INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38576a97935434e3b90064a5120213deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 10:06 pm    Předmět: INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS Citovat

Zdravím!
Nemáte někdo zkušenost s ibiškovou barvou od této značky? Ráda bych dosáhla dlouhotrvajícího rudého až výrazně červeného odstínu bez zrzavých odlesků. Původní barva mých vlasů je myší hnědá, vlasy mám hennované dvakrát - v obou případech Henné Color, poprvé mix měděné a bordó, podruhé mahagonovou. Na INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS mě láká možnost docílení intenzivní červené za pěknou cenu.

Jak vám barva chytla? Jak dlouho vydržela intenzivní? Vymývala se příliš? V jakém poměruji míchat s hennou? A konečně byla opravdu červená?

Za odpověď díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 8:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
obávám se, že tady s tím nikdo zkušenosti nemá. Vyskytlo se akorát pár pokusů přímo s namletým ibiškovým práškem, které ale moc nedopadly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 12:58 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem hledala ve fóru, ale ani zmíňka o tomto produktu Sad.
No, mám strach do toho jít. Chci dosáhnout opravdu červených vlasů bez zrzavého nebo fialového odlesku. Tak nevím, jestli zkusit toto, nebo jít do odstínu bordó od Henné Color. Tam mám strach, že výsledek bude příliš tmavý a příliš fialový. V případě tohoto produktu mám strach nejen z příliš tmavého a fialového výsledku, ale ani nevím v jakém poměru namíchat ibišek s hennou. Už jen proto by se hodil názor někoho, kdo to již zkusil.
Barvila jsem nedávno, tak to nespěchá, zkusím ještě něco pohledat na netu a třeba se někdo ozve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 1:28 pm    Předmět: Citovat

Titania a Jitt to zkoušely. Výsledkem bylo, že smíchání henny a ibišku barvilo mnohem méně než samotná henna (natožpak aby to šlo do červena). A použití samotného ibišku snad i fungovalo, ale hrozně rychle se to vymývalo.

Ale pokud ti jde o jasnou červenou, tak holky tady nedají dopustit na pikramát (vět. jako součást henny). Jinak se jasné červené nikomu dosáhnout nepodařilo a přitom to nedráždí ani ty nejcitlivější.

edit: Wnaty, mohla bys dát odkaz na ten produkt, prosím? Google mi našel jen spoustu ,,tradičních indických postupů" a rady pro indické vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 3:04 pm    Předmět: Citovat

Portos to shrnul dokonale (tímto děkuji svému tiskovému mluvčímu Wink ) - henna s ibiškovým práškem prostě chytala celkově hůř, sice naprosto nechápu proč, ale bylo to tak. Samotnej ibiškovej postřik taky nic moc, když se po něm vlasy opláchnout, tak v podstatě není vidět, když se neopláchnou, pekelně to barví oblečení a vyčsává se to. (Ještě jsem teda nezkoušela dát po nahennování na hlavu ibiškovej prášek smíchanej s kondicionérem, ale tak nějak už tomu moc nevěřím).
Nejčervenější barvu, jakou se mi daří docílit, mám po hennecolor bordó (i když postupně se vymejvá do zrz - což by možná pro tebe nebyla tak špatná zpráva - kdyby se ti to po nahennování zdálo až moc do vínova, netřeba zoufat. A samozřejmě chladnější odstíny dává i větší počet vrstev henny - proto taky většina zdejších hennařek, který nechtěj, aby měly konce až moc do červena/fialova, barví celý vlasy jenom občas a mezitím hennujou jenom odrosty. Takže by dýlky možná spravilo i ještě pár dalších barvení čistou hennou, a pak už jenom jednou za pár týdnů odrosty, kde ty vrstvy ještě nejsou, přejet tou bordó nebo mahagonem. A jednou tak za dvakrát nebo třikrát, až ti bude připadat, že se konce šisujou a svěltaj, dát čistou hennu/nebo i tu bordó či mahagon na celou hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 11:15 pm    Předmět: Citovat

Děkuji ta odpovědi, tak asi nakonec půjdu do té bordó henny a kombinaci s ibiškem nebudu riskovat Smile.
A tady přikládám odkaz: http://www.naturalhaircare.cz/2_odtiene.html#top
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 9:19 am    Předmět: Re: INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS Citovat

Wnaty napsal:
Zdravím!
Nemáte někdo zkušenost s ibiškovou barvou od této značky? Ráda bych dosáhla dlouhotrvajícího rudého až výrazně červeného odstínu bez zrzavých odlesků. Původní barva mých vlasů je myší hnědá, vlasy mám hennované dvakrát - v obou případech Henné Color, poprvé mix měděné a bordó, podruhé mahagonovou. Na INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS mě láká možnost docílení intenzivní červené za pěknou cenu.

