Hennování bez efektu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff2e9b59d9ed9d4661dca1db16112906Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sar69
0-7
0-7


Založen: 8.7.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 2:49 pm    Předmět: Hennování bez efektu Citovat

Zdravím,
jsem tu chviličku, takže se předem omlouvám, pokud položím dotaz kam nemám... smilies/cheesy.gif
Podle vašeho článku jsem se odhodlala k hennování. Mám vlasy narušené dlouhodobým chemickým barvením, barva světle hnědá až blonďatá, místy odstíny zrz. Hennovala jsem poprvé a ano, hennou z DMka, měla jsem kvůli délce vlasů dvě balení. Přesto, že jsem počítala s nepříliš kvalitním účinkem, to, že se nestalo vůbec nic, jsem nečekala. Umíchala jsem si hennu dle návodu. Přidala citron a koření, jak bylo uvedeno v článku. Nechala jsem na teplém místě pár hodin odstát a až pak nanášela. S hennou na hlavě jsem spala asi 10 hodin a ráno... nic. Myslíte, že to mohlo být dobou odstávání? Jsem teď dost zklamaná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 8:45 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že to je skoro určitě značkou henny. Henna z dm (teda ona je to přesněji tuším henna z CHVD Důbrava Valašské klobouky) je velice nevypočitatelná a co tak vím, dost nespolehlivá, pokud jde o obarvení. Takže by to chtělo asi zabrousit k nějakým lepším značkám - Lush, Khadí aj. - snad se ozvou další lidi a poreferují o dalších kvalitnějších. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2016 9:43 am    Předmět: Citovat

Ano, to bude značkou. Možná by se i hodilo jaký to byl odstín...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.