Kérastase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b31dda8938fe956ccde58a9db700cd6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
*Leontýnka* napsal:
Dnes mi přišel dlouho zvažovaný a chtěný šamponek Age Recharge. Zkoušet jej budu až za pár dní, co mě však překvapilo, v celém složení není ani jeden silikon Exclamation A to se přitom jedná o šampon na stárnoucí a dlouhé vlasy. Všude jsem slyšela, jak je Kerastase zasilikonovaná - no je vidět, že kvalitní šampony silikony nepotřebují. Zajímalo by mě, jestli je to tak i u jiných řad nebo je tohle výjimka?


Můžu se prosím zeptat, jaký obsahuje sulfát? díky Smile


Sodium Laureth Sulfate na druhém místě a nějaký jeho derivát s číslem 8. Pak různé výživné složky a dál ve složení nějaký Magnesium Laureth Sulfate a Oleth Sulfate (pochybuji že jsou tam kvůli pěnění, to by nebyly tak daleko).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Sodium Laureth Sulfate na druhém místě a nějaký jeho derivát s číslem 8. Pak různé výživné složky a dál ve složení nějaký Magnesium Laureth Sulfate a Oleth Sulfate (pochybuji že jsou tam kvůli pěnění, to by nebyly tak daleko).


achjo, tak to nic pro mě, a to bych klidně přežila i silikon. Moc díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 8:05 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
*Leontýnka* napsal:
Sodium Laureth Sulfate na druhém místě a nějaký jeho derivát s číslem 8. Pak různé výživné složky a dál ve složení nějaký Magnesium Laureth Sulfate a Oleth Sulfate (pochybuji že jsou tam kvůli pěnění, to by nebyly tak daleko).


achjo, tak to nic pro mě, a to bych klidně přežila i silikon. Moc díky!


Nemáš zač Wink Mě právě sulfáty ani silikony nevadí, ale to že žádný nemá mě fakt zaskočilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Dnes mi přišel dlouho zvažovaný a chtěný šamponek Age Recharge. Zkoušet jej budu až za pár dní, co mě však překvapilo, v celém složení není ani jeden silikon Exclamation A to se přitom jedná o šampon na stárnoucí a dlouhé vlasy. Všude jsem slyšela, jak je Kerastase zasilikonovaná - no je vidět, že kvalitní šampony silikony nepotřebují. Zajímalo by mě, jestli je to tak i u jiných řad nebo je tohle výjimka?


Leontýnko, pokud vím, tak bez silikonu je pěnový šampon na barvené vlasy Chroma Sensitive (nemá ani sulfáty a parabeny) a šampon ze sluneční řady. Jinak, co se týká Age Recharge, tak ten se u mě nechytá, mám po něm absolutně nerozčesatelné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
*Leontýnka* napsal:
Dnes mi přišel dlouho zvažovaný a chtěný šamponek Age Recharge. Zkoušet jej budu až za pár dní, co mě však překvapilo, v celém složení není ani jeden silikon Exclamation A to se přitom jedná o šampon na stárnoucí a dlouhé vlasy. Všude jsem slyšela, jak je Kerastase zasilikonovaná - no je vidět, že kvalitní šampony silikony nepotřebují. Zajímalo by mě, jestli je to tak i u jiných řad nebo je tohle výjimka?


Leontýnko, pokud vím, tak bez silikonu je pěnový šampon na barvené vlasy Chroma Sensitive (nemá ani sulfáty a parabeny) a šampon ze sluneční řady. Jinak, co se týká Age Recharge, tak ten se u mě nechytá, mám po něm absolutně nerozčesatelné vlasy.


Jej, koukám, že jsem to zkomolila. Mám na mysli šampon Age Premium Cool Na Age Recharge jsem právě moc dobrých recenzí nečetla tak jsem koupila tento.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

Tak, nový šamponek včera vyzkoušen. Nejdříve jsem si ho ve zvláštní lahvičce naředila, umyla i konce a nakonec postříkala Redkenem Total Recharge. Výsledek je takový zvláštní, rozhodně jsem čekala něco jiného. Očekávala jsem uhlazené a lesklé vlasy, prostě sypké jako hedvábí. To se rozhodně nekonalo, namísto toho byly vlasy silnější (hrubší) a strašně objemné. Prostě takové, jaké jsem je nechtěla Very Happy Trochu se i lesknou. Četla jsem, že tyto šampony fungují spíše z dlouhodobého hlediska, tak jsem značně zvědavá jestli začne uhlazovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocickaaa
21-40
21-40


Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Prosím vás mohli by jste mi poradit,který druh kerastáse si mám pořídit na vlasy dlouhé do půlky zad,hodně se mastící a trošku roztřepené?Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

Na takové vlasy se blbě radí, ono totiž všechny Kerastase produkty jsou hodně výživné, takže ti můžou vlasy mastit nebo plihnout. Na konečky by naopak mohl být super Elixír. Jinak existuje také šampon na mastné kořínky a suché délky, ale to musíš jedině vyzkoušet, moc recenzí jsem na něj nenašla.

http://www.pro-vlasy.cz/p/kerastase-bain-divalent-samponova-lazen-pro-mastnou-vlasovou-pokozku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocickaaa
21-40
21-40


Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, přicházím s prosbou o radu Smile O víkendu jsem si vyžehlila vlasy a zase jsem se do rovných zamilovala... No, neplánuju to dělat nějak extrémně často, ale přece jenom - sem tam bych je narovnala.. Jenže se mi vlasy už tak třepí, tak sem si řekla, že bych pořídila buď nejakou regenerační masku na dlouhé vlasy, nebo termoaktivní péči. Líbila se mi maska od Kerastase - Age Recharge (zelená), máte s ní zkušenosti? Mohla by pomoct vlasy po žehlení "napravit" nebo fungovat jako prevence?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.