Jak vám barva chytla? Jak dlouho vydržela intenzivní? Vymývala se příliš? V jakém poměruji míchat s hennou? A konečně byla opravdu červená?

Za odpověď díky!


Ahoj, mám novou recenzi na Bordo hennu, za pár dní by ji měly uvést do prodeje, koukni myslím, že budeš spokojená Smile http://koopriva-svet.blogspot.cz/2016/08/indian-natural-hair-care-bordeaux-henna.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 9:33 am    Předmět: Re: INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS Citovat

Tyrkys napsal:
Wnaty napsal:
Zdravím!
Nemáte někdo zkušenost s ibiškovou barvou od této značky? Ráda bych dosáhla dlouhotrvajícího rudého až výrazně červeného odstínu bez zrzavých odlesků. Původní barva mých vlasů je myší hnědá, vlasy mám hennované dvakrát - v obou případech Henné Color, poprvé mix měděné a bordó, podruhé mahagonovou. Na INDIAN NATURAL HAIR CARE HIBISCUS mě láká možnost docílení intenzivní červené za pěknou cenu.

Jak vám barva chytla? Jak dlouho vydržela intenzivní? Vymývala se příliš? V jakém poměruji míchat s hennou? A konečně byla opravdu červená?

Za odpověď díky!


Ahoj, mám novou recenzi na Bordo hennu, za pár dní by ji měly uvést do prodeje, koukni myslím, že budeš spokojená Smile http://koopriva-svet.blogspot.cz/2016/08/indian-natural-hair-care-bordeaux-henna.html


To by mohlo být super, zkusím ji sehnat Smile. Moc díky Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 10:00 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
...henna s ibiškovým práškem prostě chytala celkově hůř, sice naprosto nechápu proč, ale bylo to tak.

Teď jak na to znova koukám, tak mě napadlo, jestli to není tím, že ibišek je spíš zásadovej Very Happy (teda aspoň myslím, že je), zatímco henna chce spíš kyselo.
(Což by znamenalo, že by si mohl rozumět s indigem? To by pak mohla být parádní bordó...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 11:05 am    Předmět: Citovat

Portos: Ibisek by mel byt spis kysely ... proto se mi po ibiskovem caji (100% ibisek) tak strasne krivi usta Laughing

Ale jak na to tak koukam, tak od tehle znacky ten ibisek mam (jeste nekde) a byl to presne ten samy, co jsem zkousela pouzit v henne. Pouzila jsem ho nasledne i nekolikrat jako oplach po umyti (udelala z neho "caj", zalila horkou vodou a tim pak prelila vlasy) ... nejaky minimalni efekt to asi na barvu melo (nebot muj jasne oranzovy tanlge teezer se behem dvou dni zmenil ve fialoveho jezka Laughing jak se tam ten prasek usazoval), pri myti ze mne tekla cervena voda ... ale vizualne to moc poznat nebylo (nicmene ja jedu hodne na bordo henne, coz mohlo byt i tim).

Henna s ibiskovym praskem smichana dokupy mi vubec nechytla (ani zrz, proste nijak), dodnes nejak netusime proc Laughing Krom pridaneho ibisku byl postup stejny (henna, citron, voda) ... mozna ho tam bylo moc? (davala jsem polevkovou lzici na dalsi ctyri lzice henny).

Nicmene zkusit tu barvu muzes, u henny se toho moc zkazit neda (pokud si to pak nerozmyslis, a nebudes ji chtit nasledne sundat Smile), a vzdycky lze sahnout po tmavsim odstinu nez mas (nebo barvit svetlejsim a nechat konce prirodne odrust). Narozdil od chemky nedela henna "tvrdy" prechod a vypada mnohem vic prirozene (rika nekdo, kdo je obcas liny se nabarvit a chodi klidne tri mesice s nebarvenou hlavou bez toho, ze by tmavohnede odrosty nejak zvlast rusily celkovy dojem).

Tak ci tak, hodne stesti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.