Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc0854e4c432268159f36910f62794bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 2:14 pm    Předmět: Alverde - péče o vlasy Citovat

MIMISEK napsal:
já jsem si chtěla koupit urterkram v jednom obchodě a tam ho měli za 250 Kč, tak to se mně moc dávat nechtělo a přes internet se mně to taky nechce objednávat kvlki poštovnýmu.

To je divné, já ho koupila asi za 140 kaček (už si to přesně nepamatuju, ale max. 150)

Jinak jsem si teď pořídila Alverde a jsem velmi spokojená. Mám s olivou a hennou a ani se mi po tom moc nemastí vlasy, i když je tam ta oliva. A přítel si koupil Alverde s kopřivou a něčím, teď nevím, má to být proti lupům, což pomohlo a ještě ho po tom přestala svědit hlava. Takže momentálně je moje jednička Alverde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám s ibiškem a ještě něčím, asi aloe a mám pocit, že nemám tak přesušené konečky. A hezky voní. A DM mám u baráku:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Day Arrow tak to právě potřebuju, na přesušený vlasy a taky abych je trochu posílila? Nevíš kolik, stál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Já mám Aloe Vera a Růžový . Ten jsem tedy ještě nezkoušela , ale Aloe Vera je bezvadnej. Kopřivový taky zrovna neměli , tak ho vyzkouším až příště. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

Vsem dekuji za hezka slova a podporu, za rok snad ze mne uz taky bude dlouhovlaska. Ne sice jako vy, ale uz se budu alespon blizit Laughing
K tomu alpecinu. Fairy Arrow myslim, ze mas pravdu. Jak jsem ho dneska pouzila, sice pak na to jeste jiny sampon, ale vlasy byly dost rozlitane.
Zrejme tim alepcinem, bo po tom druhem vlasy rozlitane nikdy nemam. Asi jak castecne vysusuje a jeste jak mam jemne vlasy, tak pak poletuji, tim jak se jim jako by ta vlhkost vezme.
Tak nevim, uvidim, jake budou vlasy az zitra vstanu.
Dobrou no vsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

To Tereza: to asi klidně může být alergie, zkrátka ti ten šampon nesedne, to je normální. Já mám rozmarýnový Urtekramm, je sice docela příjemný, ale úplně na větvi z něj taky nejsem. Prostě máme každý jiné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

No takze ten alpecin uz asi nebudu pouzivat pri kazdem myti, opravdu mam ty vlasy nejake sussi.
Ale to jsem chtela napsat. Dneska jsem stala v lekarne a prede mno byla holcina a chtela si kupovat revalid. Kdyz ji ale lekarnice rekla tu cenu a ze by se mel uzivat nejmin pul roku, tak nejak znejistela a ptala se jestli je neco srovnatelny v nizsi cenovy kategorii. A za mnou stala nejaka pani a rikala, ze uplne nejlepsi je Biohar, ze muze zarucene rict, ze to vlasy zlepsi, protoze to doporucvovala svym znamym i v rodine a vsem se vlasy zlepsily, kdyz meli nejake problemy. A musim teda rict, ze ona mela vlasy ukazkove, ne teda, ze by to asi bylo jen tim Bioharem, i kdyz nebylo by to spatne, ale zase se tomu vic da verit. Tak holcina koupila Biohar, ja taky a na pani uz nezbylo Laughing .
Protoze lekarnice rikala, ze si ho lidi berou dost casto, hlavne, ze se vraceji porad ti sami, takze asi musi fungovat. Zacinam davat trochu po kazdem myti a uvidime.

A jeden tip pro vas. Jestli chcete myt fakt bezvadny nehty, tvrdy a aby rychle rostly a byly jak do reklamy, berte biosil. Ja od te doby co ho beru, tak se mi nehty hodne zmenily. Ne ze bych je mela nejaky v desolatnim stavu, ale dost se mi lamaly. Ted nejdou skoro ustrihnout. Mad
Coz je na jednu stranu dobre, na druhou s tim ted bojuju, bo nesnasim takove ty paratnice s dlouhymi nehty a kdyz mam delsi jak par mm, hned striham.
Jeste takova vsuvka, ted jsem trosku Bioharu dala na pokozku a vmasirovala a nezda se mi, ze by mastil, jak jsem nekde cetla. tak ze by konecne??? Jen aby to fungovalo. Kdyz ne, stalo to jen 100Kc a neco, to uz jsem promrhala vic Rolling Eyes


Naposledy upravil galadriel dne po únor 12, 2007 8:35 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Mate vsichni dobrou zkusenost s Alverde? Ja jsem myslim mela Oliva a henna a nevim, jestli to nebylo na moje jemne vlasy moc silne. Jakou pouzivate vy?
Driv meli alverde v DM, ale ted jsem ho tam nejak nevidela. Prodava se tam?

Ted jsem to hledala na netu a cesky stranky k tomu nejsou, ale na nemeckych jsou tri sampony:
bříza-šalvěj
oliva-henna
aloe-hibiskus

I kdyz ja uz rikala, ze nebude experimentovat, ale mamca mi volala, ze ji dosel sampon, a ze jak se u ni budu stavovat, at ji neco koupim. Tak hledam neco, co bych pak treba nekdy prubla i ja. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Galadriel: Já sem si před 14i dny kupovala aloe-hibiskus v DM v Brně ve Vaňkovce. Krásně voní a píšou, že je úplně bez silikonů, myslím, že je určen pro narušené a suché vlasy, bo tak nějak. Mně vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Já mám tu olivu a hennu a vyhovuje mi, v DM ho normálně mají, aspoň tady v Brně jsem ho brala už ve dvou (plus ta ve Vaňkovce, kde kupovala Ladi, to už jsou tři). Ale nehledej mezi šampony,maji specialní regál jen na Alverde věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.