Kosmetika Hristina

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1e405797de34b6cc5880d1ea95dd0f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 1:10 pm    Předmět: Kosmetika Hristina Citovat

Ahoj! Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s touto bulharskou kosmetickou značkou? Jedná se o kosmetiku bez chemie. Velmi mě zaujala. Zejména vlasová péče. Jako pěnidlo používají mydlici lékařskou. Zní to opravdu dobře. Asi si udělám radost a něco si pořídím. Cenově je to též velice zajímavé. Budu ráda za každý názor a zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 1:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám ten hydratační šampon s brazilskými bylinami. Je fajn. Voní mátově a nevysušuje. Ale chce to střídat. Když jsem po nějakou dobu používala jen ten, měla jsem pocit neumytých vlasů, dokonce mi některé prameny přišly mastnější... Ale při střídání problém není žádný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem objednala šampon na podporu růstu vlasů. Je to to větší balení (400 ml). Vlasy jsem si umyla zatím jen jednou, tak uvidíme časem, jak mi to bude vyhovovat. Mytí bylo příjemné, celkem dost to pěnilo. Jak vlasy schly, trochu jsem se bála, zda se pořádně umyly. Připadaly mi u hlavy pramínkovaté a mastné. Ale jak pořádně uschly a učesaly se, tak opravdu příjemné překvapení. Dokonce se konal i objem. Tak snad mi to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2016 12:04 pm    Předmět: Citovat

Misurba napsal:
Ahoj, tak jsem objednala šampon na podporu růstu vlasů. Je to to větší balení (400 ml). Vlasy jsem si umyla zatím jen jednou, tak uvidíme časem, jak mi to bude vyhovovat. Mytí bylo příjemné, celkem dost to pěnilo. Jak vlasy schly, trochu jsem se bála, zda se pořádně umyly. Připadaly mi u hlavy pramínkovaté a mastné. Ale jak pořádně uschly a učesaly se, tak opravdu příjemné překvapení. Dokonce se konal i objem. Tak snad mi to vydrží.


Jaký ste si koupila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 9:30 pm    Předmět: Citovat

Magorka napsal:
Misurba napsal:
Ahoj, tak jsem objednala šampon na podporu růstu vlasů. Je to to větší balení (400 ml). Vlasy jsem si umyla zatím jen jednou, tak uvidíme časem, jak mi to bude vyhovovat. Mytí bylo příjemné, celkem dost to pěnilo. Jak vlasy schly, trochu jsem se bála, zda se pořádně umyly. Připadaly mi u hlavy pramínkovaté a mastné. Ale jak pořádně uschly a učesaly se, tak opravdu příjemné překvapení. Dokonce se konal i objem. Tak snad mi to vydrží.


Jaký ste si koupila Smile


Zdravím! Koupila jsem tento šampon:
http://sampony.heureka.cz/hristina-sampon-na-podporu-rustu-vlasu-400-ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 8:56 am    Předmět: Citovat

Trošku obnovím téma Hristina. Já mám doma šampon, tonikum, krémy na ruce a kosmetiku na mastnou pleť se sklonem k akné. A akné na obličeji jako zázrakem zmizelo. Sem tam se ještě udělá asi v důsledku hormonů, ale jinak čistá pleť. Já si tuto kosmetiku nemůžu vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.