Květnový nováček

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdae7674a5a97cdf4e44601a33f59c56Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 8:28 am    Předmět: Květnový nováček Citovat

Ahoj všem milovníkům dlouhých vlasů,

jsem zde úplně nová od včerejška, tak využiju svého privilegia založit úplně nové téma…
Dlouho jsem zde chodila jenom číst a sbírat rady – a že jich tu je požehnaně, díky za ně! – ale zaregistrovala jsem se až včera…ale to bývá myslím hodně běžné.

V srpnu to bude 2 roky, co si po 13ti letech nechávám opět růst dlouhý vlásky….do mojí „ideální“ délky mi zbývá tak cca 6 až 10 cm – chci takovou tu délku „po podprsenku“, delší už ne, ale kdoví, že…

Nejvíc mě zajímá přírodní péče, protože úplně žasnu nad těmi přípravky, které před těmi lety vůbec nebyly…hennuju už hodně dlouho, tak sbírám rady a zkušenosti…a protože je mi 43 let, tak můj prvotní cíl je mít vlasy co nejzdravější.

Další věc, která mě hrozně zajímá, jsou různé NÁPADY na ÚČESY – protože po těch letech se nemůžu nabažit různých sponek, skřipečků, zaplétání copů atd…chtěla jsem se zeptat – kde najdu vaše různé fotky? Nebo ty nápady na účesy??

Moc vám všem děkuju za vlídné přivítání mezi vás!!

Irena z Brna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 9:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej.

Proběhla tu výzva ,,Vlasy nahoru challenge", kdy holky měsíc nosily různé zajímavé účesy. Návody zde (a na dalších stranách tématu): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7344&postdays=0&postorder=asc&start=30

A jinak fotky jsou viditelné v profilech jednotlivých členů v záložce ,,Má galerie". (Příp. v menším náhledu v menu lidé -> hlavní stránka, ale tam zase vidíš fotky i těch, kteří mají galerii přístupnou jen pro přátele.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.