Zrzavá Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4667c9f719456d5383c31fea645c1042Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 10:30 pm    Předmět: Citovat

Eidwin - mně kondiš barvu neovlivňuje, ale mně obecně drží henna jak helvétská víra, i tohle může bejt individuální. Ale jestli máš dýlky a konce už takhle vysušený (já teda taky), tak ten kondiš fakt doporučuju (nehledě k tomu, že na ty vysušený kusy vlasů bude asi henna chytat o to líp, takže bych se toho nebála.
Napoprvý bych to teda asi napatlala jednolitou směskou, na pozdější pokusy (a zvlášť na to dobarvování odrostů) to dělám tak, že namíchám menší množství základní hennový směsi s troškou kondiše/masky, naplácám k hlavě, a pak do toho zbytku kydnu ještě další spoustu kondiše, aby dýlky dostaly z tý trošky henny nějakou tu přírodní regeneraci, a z toho kondiše hodně hydratace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 8:14 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuji za rady a tady je výsledek,pokud by vás zajímal Smile
Čistá henna X Cassia 50 na 50, 1 citron, voda, trošičku papriky, heřmánkový a měsíčkový čaj + 12 kapek es. levandule proti pachu henny Very Happy


Naposledy upravil Eidwin dne út červenec 31, 2018 10:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 9:44 pm    Předmět: Citovat

To víš, že zajímá!
Podle mě výsledek moc povedenej, gratuluju!!! Ještě to tak tři dni pozoruj, henna může ještě lehce zoxidovat a ztmavnout, ale taky nemusí. A moc ti to sluší, ten rozdíl není až tak závratnej, ale krásně ti to zvýraznilo barvu očí. Jak jsi spokojená Ty? (jak jsou ty Tvoje vzorový obrázky o stránku předtím, tak nějak nedokážu během toho překlikávání udržet v hlavě, jakej přesně odstín jsi chtěla Wink ). Ale celkem se to blíží, ne?
Akorát jak jsi psala, že určitě nechceš odstíny do červena, tak si dávej pozor na tu levanduli, má podobně jako teatree oil dost terpenů, který právě můžou vytahovat ty studenější červený odstíny - nicméně dvanáct kapek není tak moc a navíc proti tomu červenání působí i ta cassie, takže pohoda / to spíš kdybys na to někdy chtěla jít divočejc a použila jenom čistou hennu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 9:49 am    Předmět: Citovat

Děkujuuu! Akorát mi to už nějak začíná světlat..což za to hádám může ten citron...nechci aby to světlaloo Very Happy Děkuju ti,musím si na to trošku zvyknout,už dlouho jsem neměla výraznější barvu. Jinak jsem spokojená,chytlo to jak jsem chtěla(kupodivu),jen to ted začíná světlat do oranžové,tak se mi to přestává líbit o_O Very Happy ztmavne to že jo? Very Happy
Dobře, příště si na to dám větší pozor a nedám ji tam,stejně to s tím zápachem henny nic neudělalo. Kdybych dala čistou,tak by to hádám chytlo uplně červeně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 11:15 am    Předmět: Citovat

S tím světláním - to jako celkově, nebo spíš vyšislejší konečky? S tím ztmavnutím po první aplikaci si nejsem úplně jistá (někomu to trochu ztmavne, někomu ne), spíš to možná bude chtít ještě pár vrstviček v průběhu času. Ale citron za to nemůže, když se přidává přímo do hennový směsky, tak spíš naopak uvolňuje to barvivo z henny do vlasů.
Jinak s tou levandulí jsem tě nechtěla strašit, to fakt jenom spíš pro případ, že bys chtěla barvit čistou hennou bez cassie. Ale do toho bych se, bejt tebou moc nehrnula - ono by to sice nemuselo bejt úplně rudý (to fakt záleží, jak který vlasy to barvivo chytaj, plus jaká henna se použije), ale přece jenom, kdyby se ti to nelíbilo, tak se to pak dost blbě stahuje. A ty máš krásně jemnej obličej, kdybys měla ten typ vlasů, kterej červený barvivo chytá fakt hoodně, tak by tě to mohlo "přetlouct". Jestli ti tohle přijde světlý, tak třeba příště nedávej hennu s cassií půl napůl, ale dej o lžíci míň cassie a o lžíci víc henny - a uvidíš, příště případně můžeš zase poměr upravit. Lepší to zkoušet takhle postupně, než pak splakat nad vejdělkem a horkotěžko to stahovat.
Wink
Jo a někdo si pochvaloval, že mu na "smrad" z henny pomáhá, když do ní přidá perníkový koření. (Na papriku se naopak můžeš celkem směle vykašlat, co tady tak lidi píšou, tak má na barvení účinek mimimální, pokud vůbec nějakej. Ale s tím perníkovým kořením nemám zkušenosti, mně henna voní Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.