Water Only pro pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=504d3439d9422783c92acfc4b1b1a34bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 7:41 pm    Předmět: Citovat

zvonilka napsal:
Lakrimozita: Budeš muset vyzkoušet, každý má pleť jinou... Když jsem byla déle někde, kde byla jen voda (nebo ani to ne), měla jsem pleť hrubou a jakoby zanesenou (ale obecně se mi hodně ucpávají póry). Ale nepotřebuju žádná čistidla, stačí mi důkladně opláchnout vodou, lehká masáž ručníkem a kokosový olej, takhle to dělám tak dva roky a pleť mám stokrát hezčí než s klasickýma kosmetickýma přípravkama. Very Happy


Myslím, že je to podobné ako s vlasmi. Chvíľu tá pleť vyzerá horšie, ale po takom mesiaci by malo nastať výrazné zlepšenie. Tiež mám problém s pórmi, tak uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 7:49 pm    Předmět: Citovat

Lakrimozita napsal:
zvonilka napsal:
Lakrimozita: Budeš muset vyzkoušet, každý má pleť jinou... Když jsem byla déle někde, kde byla jen voda (nebo ani to ne), měla jsem pleť hrubou a jakoby zanesenou (ale obecně se mi hodně ucpávají póry). Ale nepotřebuju žádná čistidla, stačí mi důkladně opláchnout vodou, lehká masáž ručníkem a kokosový olej, takhle to dělám tak dva roky a pleť mám stokrát hezčí než s klasickýma kosmetickýma přípravkama. Very Happy


Myslím, že je to podobné ako s vlasmi. Chvíľu tá pleť vyzerá horšie, ale po takom mesiaci by malo nastať výrazné zlepšenie. Tiež mám problém s pórmi, tak uvidíme Smile


No... viděla jsem na youtube nechutná videa, kde odstraňovali černé tečky indovi, který nejspíš znal jen vodu a nevypadalo to, že by jeho pleťz měla samočistící schopnost. To stejný, když kouknu na takový ty lidi, co o sebe zkrátka nedbají, ty no poo a jiné metody dodržují, ale krásný nejsou Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:06 pm    Předmět: Citovat

zvonilka napsal:
Lakrimozita napsal:
zvonilka napsal:
Lakrimozita: Budeš muset vyzkoušet, každý má pleť jinou... Když jsem byla déle někde, kde byla jen voda (nebo ani to ne), měla jsem pleť hrubou a jakoby zanesenou (ale obecně se mi hodně ucpávají póry). Ale nepotřebuju žádná čistidla, stačí mi důkladně opláchnout vodou, lehká masáž ručníkem a kokosový olej, takhle to dělám tak dva roky a pleť mám stokrát hezčí než s klasickýma kosmetickýma přípravkama. Very Happy


Myslím, že je to podobné ako s vlasmi. Chvíľu tá pleť vyzerá horšie, ale po takom mesiaci by malo nastať výrazné zlepšenie. Tiež mám problém s pórmi, tak uvidíme Smile


No... viděla jsem na youtube nechutná videa, kde odstraňovali černé tečky indovi, který nejspíš znal jen vodu a nevypadalo to, že by jeho pleťz měla samočistící schopnost. To stejný, když kouknu na takový ty lidi, co o sebe zkrátka nedbají, ty no poo a jiné metody dodržují, ale krásný nejsou Very Happy Very Happy Very Happy


Moje pleť vyzerá hrozne aj teraz, aj keby sa to nezlepšilo, aspoň ma bude stáť menej času a peňazí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:06 pm    Předmět: Citovat

zvonilka napsal:
No... viděla jsem na youtube nechutná videa, kde odstraňovali černé tečky indovi, který nejspíš znal jen vodu a nevypadalo to, že by jeho pleťz měla samočistící schopnost. To stejný, když kouknu na takový ty lidi, co o sebe zkrátka nedbají, ty no poo a jiné metody dodržují, ale krásný nejsou Very Happy Very Happy Very Happy
Jo, nemusí sednout všem, o tom žádná. Ale taky uvaž, že netušíš, jak ten člověk vypadal s kosmetikou. Za mými vlasy se taky nikdo neotočí, protože moje vlasogeny jsou ubohé. Takže ten můj megaobjem (na mé poměry) považují jiní za celkem řídké vlasy například... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 5:02 pm    Předmět: Citovat

Možno si niekto ešte spomenie, ako som tu písala o metóde water only pre pleť. Konečne som sa odhodlala to vyskúšať. Je to síce len ôsmy deň, ale som milo prekvapená a veľmi zvedavá, ako to pôjde ďalej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 10:34 am    Předmět: Citovat

Water only pro pleť je super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 10:42 am    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Water only pro pleť je super Smile


Ako dlho to robíš? Ja mám tretí týždeň a začína to byť fakt zlé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 12:13 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že water only na pleť asi bude vhodná hlavně pro mastnější pleť...já když si umeju obličej vodou, tak je okamžitě přesušený a do rána mám pupínky. Takže já jedu spíš krém only Very Happy Ale jsem asi už takový extrémnější případ suchara Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 1:59 pm    Předmět: Citovat

Ja mám extrémne mastnú pleť. Prvé dni na water only sa mastila podstatne menej, asi po týždni bola celkom vysušená a teraz sa znovu dosť mastí a navyše mám kopu vyrážok. Ale vraj trvá mesiac, kým sa pleť zreguluje sama a potom by to malo byť OK. Len neviem, ako vydržím tie posledné dva týždne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 4:23 pm    Předmět: Citovat

Lakrimozita napsal:
Ja mám extrémne mastnú pleť. Prvé dni na water only sa mastila podstatne menej, asi po týždni bola celkom vysušená a teraz sa znovu dosť mastí a navyše mám kopu vyrážok. Ale vraj trvá mesiac, kým sa pleť zreguluje sama a potom by to malo byť OK. Len neviem, ako vydržím tie posledné dva týždne...


Už to dělám minimálně 3 měsíce, ne-li víc a ano, MÍVALA jsem opravdu extrémně mastnou pleť a teď bych ji popsala jako smíšenou Smile Navíc akné opravdu o 100% lepší a to nemluvím o ucpaných pórech Smile Jediné co mi ještě drásá nervy jsou černé tečky, ale není to zas až taková katastrofa, tak to extra neřeším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.