Kondicionér a šampon pro děti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc6a3614e6d22ee3418bf1aa6dbc9cffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 2:33 pm    Předmět: Kondicionér a šampon pro děti Citovat

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Dcera (4 roky) má neskutečný vlasy, už po pas, délky rovné, konce zakroucené, ale vůbec nemá dětské vlásky, ale spíš hrubé, pevné a se sklonem k cuchání. myju jí je jednou za týden max za 14 dní. Zatím jsem vyzkoušela bezoplachové spreje , třeba z Dm ale nic moc......Revlon dětský rozčesávač, lepší ale má silikony.
A ted jsem zkoušela kondicionér 100%PURE kokos/med ale při česání nic moc, nicméně po uschnutí má vlásky krásný. A vyzkoušela jsem i kondicionér pro koně Mane N'Tail a super......
Otázka zní....myslíte že ten kondicionér pro koně můžu plácat na dítě? Laughing
Nebo máte nějaké jiné osvědčené přípravky?
Nebo jakýkoliv přírodní kondicionér ?

A k šamponu, myslíte že bych mohla použít jakýkoliv už dospělácký přírodní šampon? Nebo raději pořád ty dětské? Přijde mi že by potřebovala něco na hydrataci....
Jinak jí na to ještě plácám arganový olej po mytí .

Díky za jakékoliv tipy a rady
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 3:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, k ročesávačům - mám ten od Body Shopu (Rainforest radiance detangling spray) a je super, funguje skoro stejně dobře jako ten Revloňácký (který vlastním také) a složením je přírodní jako všechno z Rainforest řady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 3:36 pm    Předmět: Citovat

Díky, ale to se asi nedá koupit přes net, že? Nenašla jsem to nikde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 3:40 pm    Předmět: Citovat

Vím, že je mají po prodejnách v různých OC v Praze (ale ne ve všech, třeba v Palladiu ano). Přes net jsem kosmetiku nikdy kupovat nezkoušela, tak nemám přehled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 3:55 pm    Předmět: Citovat

Když my jsme z vesnice na \vysočině, i Brno máme 60km Laughing , takže 90% nákupů řeším internetem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 6:44 pm    Předmět: Citovat

Dal bych si pozor na ten olej - většině lidí tady moc nesedí (myslím oleje obecně). A pokud přece jen ano, tak ve velmi malých množstvích (pár kapek na celé vlasy).

Jinak s tímhle už si začínám připadat otravnej Laughing : Nejlepší na hydrataci je jogurt. Dá se použít ve formě masky, ale dá se z něj vyrobit dokonce i šampon (veškeré návody a tipy v odkazu výše).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2016 8:41 am    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Dal bych si pozor na ten olej - většině lidí tady moc nesedí (myslím oleje obecně). A pokud přece jen ano, tak ve velmi malých množstvích (pár kapek na celé vlasy).

Jinak s tímhle už si začínám připadat otravnej Laughing : Nejlepší na hydrataci je jogurt. Dá se použít ve formě masky, ale dá se z něj vyrobit dokonce i šampon (veškeré návody a tipy v odkazu výše).



Děkuji , ten jogurtový šampon vypadá dobře. Ale budu muset zkusit, jestli mi prďolka vydrží 10 minut s jogurtem na hlavě Laughing , ono je to s dětma o krapet složitější Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.