Kérastase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38e991ce1f6815daf1b3848b1727916aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mischaleya
41-80
41-80


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, dlho uvažujem o Kérastase zelenej alebo žltej rade, len si neviem vybrať. Používam Tigi šampon aj kondicionér ale zas taká sláva to nie je, pretože mám nenormálne vysušené vlasy po červených farbách. Končeky sa mi lámu, jeden deň vyzerajú vlasy po umytí pekne a zacelene a cez noc ich nejaká zvláštna sila zamotá, vysuší a poláme a na druhý deň si môžem jedine patlať dĺžky kadejakými nezmývateľnými somarinami...Prosím o radu Crying or Very sad zastrihujem končeky pravidelne, papám vitamíny na vlasy, stravujem sa normálne. Ak máte niekto skúsenosti budem vďačná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

Zelenou řadu jsem měla, šampon a masku. Nebylo to špatné, ale žádný oslnivý zázrak taky ne. Za ty peníze to nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mischaleya
41-80
41-80


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Zelenou řadu jsem měla, šampon a masku. Nebylo to špatné, ale žádný oslnivý zázrak taky ne. Za ty peníze to nestojí.

Ďakujem za odp., ako tak čítam tam názory sú rozporuplné, to asi každému inak vyhovuje. O nejakej dobrej maske nevieš? To by sa mi zišlo teda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:00 pm    Předmět: Citovat

Mischaleya napsal:
Déscantes napsal:
Zelenou řadu jsem měla, šampon a masku. Nebylo to špatné, ale žádný oslnivý zázrak taky ne. Za ty peníze to nestojí.

Ďakujem za odp., ako tak čítam tam názory sú rozporuplné, to asi každému inak vyhovuje. O nejakej dobrej maske nevieš? To by sa mi zišlo teda Smile


Podle fotky tipuju, že máš barvené vlasy. Kámoška používala tohle: http://www.parfums.cz/kosmetika/kerastase/kerastase-reflection-maska-pro-barvene-vlasychroma-riche-masque-200-ml/

A byla fakt hrozně spokojená! Můžu říct, že měla v té době krásný vlasy. Stojí to sice hodně peněz, ale zase prý vydrží dlouho, protože stačí dát si jen trošku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janasarah
8-20
8-20


Založen: 21.5.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ketrá řada je absolutně nejvýživnější?děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

janasarah napsal:
Ketrá řada je absolutně nejvýživnější?děkuji za odpověď.


Podle mě je nejvýživnější řada Nutritive:
http://www.parfums.cz/search.asp?EXPS=k%C3%A9rastase+nutritive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

tú radu nutritive som mala a musím povedať že podľa mňa bola hrozná,vlasy po nej boli úplne zmastnené a zaťažené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

Elli napsal:
tú radu nutritive som mala a musím povedať že podľa mňa bola hrozná,vlasy po nej boli úplne zmastnené a zaťažené


Ona je to řada na opravdu hodně poškozené vlasy. Kámoška stahovala barvu z černé na blond a tohle jí hrozně pomáhalo. Vlasy se jí daly celkem rychle dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Ama_Lgama
21-40
21-40


Založen: 20.5.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Morganna napsal:
Lenna napsal:
galadriel napsal:
ja jsem v americe zila rok, a zpocatku jsem se divila, proc ty holky maji kazdy den tak krasny vlasy. a pak jsem zjistila, ze si je myji kazdy den, coz urcite taky neni zdravy. jenze jsem to taky zacala praktikovat, a mela jsem fakt dobry vlasy (mela jsem je obarveny na blond, narovnany pripravkem na cernochy, a skoro denne jsem si je zehlila). no a zjistila jsem, ze je to vodou. je tam jina konzistence vody, nevim sice, jak je to mozne, ale je to tak. v cr mam vlasy proste hrozny, zniceny a to je porad necim vyzivuju.

Ja Ti davam z pravdu a uplna katastrofa je to v Praze- tak jemne vlasy jsem nemela nikde. Zila jsme v Mnichove, Frankfurtu, Hamburku a vsude byla jina voda- nekde s evlasy vic vlnily, jinde byly rovnejsi, ale pevne- ale to co mam v Praze je naprosta silenost. Kdyby to tak slo, privezla bych si vodu od nas z chaty z jiznich Cech Very Happy - v lete jsem vzdycky naramne spokojena, jelikoz mam hrivu, pak se vratim do Prahy a je to jeden velkej splih Sad

Tak treba v Olmiku je taky hnusna voda - co jsem tam byla ty dva roky na vysce, tak si mi nejak namnozily luppy a vlasy byly tak nejak hnusoidni...v Praze muzu byt rada, ze vubec nejaka voda je, nebot segra bydli v 10.poschodi a tam se te vode nechce vubec splhat...natoz pak teple, ze Twisted Evil


Ja se taky pridavam. Bydlim v Praze - je tu extremne tvrda voda, vlasy mam takove vysusene, krepate, "sedive", da dost prace aby vubec 2 dny vypadaly k svetu. Jednou za mesic jezdim k babicce, ktera ma vodu z vlastni studny a to je vazne zmena! Vlasky krasne leskle, uplne se trpyti! Vubec se to neda srovnat! Taky se mi za tech par dni velice spravi plet, potom prijedu do prahy a za dva dny zase cela opupinkovana! Smog, chlor, voda - neni se cemu divit...


Holky neverim tomu co tady ctu. Ja jsem cizinka a v Praze ziju uz cca 6 let. Doma VZDYCKY jsem mela krasne vlasy, dlouhe, leskle, tenke, ale hodne jich, objemne a silne. Problemy se mi zacaly asi pred 2 lety.

A ted po ruznych pokusech napravit situaci jsem mela podezreni ze neco s vodou v Pze neni v poradku. Ale pak si rikam ze to je asi blbost, prece zrovna v Praze by voda mela byt kvalitni.

Ale prosim Vas, kdyz jsem nekde pryc, treba doma, nebo u segry na navsteve, nebo pracovne trochu dil, mizi mi svedeni vlasove pokozky a vlasy min se masti.

Ted poslednim dukazem bylo to ze po dlouhe dovolene ve Spanelsku, kde KAZDY DEN jsem vystavovala vlasy slunci, horku a mocila jsem je ve slane vode, nemela jsem je suche, ani mastne, nesvedila hlava, ve sprche videla max. 2-5 vlasku, a ne boule vlasu ktera ucpava vodovod.

Po navratu, po 2 umytich uz visela na hlave "mastna slama".....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Ama_Lgama
21-40
21-40


Založen: 20.5.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

No, a kdyzh se vratim ke Kerastasu, tak po 5 mesicich nechemickych samponu, bio-kosmetiky, lavovky, olejovani a matlani domacich samponu, rozhodla jsem si se na to na chvili vykaslat, koupit nejakou lepsi kosmetiku a zkusit dat vlasy dohromady. Protoze to co mam ted, tragicke neni, ale zas zdaleka neni to k cemu se snazim. A hlavne mam pocit ze vsechno natur mi vysusilo konecky.... snad to je jen o pocitu. Ale ted zkusim dat pauzu a na chvili zasilikonim se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.