Mastný krém na konečky?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4ae50ac65715f32bd24f14d6d07e36bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Pro Kopretinu:A jakým mastným krémem? Třeba modrou Indulonou?A nejsou v ní taky silikony? Červená Indulona je obsahuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Pro Kopretinu:A jakým mastným krémem? Třeba modrou Indulonou?A nejsou v ní taky silikony? Červená Indulona je obsahuje.


Sice nejsem Kopretina, ale v Indulone je obsazen parafin (paraffinum liquidum), coz je ropny derivat, ktery se nevstrebava, tudiz nema zadny ucinek, pouze vizualne "zlepsi" stav. Obsahuji ho ruzne kremy, ale hlavne detske oleje. Opravte mne, pokud se mylim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:34 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Pro Kopretinu:A jakým mastným krémem? Třeba modrou Indulonou?A nejsou v ní taky silikony? Červená Indulona je obsahuje.


Néééééé Indulonu nééééééé....mažu si vlasy přírodním krémem! Very Happy Indulona určitě není na vlasy to pravé ořechové. Mám krémy od Botanica a Procyonu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 10:47 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
ilona napsal:
Pro Kopretinu:A jakým mastným krémem? Třeba modrou Indulonou?A nejsou v ní taky silikony? Červená Indulona je obsahuje.


Néééééé Indulonu nééééééé....mažu si vlasy přírodním krémem! Very Happy Indulona určitě není na vlasy to pravé ořechové. Mám krémy od Botanica a Procyonu Smile


Very Happy Very Happy Very Happy aha- já měla dojem, že jsem zde někde ve foru čelta příspěvěk o Induloně- asi jsem se spletla!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 12:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:


Very Happy Very Happy Very Happy aha- já měla dojem, že jsem zde někde ve foru čelta příspěvěk o Induloně- asi jsem se spletla!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Já myslím, že nespletla, je to někde ve fóru o roztřepených konečcích nebo o vlasových olejích, teď nevím. Ale já to nepoužívám, takže bližší informace podat nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:20 pm    Předmět: Citovat

Jo, já jsem si vlasy párkrá indulonou napatlala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Já nevěděla kam to písnout tak sem...procházela jsem v lidlu kosmetiku protože podle odkazu na testy krémů proti vráskách je ten cien beauty jeden z nej.Tak ho mamka chtěla koupit a sice jsem ho nenašla ale viděla jsem tam vlasové mléko.Bylo v bílé tubě a neobsahovalo ani SLS,ani SLeS,ani paraffinum liquidum ani silikony tak se na něj někdo třeba mrkněte stojí asi 35kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Já nevěděla kam to písnout tak sem...procházela jsem v lidlu kosmetiku protože podle odkazu na testy krémů proti vráskách je ten cien beauty jeden z nej.Tak ho mamka chtěla koupit a sice jsem ho nenašla ale viděla jsem tam vlasové mléko.Bylo v bílé tubě a neobsahovalo ani SLS,ani SLeS,ani paraffinum liquidum ani silikony tak se na něj někdo třeba mrkněte stojí asi 35kč

Ja poznam od Cien to biele mliecko v spreji na vlasy, doporucila mi ho jedna holicka u ktorej som bola, tak som si ho bezala hned kupit, pekne vonia, presne ako ten Guaranovy olej co pouzivam teraz, je celkom v pohode ale po druhej flasticke mi uz lepilo vlasy ako klasicka drogerka. Tak som ho vysadila. Ale zo zaciatku bolo fakt dobre, mozno niekomu vydrzi dlhsie ako mne Wink
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Ozaj viem ze to tu nepatri, ale som si vsimla ze vacsina z vas pise s diakritikou a nie ste moc spokojne ked pisete bez nej, nevadi vam ze ja pisem vyhradne bez diakritiky? Ona ma dost zdrzuje a akosi si neviem na nu zvyknut, zapoctove prace su pre mna zabijak kym si trocha zvyknem a potom zas rada na nu rychlo zabudnem Embarassed
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Já nevěděla kam to písnout tak sem...procházela jsem v lidlu kosmetiku protože podle odkazu na testy krémů proti vráskách je ten cien beauty jeden z nej.Tak ho mamka chtěla koupit a sice jsem ho nenašla ale viděla jsem tam vlasové mléko.Bylo v bílé tubě a neobsahovalo ani SLS,ani SLeS,ani paraffinum liquidum ani silikony tak se na něj někdo třeba mrkněte stojí asi 35kč

A k cemu je takove vlasove mleko? to se dava na konecky jako olej nebo se to nanasi na mokre vlasy? Asi blbe dotazy, ale ja fakt nevim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.