Biohar vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 121, 122, 123  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d786b0f7e7ebe87799522bb6783cb6acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2016 5:19 am    Předmět: Citovat

Dušan napsal:
Teď jsem si po létech koupil Biohar a nenašel jsem na něm jak často se používá a já si to již nepamatuji. Jak často se vlastně dává?


Podle návodu ráno i večer, ale při téhle frekvenci to může ovlivnit mastnotu vlasů. Nakonec to dává každý tak, jak mu to zrovna vyjde Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan
41-80
41-80


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2016 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ráno a večer Shocked ? No tak já teda radši jen večer, max. Právě že u toho žádný návod není. Tak přemýšlím, že ze začátku denně a pak třeba obden. Hlavně aby to mělo výsledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amanthea
8-20
8-20


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 11:19 am    Předmět: Citovat

Dušan napsal:
Ráno a večer Shocked ? No tak já teda radši jen večer, max. Právě že u toho žádný návod není. Tak přemýšlím, že ze začátku denně a pak třeba obden. Hlavně aby to mělo výsledek.


Já jsem třeba dávala každej večer před spaním. Doporučuju chvíli pořádně promasírovat pokožku hlavy, to taky udělá svoje. Wink
Večer hlavně proto, že až příjdou ranní mrazíky, tak musíš čekat, až ti hlava uschne a já osobně jsem na to vždycky čas neměla. Very Happy Když půjdeš s vlhkým biohááárem do mrazu, bude víc škody než užitku. No, a taky mám sklon k mastným vlasům, takže dvakrát denně bych ho patlat fakt nemohla. Jinak mi takhle rozhodně pomohl k dost hustějším vlasům, takže účinek u mě byl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 12:45 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, v tom návodu, co jsem k tomu měla já, je výslovně napsáno, že se s naneseným bioharem nesmí na mráz. Výsledky budou, i když se to bude užívat třikrát týdně, ono se počáteční nadšení zpravidla vytrácí a člověk zapomíná. Ale jak už jsem tu psala dřív, líp než biohar mi zabíral bioaquanol U, kterého je obří flaška za minimum ceny. Ale tak to nemusí být u všech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan
41-80
41-80


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 9:08 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho již dříve používal a byl jsem spokojený, jen jsem si nepamatoval jak. Tak první lahvičku budu denně a druhou obden a třetí možná jednou za tři dny, nebo také obden, ještě uvidím. Jinak jsem koukal, už v názvu není aktivátor, ale sérum, docela mě to zmátlo Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2017 4:04 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s Biohar prorůstovým sérem? Je to asi něco trochu jiného, než aktivátor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2018 9:30 am    Předmět: Citovat

Tak už jsem přišla na to, co mi vůně Bioharu připomíná.: rumové kuličky Laughing Laughing Vrátila jsem se k Bioharu a dávám opět od včerejška každodenní aplikace. Do toho baštím Evocaps z Finclubu, Biotin C plus od Amway, selen, pangamin a piju Ayurvédský čaj na vlasy a jsem zvědavá na ty výsledky Very Happy snažím se natáhnout interval mytí, ale teď v létě to moc nejde. Tak to mezi jednotlivým mytím šampony, které různě střídám, řeším lávovou zemí a s přídavkem arganového oleje. Věřím, že vitamíny, čaj a Biohar je třeba používat dlouhodobě, aby byl poznat nějkaký výsledek. Jo a nezapomínám na masáže vlasové pokožky Tangle teezerem a hlavně žádné barvení a odbarvování!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2018 9:32 am    Předmět: Citovat

Tak už jsem přišla na to, co mi vůně Bioharu připomíná.: rumové kuličky Laughing Laughing Vrátila jsem se k Bioharu a dávám opět od včerejška každodenní aplikace. Do toho baštím Evocaps z Finclubu, Biotin C plus od Amway, selen, pangamin a piju Ayurvédský čaj na vlasy a jsem zvědavá na ty výsledky Very Happy snažím se natáhnout interval mytí, ale teď v létě to moc nejde. Tak to mezi jednotlivým mytím šampony, které různě střídám, řeším lávovou zemí a s přídavkem arganového oleje. Věřím, že vitamíny, čaj a Biohar je třeba používat dlouhodobě, aby byl poznat nějkaký výsledek. Jo a nezapomínám na masáže vlasové pokožky Tangle teezerem a hlavně žádné barvení a odbarvování!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2018 9:34 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že se mi to odeslalo dvakrát Very Happy a piště milí milovníci dlouhých vlasů. Poslední dobou je tu nějaké nezvyklé ticho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2018 10:02 am    Předmět: Citovat

[quote="Hukan"]Tak už jsem přišla na to, co mi vůně Bioharu připomíná.: rumové kuličky Laughing Laughing

mě slivovici Smile líh v tom je, tak je to pochopitelný.. já najela na biohárovou kůru zrovna teď - přijde mi, že teď mi začaly více padat vlasy... doufám, že je to jen změnami počasí a podzimem. Zobu vitamínky z DM a zakoupila Biohar, tak snad se vlasopád zastaví.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 121, 122, 123  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.