Biohar vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 121, 122, 123  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdf37bfd0c07a8c1edb3ffd84c257439Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Pls kolik ten zázrak Biohar stojí? Začíná mi docházet Alverde, tak že bych vyzkoušela...Napiš, jak to funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Pls kolik ten zázrak Biohar stojí? Začíná mi docházet Alverde, tak že bych vyzkoušela...Napiš, jak to funguje.


Mě stál 137 Kč, ale používám ho asi jen 4 nebo 5 den, takže o výsledcích referovat nemohu. Ale Galadriel mě aspoň potěšila, už jsem si říkala, jestlipak to vůbec má cenu....no uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Biohar jsem jednou dostal, ale ňák jsem ho nevydržel používat pravidelně Sad a důsledek se dostavil.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Zdravim vsechny Wink Asi po trimesicnim okukovani tohohle skveleho fora jsem se rozhodla pridat k vam do diskuze Smile Chtela bych vam sdelit svou zkusenost s aktivatorem vlasu Bioharem, o kterem tu taky nekde byla zminka. Vydrzela jsem ho pouzivat kazdy den cely mesic a musim rict, ze opravdu funguje. Sice to nebylo vzdycky prijemne masirovat si to vlasu a ani ta "vune" neni nic moc Confused , ale vlasy mi ted rostou mnohem rychleji a jsou mnohem silnejsi! Ted uz ho pouzivam jen 3krat tydne a kombinuju to s Placenta Ampulemi. Ty muzu vazne vsem vrele doporucit, jsou hlavne na jemne vlasy, ktere posili, pridaji na objemu a taky povzbuzuji rust vlasku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

To je dost, že ses odhodlala, vítej mezi námi! A díky za tipy, hned se to vyzkouší v alchymistické laboratoři guruů! Very Happy
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Zdravim vsechny Wink Asi po trimesicnim okukovani tohohle skveleho fora jsem se rozhodla pridat k vam do diskuze Smile Chtela bych vam sdelit svou zkusenost s aktivatorem vlasu Bioharem, o kterem tu taky nekde byla zminka. Vydrzela jsem ho pouzivat kazdy den cely mesic a musim rict, ze opravdu funguje. Sice to nebylo vzdycky prijemne masirovat si to vlasu a ani ta "vune" neni nic moc Confused , ale vlasy mi ted rostou mnohem rychleji a jsou mnohem silnejsi! Ted uz ho pouzivam jen 3krat tydne a kombinuju to s Placenta Ampulemi. Ty muzu vazne vsem vrele doporucit, jsou hlavne na jemne vlasy, ktere posili, pridaji na objemu a taky povzbuzuji rust vlasku.
No jo,tahle ostýchavost mezi novými členy je bežná a přec tak zbytečná.Nově přispívající s jásotem vítáme a jejich tipy a poznatky s radostí zkoušíme.Vždyť zaklínačů je už ták málo Very Happy Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Zdravim vsechny Wink Asi po trimesicnim okukovani tohohle skveleho fora jsem se rozhodla pridat k vam do diskuze Smile Chtela bych vam sdelit svou zkusenost s aktivatorem vlasu Bioharem, o kterem tu taky nekde byla zminka. Vydrzela jsem ho pouzivat kazdy den cely mesic a musim rict, ze opravdu funguje. Sice to nebylo vzdycky prijemne masirovat si to vlasu a ani ta "vune" neni nic moc Confused , ale vlasy mi ted rostou mnohem rychleji a jsou mnohem silnejsi! Ted uz ho pouzivam jen 3krat tydne a kombinuju to s Placenta Ampulemi. Ty muzu vazne vsem vrele doporucit, jsou hlavne na jemne vlasy, ktere posili, pridaji na objemu a taky povzbuzuji rust vlasku.


A mela jsi Biohar

http://www.biora.cz/biohar.htm nebo

http://www.krasa.cz/biohar-aktivator.html

Ja mela ten prvni a nejak se mi nezda, ze by se neco zlepsilo Sad
Vlasy mi sice nepadaji, ale to ani nepadaly, spis jsem chtela aby byly kvalitnejsi.

A co ty Placenta Ampule? Od jakeho vyrobce, muzu-li se pzeptat.

Diky moc a vitej u nas

BTW: detsky sampon prvni den super, dneska totalne, ale totalne zmastene vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Sim napsal:
Zdravim vsechny Wink Asi po trimesicnim okukovani tohohle skveleho fora jsem se rozhodla pridat k vam do diskuze Smile Chtela bych vam sdelit svou zkusenost s aktivatorem vlasu Bioharem, o kterem tu taky nekde byla zminka. Vydrzela jsem ho pouzivat kazdy den cely mesic a musim rict, ze opravdu funguje. Sice to nebylo vzdycky prijemne masirovat si to vlasu a ani ta "vune" neni nic moc Confused , ale vlasy mi ted rostou mnohem rychleji a jsou mnohem silnejsi! Ted uz ho pouzivam jen 3krat tydne a kombinuju to s Placenta Ampulemi. Ty muzu vazne vsem vrele doporucit, jsou hlavne na jemne vlasy, ktere posili, pridaji na objemu a taky povzbuzuji rust vlasku.


A mela jsi Biohar

http://www.biora.cz/biohar.htm nebo

http://www.krasa.cz/biohar-aktivator.html

Ja mela ten prvni a nejak se mi nezda, ze by se neco zlepsilo Sad
Vlasy mi sice nepadaji, ale to ani nepadaly, spis jsem chtela aby byly kvalitnejsi.

A co ty Placenta Ampule? Od jakeho vyrobce, muzu-li se pzeptat.

Diky moc a vitej u nas

BTW: detsky sampon prvni den super, dneska totalne, ale totalne zmastene vlasy.


kazdopadne, doporucuji ten druhy Biohar, ten prvni mam ted a vubec nic nedela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Galadriel: měla jsem taky ten prvni...me fungoval a porad funguje Smile Ty placenta ampule se jmenuji Placenta Hair-liquid. Drive jsem je shanela pres kamaradku, ktera je objednavala v kadernictvich. Ted jsem na ne narazila v Brne v drogerii Jasmin na ul. Ceska v obchodnim domu Vagner, kde je na moje upenlive prosby zacali znovu objednavat, protoze kdyz jsem tam prisla, tak tam meli jen jednu ampulku, jinak se to prodava v krabicce po 12 apulkach - stoji to 180Kc (prodavaji to celkem draho, ale co bych pro sve vlasky neudalala Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

A diky vsem za privitani Very Happy To vite, ja jsem takovy stydlin, nez se k necemu dokopu, tak to celkem trva Embarassed Jinak samponu uz jsem taky vyzkousela spoustu, temer vsechny, co jste tu uz zminili. Ale ted dva tydny setrvavam u samponu Pregaine (je z lekarny), vlasy jsou po nem takove bohatsi a prijde mi, ze se nemasti tak casto, jako treba po hennovych samponech, ktere jsem pouzivala hlavne pro lesk a udrzeni hennove barvy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 121, 122, 123  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.