Kérastase
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5820c76108b37bd46116897c085fd16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 8:47 am    Předmět: Kérastase Citovat

Já jsem si taky kupovala z drogerie a jelikož jsem byls taky nespokojená tak jsem ¨v červenci koupila Kerastase-šamponovou lázen,balzam,kuru na konečky a olej pro rozevláté vlasy.A vše mi stálo přes 3000.A musim říct že jsem s tim moc spokojená.Ty peníze za to stály.Vlasy jsou hladký a lesklý.A ještě lepší je REDKEN:
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 3:22 pm    Předmět: Citovat

Protože studuji, tak ,mně na kosmetiku ze salonů nezbývá, ale vyhovují mi i z drogerie... a taky je střídám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:03 pm    Předmět: Citovat

No a ja zase nabyvam dojmu, ze to jsou vyhozene penize.Kerasrase sampon mi vydrzel z bidou dva mesice, kura padla daleko driv.Taky se mi zda, ze tak drahe je to spis kvuli znacce.Navic vlas je vlastne mrtvi,tezko rict jestli si s tech samponu atd neco vezme.Spis to jen uhladi povrch.Asi budu radej investovat do nejakych vitaminu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 6:24 pm    Předmět: Citovat

Prosim vás každá "in" kadeřnice vám řekne že nejlepší je americká vlasová kosmetika Redken(hollywoodslá kosmetika)a druhá nejlepší vlasová kosmetika na světě je Kérastase.A obojí je k dostání u dobré kadeřnice.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 12:06 pm    Předmět: Citovat

Nejdražší neznamená nejlepší.Možná stojí za to se zamyslet, co všechno člověk zaplatí třeba u šamponu za 500Kč a jaká skutečná je hodnota toho šamponu.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 1:45 pm    Předmět: Citovat

To máš anonymní, pravdu. Hodně se platí za značku.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Tak by me zajimalo, jestli treba v Americe maji nejakou lepsi kosmetiku vlasovou nez tady v Evrope. Jak couram po netu, vzdycky juknu na people.com, jsou tam dobre drby a fotky o hercich, zpevacich atd. udivuje me, jak tam kazdy strida ucesy kazdy tyden, z cerne na blond a pak zase na hnedou a pak zase na blond. A ty jejich vlasy vypadaji porad dobre. jak je to mozny? Ja mela jeden melir a uz mi to znicilo vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak by me zajimalo, jestli treba v Americe maji nejakou lepsi kosmetiku vlasovou nez tady v Evrope. Jak couram po netu, vzdycky juknu na people.com, jsou tam dobre drby a fotky o hercich, zpevacich atd. udivuje me, jak tam kazdy strida ucesy kazdy tyden, z cerne na blond a pak zase na hnedou a pak zase na blond. A ty jejich vlasy vypadaji porad dobre. jak je to mozny? Ja mela jeden melir a uz mi to znicilo vlasy.


O tom už jsem taky přemýšlela. Fascinuje mě také to, jak mění délky vlasů. Přitom se všude píše, jak prodlužování vlasy ničí. A jeden den má nějaká herečka mikádo, pak hraje ve filmu s vlasama do půlky zad, pak má třeba vlasy úplně nakrátko, v dalším filmu zase dlouhé... A přitom pořád vypadají hezky! Nechápu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Co vypadá hezky ve filmu bych nebrala moc za směrodatné, tam musí umět načančat i mrtvolu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Co vypadá hezky ve filmu bych nebrala moc za směrodatné, tam musí umět načančat i mrtvolu Smile

Naprosto souhlasím.

Rozhodně nemají v Americe lepší kosmetiku než v Evropě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.