hena a sive vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b1aad0c661b434594d5450b59196e35Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
amelia_s
0-7
0-7


Založen: 23.5.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:36 am    Předmět: hena a sive vlasy Citovat

ahojte
tak som vas citala zo dva dni Smile a chce sa mi podelit.
nosila som na vlasoch henu. asi dvadsat rokov. vtedy este nebolo v mode byt rysava. ja som bola prave preto. aj preto ze sa mi nechce vypekat na slnku. takze to, ze som aj na konci leta biela je na pohlad v poriadku. a pehy mam. pehy mam stale, aj ked tvrdili ze po 30tke zmiznu. aktualne mam 46. kil aj rokov. "zo zadu este liceum a spredu uz muzeum" ako vtipne poznamenala znama. a mam aj sive vlasy. vela. kedze teraz vsetky babky chodia prefarbene na oranzovo a maju hnusne biele odrasty povedala som si ze dost, ze totok ja nebudem a necham si odrast sive.
lenze.
vlasy mam dlhe odvzdy. najmenej tak aby sa dal urobit chvost. znacku heny som nikdy neriesila. zvycajne mi ju niekto, alebo ja sama, doniesol z iraku, egypta alebo inych teplych krajin. z trhu, indickeho obchodu, balenu minimalne na pol kila. ze aku chcem? cervenu. tizian. vlastne raz som si kupila cosi v drogerii a nefarbilo to. henu poznam ako rozne najemno mlety prasok, niekedy aj s pieskom, niekedy s lepsou spracovatelskou konzistenciou inokedy horsou. niekedy farbi na oranzovsie inokedy na tmavsie. vlasy aj tak nemaju jednotnu farbu, taze je to jedno.
prestala som sa teda farbit. zistila som aka je moja ozajstna farba nefarba- tmavosivy blond s 1/3 cisto strieborneho meliru :/ a jasne este mam cca 20 cm heny.
(zo skusenosti viem ze na henu u mna nechytilo nic. skusila som aj cisto ciernu. cierne bolo vsetko okrem vlasov nie. u kadernika - odbornika som nebola. bola. 3x v zivote a zakazdym to skoncilo katastrofou.)
na to ze budem mat sive vlasy som sa vlastne tesila. uz mam pekny 10 cm odrast, tvarim sa ze to je ombre a ze tak to ma byt. pozmenila som satnik. pribudlo marshala ubudlo tyrkisu...
lenze.
trochu som zabudla ze hena dodava vlasom podstatnu zlozku pevnosti a vitality. a neriesila ze mam vlaskov tak polovicu. ano tiez ma ti nestastni kadernici prestrihavali aby dosiahli ako taky tvar "ucesu" a este som mierne kucerava, tak sa im to ale ze vobec nedarilo. minulost.
(a ano bola som vymena za mladsi model a ano nebolo to lavou zadnou, sukromny koniec sveta. uz som ok. ja som zase ja.

riesila som teda zabaly. klasika kolac - olej, vajce, med. pomohlo ale len z casti. vypadane dorastaju. ozaj. by jeden neveril kolko. lenze sila sa stratila.
uz viem, ze damy vedia mat vazne mindraky z vlasov.
taze dilema: budem rysava dlhovlasa a kazdy druhy tyzden spiaca z blatom na hlave? macky si nestazuju Smile alebo krasna sivovlasa bez vlasov? vlasy rastu pekelne rychlo hlavne ked sa vam ich nechce farbit a pekelne pomaly ked ich uz chcete odrastene Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 10:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.

Tohle je vždycky těžký rozhodování. Ale pokud chceš radši nechat odrůst přirozenou barvu, tak bych tomu šanci dal. Můžeš zkusit experimentovat se šetrnějšími šampony, nějakými maskami, příp. i potravinovými doplňky atd. Je pravda, že bez ochranné vrstvy henny to bude chtít větší opatrnost a hýčkání, ale s trochou péče se určitě zadaří.

Jinak nevím, kdy proběhlo, o čem píšeš, ale stres je dokonalý ,,vlasový zabiják", který se umí projevit i několik měsíců po stresovém období.

Držím palce, ať rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amelia_s
0-7
0-7


Založen: 23.5.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 8:36 pm    Předmět: tak mam naspat hennu ... Citovat

len aby sa vededelo. kvalita vlasov z hennou a bez je skoro neporovnatelna.
o farbu uz skoro nejde. lebo pre mna su lepsie oranzove ako ziadne vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.