Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=720091bf30e4e95f0c87cd8567ed7701Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 8:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám kondicionér s oranžovým víčkem (meruňka, citron) a rozhodně nemám pocit, že by to vysušovalo. Hydratuje to ještě o kapku líp než jogurtová maska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 9:31 pm    Předmět: Citovat

Yvainnie: V samponech/kondicionerech nebo v tech telovych maslech by to melo byt v pohode, ale u ostatniho si nejsem jista. Pece "po myti" mi nikdy na vlasy neprospivaly a pletove vody byly sam alkohol ... ale sampony a kondise (zejmena zminovany oranzovy kondis!) jsou v pohode Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 7:52 pm    Předmět: Citovat

a zkoušel někdo ten fluid na konecky? nebo ten olej z nutri care rady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 10:08 pm    Předmět: Citovat

Fluid? Taková oválná trubička z řady avokádo - cosi? Fialový vršek? Jo, zkoušel - peklo! Děs a hrůza! Hirošima, hadr! Konečky mi to tak nechutně vysusilo a zkrehcilo, brrrr!
Toť vše Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 11:23 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Fluid? Taková oválná trubička z řady avokádo - cosi? Fialový vršek? Jo, zkoušel - peklo! Děs a hrůza! Hirošima, hadr! Konečky mi to tak nechutně vysusilo a zkrehcilo, brrrr!
Toť vše Cool
Mně tehdy taky. Na mokré, na suché, jedna hrůza. A to byly tak pod ramena, v té době sem vzhledem k typu vlasů nepotřebovala ani masky, oleje, kondicionéry atd. Nekupuj, budeš nejspíš zklamaná.

Jinak Alverde olej na vlasy mandle-argan mám teď. Před mytím do délek fajn, ale jako bezoplachovací kůra to nejde. (Mně to nejde Laughing ) I při minikapce vypadají vlasy mastně. Ale voní hezky bergamotově a lepší než jednodruhový olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 12:15 am    Předmět: Citovat

Pridavam se k davovemu buceni ... fluid nebrat. Taky jsem ho kdysi davno mela a po dvou aplikacich letel. Neskutecne mi vlasy "patlal" ...

Arganovy olej je fajn, ja osobne ho az tak moc nemuzu (ale moje vlasy si dlouhodobe s oleji moc nerozumi) ale jeste nedavno jsem ho obcas pouzivala ... nastrikat louzicku do orechu oranzovyho Alverde kondise, rozpatlat spolu, nanest na vlasy, chvili pockat a pak smyt. Na vlasech neco malo zustalo, ale to se vpilo narozdil od pidiaplikaci "po myti" a bylo to takovy vyzivnejsi nez jen samotny kondicioner (byt ten je fajn i sam o sobe).

Coz je teda asi tak jedine, co se mi z Alverdich rad osvedcilo ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 1:25 am    Předmět: Citovat

Taky jsem pro ten olejíček, dávám do navlhčených konečků, lepší míň než víc aby to nebylo vidět, ale vlasy fakt hezky hydratuje a uhlazuje. Míň se mi lámou. Fluid jsem teda neměla, ale po recenzi ostatních jsem ho ani nezkoušela.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 11:09 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem v DM ocuchala novou řadu na barvené vlasy, konkrétně tedy jen šampon (kondicionér neměli). A musím se přiznat, že mě trochu zklamal - čekala jsem trošku jinou vůní. Vůně je téměř totožná s vůní staré řady. Neříkám, že voní špatně, to ne - docela fajn, ale dost sladká, vůně. Jen to chtělo trochu změnu Confused...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 1:12 am    Předmět: Citovat

Ešte k tomu fluidu avokádo-cosi... Pokiaľ viem, tak vrámci veľkých zmien Alverde upravovalo receptúru aj celej avokádovej řade. Ale ak mám byť úprimná, ten skepticizmus a odpor z tak neuveriteľne otrasných vlasov (nikdy predtým ani potom som tak hnusné, odrbané, suché, nerozčesateľné, zlepené a polámané konce nemala) už asi nič neprekoná a druhá šanca sa konať rozhodne nebude. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:54 pm    Předmět: Citovat

Jdu velmi pochválit masku v pytlíčku, asi za 20 Kč, tuším arganový olej?

Dlouho už mě něco tak nenadchlo, vlasy krásně nadýchané, příjemné na omak a přesto pěkně vyživené. Za mě zatím 1*, budu kupovat častěji, maska vyjde na 2-3 použití ku mé délce (dávám teda jen do délek, ne k hlavě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.