Weleda
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0af03696d9c0f6017ce1a08ad9e90644Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

A ještě vám musím sdělit svou zkušenost s Weledou Smile Pořídila jsem si Rozmarýnový šampon a rozmarýnovou kůru na vlasy a nemůžu si to vynachválit. Fakt skvělé. Po tom šamponu jsou vlasy o dost pevnější (možná trochu drsnější, což mně vyhovuje), oběmější a skvěle se lesknou. Weleda je sice dost drahá - za 100ml šamponu 149Kč, ale stačí ho fakt maličko a velmi dobře pění, takže vydrží snad i dlouho. Škoda jen, že weleda nevyrábí nějaký kondicioner...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
A ještě vám musím sdělit svou zkušenost s Weledou Smile Pořídila jsem si Rozmarýnový šampon a rozmarýnovou kůru na vlasy a nemůžu si to vynachválit. Fakt skvělé. Po tom šamponu jsou vlasy o dost pevnější (možná trochu drsnější, což mně vyhovuje), oběmější a skvěle se lesknou. Weleda je sice dost drahá - za 100ml šamponu 149Kč, ale stačí ho fakt maličko a velmi dobře pění, takže vydrží snad i dlouho. Škoda jen, že weleda nevyrábí nějaký kondicioner...


Jo, Weleda je klasika. Ja mela ten kastanovy. Nedherne voni, trochu me stvalo, ze se spatne nanasi, ale vlasy po nem byly prekrasne leskle a takove nafouknute. Jakou konzistenci ma ten rozmarynovy sampon? Je to take takovy spis gel nez krem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Jo, Weleda je klasika. Ja mela ten kastanovy. Nedherne voni, trochu me stvalo, ze se spatne nanasi, ale vlasy po nem byly prekrasne leskle a takove nafouknute. Jakou konzistenci ma ten rozmarynovy sampon? Je to take takovy spis gel nez krem?

No krem to rozhodně není, spíš taková "hustá voda" Laughing nebo jak to popsat Smile Já ho vždycky napěním už na rukou a do vlasů pak vlastně nanáším tu pěnu. Pění fakt hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Už jsem to tu asi někde psala, ale nemůžu si pomoct - WELEDA je naprosto úžasná Very Happy Mám rozmarýnovou kúru a šampon, vlasy jsou po tom naprosto skvělé, i druhý den po umytí jsou stále bohaté, takový objem jsem po žádném šamponu neměla, lesklé a hebké...možná že za to může i kombinace s Pregainem (šampon z lékárny - jemný účinek pro hustější a zdravější vlasy). Před mytím si vlasy opravdu hodně olejuju (jojobový a dýňový) a s olejem na hlavě chodím celý den, pak do toho ještě přidám rozmarýnovou kúru a zabalím do ručníku na dvě hodiny. Pak smyju - dvakrát myju Pregainem a nakonec jednou Weledou (takže šamponuju třikrát). No a vlasy jsou fakt super Very Happy Omlouvám se za tohle rozplývání se, ale jsem nadšená, tak se chci podělit Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

sim to je skvely ze z toho mas takovou radost Very Happy moc ti to preju Very Happy a uplne si ty vlasky predstavuju a jeste k tomu se v my fantazii navic duhove trpyti a smejou se,nadhera Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
sim to je skvely ze z toho mas takovou radost Very Happy moc ti to preju Very Happy a uplne si ty vlasky predstavuju a jeste k tomu se v my fantazii navic duhove trpyti a smejou se,nadhera Very Happy

Jsi strašně hodná vílenko Very Happy Na mě se vždycky tvoje vlásky smějou, když kolem mě propluješ v Brně - jakoby protančila víla Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Právě Doliva působí na moje vlasy podivně Shocked - i když obsahuje olivový olej, po použítí šamponu a kůry jsem měla hnusné, úplně suché konce ! Stejnou zkušenost popsala i tušim Kopretina...Takže jsem ji věnovala dál, pro mě byla nepoužitelná. Jsem spokojena se šampony z lékarny -Alpecin, Panthehair (taky by neměly obsahovat silikony)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:45 am    Předmět: Weleda Citovat

Tak ja mam asi velmi rozmaznane vlasy,ale Weledy mi nerobila vobec dobre Sad Mala som Rozmarinovy sampon aj kuru.Musela som darovat sestre.Ked si len pomyslim na vsetky tie vyhodene peniazky,ktore som za vlasovu kozmetiku vyhodila Crying or Very sad Keby to vedel moj manzel asi letim z domu aj so vsetkymi flastickami a kremikami a maskami... Laughing Esteze sa na to nevypytuje Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:47 pm    Předmět: Re: Weleda Citovat

Natka napsal:
Tak ja mam asi velmi rozmaznane vlasy,ale Weledy mi nerobila vobec dobre Sad Mala som Rozmarinovy sampon aj kuru.Musela som darovat sestre.Ked si len pomyslim na vsetky tie vyhodene peniazky,ktore som za vlasovu kozmetiku vyhodila Crying or Very sad Keby to vedel moj manzel asi letim z domu aj so vsetkymi flastickami a kremikami a maskami... Laughing Esteze sa na to nevypytuje Razz


Laughing Laughing Laughing já mám většinu vlasové kosmetiky schované, aby nebyla tak na očích a nevybízela ke zbytečným otázkám o její ceně...

Weledu mám - rozmarýnovou kůru, rozmarýnový šampon a kaštanový šampon a jsem s ní hodně spokojená,na mé barvené vlasy má dobrý vliv. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:23 am    Předmět: Re: Weleda Citovat

ilona napsal:
Natka napsal:
Tak ja mam asi velmi rozmaznane vlasy,ale Weledy mi nerobila vobec dobre Sad Mala som Rozmarinovy sampon aj kuru.Musela som darovat sestre.Ked si len pomyslim na vsetky tie vyhodene peniazky,ktore som za vlasovu kozmetiku vyhodila Crying or Very sad Keby to vedel moj manzel asi letim z domu aj so vsetkymi flastickami a kremikami a maskami... Laughing Esteze sa na to nevypytuje Razz


Laughing Laughing Laughing já mám většinu vlasové kosmetiky schované, aby nebyla tak na očích a nevybízela ke zbytečným otázkám o její ceně...

Weledu mám - rozmarýnovou kůru, rozmarýnový šampon a kaštanový šampon a jsem s ní hodně spokojená,na mé barvené vlasy má dobrý vliv. Laughing


Asi som ten rozmarinovy olej nejako zle naniesla Embarassed Co uz,cela Weleda je uz tak ci tak v tahu.Esteze to nebolo take drahe. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.