No Poo mytí: Sebum Only (SO)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c961f9e7d7a9b7a942a08ea703e15edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2015 11:26 am    Předmět: Citovat

eMia: jj, uši dobré a končí mi období "ani kapka do uší". Ohledně opuštění SO uvidím. Wink Nebaví mě chodit s pramínky, resp. muset si dělat účes (aspoň cop, protože i v culíku to hrozně pramínkuje) a nemoct si ty vlasy na veřejnosti nikdy rozpustit. Ne že by mi dělaly účesy problémy, ale spíš mě štve ta nemožnost jít jednou jedinkrát za tu dobu rozpuštěná. Možná kdybych vydržela další měsíc, že by se pramínky zlepšily... ale to nevím. Jestli mě ale bude kousat hlava, tak to nedám - svědění hlavy nejsem ochotná překousávat. Embarassed Nicméně to, že umyju, ještě není konec světa. Mýt budu zas vodou, to za prvé... Za druhé fakt uvidím, co to udělá. Pokud mi ten měsíc ne úplně dobrovolného SO prodlouží mycí interval, budu spokojená. Pokud mi to, že jsem se naučila a budu mezi mytím provozovat preening, prodlouží mycí interval, budu spokojená. Uvidíme, uvidíme, co to udělá... SO s propláchnutím jednou za 14dní by třeba nebyla vůbec blbá varianta. Neomezujme se ve svých představách jen na čisté formy. Very Happy

Jinak na to "špinavé prostředí vs. panenská příroda" jsem celkem přestala věřit. Jako ano, rozdíl to asi je. Ale WO taky šlo i v centru Prahy... Ono je to tělo velmi dobře zařízené a zvládá víc než si leckdy umíme představit a připouštíme. Wink (i když samozřejmě každé tělo má jiné hranice, každé vlasy jsou jiné a ne každá metoda je pro každého - to je jasné)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.