Knižní klub
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f568b8cbc9ac2fad9ee3d97c66d9943aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 8:50 am    Předmět: Citovat

Sehnala jsem, rozečetla, a zas byla okolnostmi odvedena od dokončení. Mrzí mě to, ale knižní klub opravdu není pro mě. Myšlenku bych ráda podpořila, ale je mi trapné sem každý měsíc psát, jak jsem nebyla schopná se vejít do termínu. Takže dění tu budu raději z povzdálí sledovat a v pravou chvíli možná... Wink Děkuji jinak moc za inspiraci a knižní tipy. Náměty jsou skvělé - přeji všem pěkné pročítání...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 9:48 am    Předmět: Citovat

Možná bychom mohli i zvážit prodloužení čtecí doby? Je pravda, že občas je měsíc proště málo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 8:30 am    Předmět: Citovat

Já jsem se tentokrát taky zapojila, Murakami byl útlý a stejně jsem si ho už nějakou dobu chtěla přečíst Smile S hodnocením počkám na konec měsíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 10:16 am    Předmět: Citovat

Taky už mám přečteno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 10:44 pm    Předmět: Citovat

ja tiež.

a chcete teda tú čítaciu dobu nejako predlžovať? alebo má niekto návrh na knihu na prosinec? alebo to necháme teraz tak a od nového roku dáme niečo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:38 pm    Předmět: Citovat

funguje knižný klub aj v tomto roku? či zatvárame po prvej sezóne?

sebakriticky uznávam, že na murakamiho som sa vykašľala (tak nejak sa stalo, že ma vôbec neoslovuje), ale nápad to bol veľmi dobrý a dokonca už mám aj nejaké tipy na nominácie

ako sú na to ostatní knihomoli? Wink
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:55 pm    Předmět: Citovat

Toto vlákno jsem přehlédla jak třídu. Rozhodně se chci zapojit Smile Před Vánoci jsem měla čtecí záchvat, dala jsem tři knížky za týden. Uf. Už to naštěstí přešlo. Takže knihu za měsíc bych mohla zvládnout. Aspoň mám motivaci si zaplatit zápisné v knihovně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 8:01 pm    Předmět: Citovat

Môj momentálny spôsob čítania/nečítania je absolútne nezlučiteľný s týmto klubom, takže asi budem nejakú dobu iba pozorovať z diaľky. Každopádne som zvedavá na knižné tipy, ktoré tu prípadne padnú Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 10:24 am    Předmět: Citovat

Já se aspoň vrátím k tomu Murakamimu (jediné zde navrhované knize, kterou jsem stihla) - na to, že jsem si zrovna tenhle román od něj chtěla delší dobu přečíst, tak mě moc neoslovil. Četla jsem od něj předtím už dvě knihy (Norské dřevo a Sputnik) a obě se mi líbilo víc. Tady mi trochu chybělo to jeho tajemno - nebo ho tam aspoň bylo málo. Ale styl psaní má hezký, to zas jo. Jak se to líbilo vám?

Ke knižnímu klubu budu ráda nahlížet, někdy se i zapojím, ale pochybuji, že nějak pravidelně. Navštěvuji ještě čtenářský klub v Praze, takže už ten mě zásobuje dvěma tituly měsíčně, a můj seznam k přečtení je nekonečný... Ale pokud se tu vybere nějaká kniha, kterou mám stejně na seznamu (jako byl třeba teď ten Murakami), tak se do ní samozřejmě pustím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ad Murakami: páčil. Je to môj obľúbený autor a postupne čítam všetky jeho knižky a zatiaľ som neprišla k ničomu, čo by sa mi od neho nepáčilo. Ale je mi jasné, že to nie je čítanie pre všetkých. Ja sa proste vyžívam v tých jeho náladách, rozpoloženiach a celkovo snovej atmosfére; skoro každý jeho titul je okorenený nadprirodzenom, čo mi proste šmakuje. Máloktorý autor vie tak citlivo popisovať vnútorné svety. A chápem, že to môže byť nezáživné, ale ja som proste týmto postihnutá Laughing Takže som sa vyžívala aj v tejto. Nebola nijako špeciálne inovatívna, proste murakamiovská klasika. Veľmi sa mi páčila linka s tajomnou Šimamoto Smile aj celý záver.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.