Týden s účesem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04aeac731d1c5a72e685201c45ac9894Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 1:06 pm    Předmět: Týden s účesem Citovat

Milí zlatí,
už mě to napadlo před nějakou dobou, ale nebyl čas se s tím nápadem sdílet... Co takhle modifikovat vlasovýzvy?

Přinesly mi moc, přinutily ke změně každý den, bylo pár objevů účesů, které sednou, a taky pár zjištění, které účesy nesednou. Ale byl to každé ráno (kdy času není nazbyt) strašný pres. Navíc, udělat účes jednou ještě zdaleka neznamená, že ho ovládám. U spousty z těch účesů mám takovou vnitřní poznámku ve stylu "mohlo by to být dobrý, ale chce to vychytat". Ale k vychytávání jsem se po konci výzvy už nějak nedostala... Embarassed

A tak mě napadlo vybrat si jeden účes a ten dělat týden každý den. Na konci týdne bych už v tom účesu měla být odborník. A o víkendu si v klidu rozmyslím, co chci nacvičit další týden a pak už o všedních dnech jen honím praxi.

Mimoděk jsem na to najela na dovolené - potřebovala jsem mít vlasy z cesty a nechtělo se mi každé ráno vymýšlet něco nového, tak jsem vždycky udělala Dutch Braid, "ocásek" smotala do "růžičky" a přisponkovala. Tento týden pokračuju takovým tím pouvolňovaným copem po straně. Přidá se někdo?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 2:27 pm    Předmět: Citovat

Bezva nápad, nad něčím takovým jsem přemýšlela nedávno, nosím prakticky denně cop na pravé straně a říkala jsem si, že vlastně nosím pořád to samé, a jestli to není špatně. Pak mě napadlo, že kdybych měla krátké, mám prakticky celý rok stejný účes. Takže bych tuhle výzvu brala jako zdroj trvanlivých účesů, které se dají nosit den za dnem Smile. Jinak se toho asi už delší účastním Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 8:16 am    Předmět: Citovat

Já se připojím v jiné části roku, teď je příležitost střídat a mám na to čas. Například k šatům s výstřihem vzadu vyčesat, ke kostkaté košili cop, na chalupu dva copy, k jednoduchým šatům rozpustit.. A jsem ostříhaná hezky, tak to chci trochu " prodat" Cool
Ale na podzim určitě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 7:45 am    Předmět: Citovat

Njn, jestli je to tak, že si chceš a můžeš každý den hrát, tak není co řešit.

Já dneska (a tento týden) Triple Knot Accents:
http://www.cutegirlshairstyles.com/hairstyles/curls/beachy/triple-knot-accents/

A je to přesně jeden z těch účesů "dobrý, ale chce to vychytat" - vypadá to úplně primitivně, ale uchytit to tím perkem tak, aby to drželo a zároveň perko moc nekoukalo, mi stále dává zabrat. Co stále... jsem to dělala jednou při výzvě, takže dnes podruhé (a poprvé od jara)... No, doufám, že to do neděle natrénuju a v neděli už to půjde jak po másle.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.