Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b542ea2fd798edb4a80516e676c69045Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já bych se taky ráda zeptala... Alverde používám teď poměrně krátkou dobu. Mám šampon s avokádem a balzám s madlovým, arganovým olejem. Obojí by mělo regenerovat a hydratovat. Po umytí se mi vlasy líbí a opravdu je nemám suché.
Problém mám však s lupy, které jsem nikdy nemívala a taky mě trochu svědí hlava, je to příčinnou lupů? Bohužel jsem měla vši a co jsem na ty vlasy všechno napatlala. Prej ty přípravky na vši vysušujou a o obsahu nemluvit. No, nerada bych lupy dávala za příčinu alverde. Přece když to nevysušuje vlasy, tak pokožku by taky nemuselo? nebo ano?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 1:44 pm    Předmět: Citovat

Jsou dva druhy lupů. Suché a mastné. U obojího hlava svědí. A taky seboroa, která se může jevit jako lupy-jedná se většinou o kožní alergickou reakci.
Pokud by se držely delší dobu, ukázala bych je dermatologovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 9:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost s vlasovým sérem bio bambus a bio pomerančová máta? Jak jste s tím dopadli? Smile A trochu blbej dotaz, jak se to používá? Very Happy V popisu je, že nanést na pokožku hlavy a do vlasů a jemně vmasírovat... Dává se to na umyté vlasy a pak oplachuje nebo ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já teď koupila na Vintedu za pár kaček to regenerační bambucké avokádové máslo a je to to pecka! Nádheně to voní, má to příjemnou konzistenci a vlasy jsou po tom nádherný! Lesklý, vyživený a nezatížený! Jen jsem to nemohla najít v žádné drogérce, nevíte jestli tuto řadu ještě vedou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 11:19 pm    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Ahoj, já teď koupila na Vintedu za pár kaček to regenerační bambucké avokádové máslo a je to to pecka! Nádheně to voní, má to příjemnou konzistenci a vlasy jsou po tom nádherný! Lesklý, vyživený a nezatížený! Jen jsem to nemohla najít v žádné drogérce, nevíte jestli tuto řadu ještě vedou?


já mám tu kúru/balzám avokádový a je skvělý. hodně hutný. dávám ca každé druhé umytí (ale pokud nedám tento dám arganový) a výborně s ním přežívám tyransky vysušující zimu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 11:50 pm    Předmět: Citovat

když si to tady tak čtu, někteří tu hlásí výskyt lupů apod po Alverde.. tak já musím říct že mám úplně opačnou zkušenost... používám šampony Alverde v podstatě nonstop už tak nějakých 8 let...snad prakticky od té doby co se první objevily v DM (pamatuji si hennu-olivu a nějaký citronový balzám) a od té doby se na mé hlavě až do dneška neobjevila jediná šupinka. někdy dřív jsem občas mívala takové ty suché lupy..no spíš prostě suchá kůže..a kvůli obsahu alkoholu v Alverde šamponech by se tedy spíš očekávalo zhoršení..opak je pravdou.
Všechny druhy jsou skvělé, ale snad úplně nejlepší-a kompozičně jiné-jsou šampony pro muže-nejlepší šampon co znám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2017 8:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jakou řadu byste mi doporučili na vlasy se sklonem k maštění u konečků a sušším a lámavým v délkách? Šampon dávám jen k pokožce hlavy, ale chápete, stíká a do délek se taky dostane, takže potřebuju něco, co si poradí tak trochu s obojím.
Mám vyzkoušený šampon na mastné vlasy, kopřiva a meduňka, tuším. Nebudu kecat, nenadchnul mě - s maštěním to ani nehlo a vlasy se mi po něm, i s použitím různých kondicionérů, dost cuchaly a šly špatně rozčesat.

Četla jsem chválu na šampon pro objem vlasů s bambusem a mátou, máte zkušenost?

A jaký kondicionér od Alverde vám vyhovoval nejvíce? Vyzkoušený mám ten z řady s avokádem a bambuckým máslem a za mě vlasy teda docela mastil a zatěžoval a s rozčesáváním nepomohl.

Jinak, myslíte, že měnili složení té masky rovněž z řady avokádo a bambucké máslo? Ta byla úžasná, ale teď jsem ji viděla v drogérce v jiném balení, tak právě nevím, zda neměnili i něco v jeho obsahu.

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2017 9:53 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem starou avokádovou masku a mám novou. Je jiná, mně vyhovovaly obě. Ale je fakt, že předtím jsem měla vlasy do pasu a teď mám pod ramena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 8:29 pm    Předmět: Citovat

V čem se prosím liší? Pocitově...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 1:05 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně ve vůni, teď je silnější. Možná se mi to zdá, ale myslim, že je ta nová vymakanější, nemastí, spíš vyživuje, hydratuje, nebo jak to říct. A jde líp z tý tuby, to byl předtím častý problém uživatelek.
Ale upozorňuju, že mam vlasy mastnější, jemné, hladké, které jsou nejradši, když na ně nedávám nic vyživujícího..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.