základní rady

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42a0793a4174ab5691cf89ca63957d95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Erumy
0-7
0-7


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 7:25 pm    Předmět: základní rady Citovat

Ahoj, už před lety jsem se registrovala, ale nijak aktivní jsem nebyla, jen občas nakouknu co se tu píše nového. Teď mě začaly zas štvát moje vlasy, který jsou teď asi nejdelší, co kdy byly. Konečky jsou relativně zdravé (občas se něco roztřepeného objeví, ale ustřihnu to), jenže vrch hlavy je většinou jakoby zcuchaný, nemůžu na to dát žádný kondicionér nebo olej, protože se mi pak hodně mastí, ale vypadám jako rákosníček (jak s oblibou říká rodina). Česat se neustále mi přijde hloupý, jednak proto, že si připadám divně, když si na veřejnosti vyndám hřebínek a jednak kvůli samotné hlavě, asi nebude úplně super ty ultrajemný věčně zašmodrchaný mastit a likvidovat česáním. Někdo mi doporučoval tangle teezer, že si je pak můžu česat třeba celodenně a nebudou se cuckat ani lámat, ale stejně je největší problém u hlavy, kde bych si akorát roznášela mastnotu do vlasů. Už tak si musím vlasy umývat jednou za dva dny, protože třetí den už vypadám jako bych vylezla zpod sprchy. Zkusila jsem prodlužovat dobu mezi mytím, ale neúspěšně, prostě třetí den jsou vždycky zplihlý a slepujou se k sobě do pramenů. Říkávám že mám spodek vlasů po máme rovnej a vrch roste po tátovi kudrnatej. Někdo radí i ostříhat, ale mívala jsem to i jako malá, kdy jsem povinně nosila mikádo. Myju opatrně, snažím, se necuchat, používám různé šampóny, ještě jsem nenašla něco co by mi fakt vyhovovalo - kopřivový, březový, timotei pure, různé pro barvené vlasy, pro poškozené vlasy, pro objem, pro sílu,... nejsympatičtější jsou mi ty bez silikonů apod. - těsně po umytí jsou pak vzdušnější. Ručníkem nedrhnu, vysouším buď na volno nebo studeným vzduchem - bez rozčesávání (většinou není ani po umytí třeba, dělám to před a snažím se to tak udržet). Jediný rozdíl je že když suším fénem tak jsou rovné, když na volno tak dělají celkem fajn vlny. Ale vršek hlavy je stále stejný... mírný rozcuch, trčí to nahoru a kdykoliv si stoupnu před přímý zdroj světla, tak mám divnou svatozář. Lepší je to akorát po barvení. Žehlit to nejde, na to jsou ty nově vyrostlý moc krátký. Co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2016 7:52 pm    Předmět: Citovat

Tou svatozáří jsou myšleny krátké trčící vlasy? Protože jestli ano, tak se to napraví je n tak, že ty vlasy vyrostou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.