Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ac15f8298e00ff36c401cb0ffe92cdeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2016 5:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si dneska nakonec pořídila šampon pro jemné a slabé vlasy bambus a máta a k tomu balzám s vůní citronu a meruňky Smile máte s něčím z toho zkušenost? Mám dost jemné vlasy, které mají tendence plihnout a docela se i mastit... Tak jsem zvědavá Smile chtěla jsem něco, co ty vlasy odlehčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:15 am    Předmět: Citovat

má niekto balzam s bio echinaceou a bio jojobou? celá natešená som si ho kúpila kvoli tej jojobe, aby mi chránila vlasy pred vysúšaním...mala som z toho po umytí neskutočne ulepené vlasy :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:18 pm    Předmět: Citovat

balzám sice nemam, ale mam šampon a ten je teda fajn, taková normálka, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojte dlhovlásky,
píšem do tejto témy, aj keď to možno tak celkom nesúvisí, ale veď posúďte samé - dlhodobo používam šampóny alverde a zmývam sa raz do týždňa. Vlasy by snáď zniesli aj častejšie, ale som na materskej, tak to moc nehrotím a už aspoň pol roka mám taký problém - po umytí vlasov mám v ten deň vždy strašne suchú a lupinatú pokožku. Počas týždňa sa mi vlasy pri hlave zamastia viac než dosť, ale v deň umývania doslova snežím a pokožka je začervenaná... Máte niekto túto skúsenosť? Čo Vám pomohlo? Zmena značky, zábaly (nemám na to moc času, skúšala som Cassiu, je to fajn, ale nedá sa pravidelne), niečo iné? Nerada by som sa zase vracala k chemickej kozmetike... Vďaka za každý nápad!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 1:46 pm    Předmět: Citovat

Asi to bude chtít jiný šampon, mně tohle dělala henna a oliva, jiné druhy od Alverde mě nezlobily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M!ska!
8-20
8-20


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 7:21 pm    Předmět: Citovat

Mě to bohužel dělaly Alverde šampony taky (bohužel po delší či kratší době všechny "druhy"). U mě to byla tedy i kombinace s chemickým barvením. Ale co jsem to přetloukla hennou a změnila značku šamponu, tak ten problém nemám (henna ale není všespasná, pomohla hodně, ale dokud jsem na Alverde šampony nezanevřela, tak jsem pořád sněžila a drbala se). Momentálně používám Naturu Sibericu (poměr cena výkon velmi dobrý - 400ml za asi 170 Kč) a BIOAQUANOL Vlasový šampon (150 ml za 110 Kč). Ten Bioaquanol teď nevím či je zcela přírodní. Ale složení jsem při koupi studovala a vzhledem k tomu, že jsem ho koupila, tak to asi bylo ok. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 12:48 pm    Předmět: Citovat

No jo, tak asi teda začnem hľadať alternatívy. Škoda, s Alverde to bolo tak jednoduché nakupovanie Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 7:39 pm    Předmět: Citovat

Nemusí to být rozdíl. V drogerii mají i jiný přírodní značky. Jestli chodíš do Rossmanna, tak zkus Alterru, je to cenově i účinky podobný jako Alverde, ale podle mě trochu jiné složení. Anebo pak ty trochu dražší, třeba Lavera, tu najdeš v drogerii taky, ale už je trochu dražší. V malejch drogerkách mají někdy Bione. Takže neměj strach Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2016 12:17 pm    Předmět: Citovat

Joooj, no Rossmann u nás nehrozí, musím si vystačiť s DM alebo 101, ale však niečo si už nájdem Wink . Aj keď ešte aj Tetu tu máme... Možno to nebude také beznádejné Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stratenyy
8-20
8-20


Založen: 16.6.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 9:05 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
má niekto balzam s bio echinaceou a bio jojobou? celá natešená som si ho kúpila kvoli tej jojobe, aby mi chránila vlasy pred vysúšaním...mala som z toho po umytí neskutočne ulepené vlasy :/


Ja ho mám je celkom fajn trošku riedky ale dá sa na moje vlasy rozčeše trochu uhladí a nezmastí pokožku keď dám trošku aj ku pokožke nič však nenahradí najlepší alverde kondicionér na blond vlasy ktorý bol úžasný ! škoda že už ho nieje dostať :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.