Proč gayům nepadají vlasy???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f12c30c28caa84203b5fb8ad517d03bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 5:37 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
je něco jiného, když má zmíněný dilektik více hodin češtiny a je v malotřídce, aby na něj měl pedagog čas, a (to je důležité) naučíse to, nebo píše jak prase a je to všem jedno, protože má na to papír.

Inak toto je našľaktrafenie..ja mám doma dis-károv dvoch a našťastie školy ako také super spolupracujú (obaja ale chodia do nie bežných škôl - staršia do špeci pre nadané deti a mladší do novej, malej, alternatívnej), ale tiež sme mali jeden čas u staršej angličtinárku, ktorá mi malú demotivovala spôsobom, že absolútne nerešpektovala trochu iné spôsoby učenia, ktoré malá potrebovala, zato jej dala o stupeň lepšiu známku. Z čoho si malá vyvodila, citujem "ja sa anglinu nemusím učiť, lebo sa to aj tak nemám šancu naučiť, a okrem toho mi aj tak musia dať lepšiu známku". Skoro ma natiahlo. Potom sme jej vzali angličtinára na súkromné hodiny, lebo z danou učiteľkou sa fakt nedalo, našťastie im ju pomerne rýchlo vymenili.
A to my sme na tom super, tým že deti nechodia do bežných škôl, keď počúvam kamošky, ktoré majú dis-károv na bežných školách, tak to je šajba. Buď to školy úplne ignorujú a tie deti zbytočne trápia (lebo to nie je iba o viac hodinách slovenčiny/češtiny, to je predovšetkým o iných metódach), alebo si to zjednodušujú tým, že tie deti nechajú tak a dajú im proste len lepšiu známku a mamy potom doučujú doma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ono celkove nektere pristupy k vyucovani jsou na palici a zdaleka nemusi vyhovovat vsem, at uz clovek nejaky problem ma nebo nema.

Od ctvrte tridy zakladky jsem mela anglictinu ctyrikrat tydne az do ctvrtaku na gymplu, kde jsem z ni maturovala s obema ocima zavrenyma a jeste koukali za roh, kdyz mi davali za 3. Ja proste dodneska anglictinu gramaticky neovladam (nedokazu vysvetlit proc veci jsou tak, jak jsou) a tuny doplnovacek a podobnych pitomin mi to fakt neusnadnily. Vysvetlovat mi pravidla se uplne miji ucinkem ...
Diky cemuz dodneska nechapu shodu podmetu s prisudkem (kuprikladu) ale z diktatu jsem vzdycky mela jednicky.

Ale (nyni) vic nez tri roky s rodilou americankou pres skype a v anglictine nemam problem. Ne ze by mi neco vysvetlovala, ona to pouzivala a nazorne mi ukazala "jak se to dela".

Obecne skoly casto nuti k "nabiflovani" spis nez k porozumeni a to vcetne predmetu jako fyzika a matika (dikybohu za osvicene fyzikare a matikare, diky vam, lidi!)

Rozhodne sem nechtela rict, ze se papirem omlouvas ty, nebo ze omlouvas sveho synka, mam za to ze zdejsi komunita prece jen oplyva jistou inteligenci ... coz se o nekterych "matinkach" rict moc neda. Nejcastejsi vyjev kdy dite lita jak urvane, jeci, rve a vzteka se a matinka cuca kaficko se slovy "To vite, on je trosku hyperaktivni ... Kubicku, nechej toho, ano? To se nedela .... " ... cimz jejich jakakoliv aktivita konci.

A mam dojem ze prave tyhle jsou schopne obvodaka (nebo kdo rozhoduje o odeslani do PPP) otravovat tak dlouho, ze ten papir dostanou jen aby dotycny mel uz konecne klid. Je to proste na hlavu postaveny svet Sad Ti co to potrebuji to nedostanou a ti co to maji z pohodlnosti si to vyrvou.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 9:39 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Harik napsal:
astrid napsal:
Laughing Laughing

Za plešatění mužů jsou zodpovědné mužské hormony. Ženy 55+ (po menopauze) mají někdy problém s padáním vlasů, protože mají rozhozenou hormonální rovnováhu. Nemůže to být tím? Homosexuální muži mají možná víc ženských hormonů.. obrazně řečeno... je to blbost? Cool


Jenže to by pak ženy - lesbičky měly teoreticky zase více mužkých hormonů a sklonem k plešatění by trpěly ony - a toho jsem si nevšimla. Question Ale je fakt, že lesbiček znám méně než gayů.
Nojo, to by měly mít. Laughing Já si u lesbiček všimla jen toho, že jsou buď podobný, nebo má jedna háro na dvě hlavy a druhá jemňounký vlásky. Jinak nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 10:16 pm    Předmět: Citovat

Název mě pobavil. Znám několik gayů, i postarší pány bez vlasů. Možná to je tím, že člověk si spíš všimne (nevím jak to nazvat neurážlivě) "buzny" než homosexuála... Pokud jde o příklady z celebrit, tak tam zrovna ten vzhled není reálný ani u mužu stejně jako u žen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katherina
0-7
0-7


Založen: 16.7.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 6:11 am    Předmět: Xq28 - gen hustých vlasů Citovat

Maunka napsal:
Portos napsal:
Ahoj, vítej na DV.

Co se tvé otázky týče, tak nemám nejmenší tušení.

A porovnávalas (aspoň zběžně) věk těch homosexuálů s věkem, kdy průměrný muž začíná viditelně plešatět?


Ano, beru v potaz i věk. Většina gayů má krásné husté vlasy až do smrti. Například Jean Marais, Eduard Cupák, Ian McKellen, Anthony Perkins atd. atd. atd.


Některé vědecké zdroje uvádějí, že ženám a mužům s genem Xq28 téměř nikdy nepadají vlasy, jako bonus mají husté, dlouhé a výrazné řasy, rovnější zuby. Celkově jsou nositelé tohoto genu fyzicky mnohem atraktivnější, než lidé, kteří tento gen nemají. Tzv. gen fyzické atraktivity je vědci podezříván i z vlivu na sexuální orientaci svého nositele a u většiny gayů byl objeven. Gen Xq28 prý vysvětluje, proč někteří muži mají husté vlasy, i když jejich otec je od mládí úplně holohlavý, jednoduše tento gen zdědili po své matce a otcovy geny plešatosti tento dominantní gen přebil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 1:09 pm    Předmět: Citovat

Tak toho jsem si nikdy nevšimla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.