Mastný krém na konečky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c61f6ff6d7876af51e2382175b84fb8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Xandy napsal:
Muzu se zeptat, co to presne to Lipolotio je? Nevim, jestli jsem spravne pochopila, zda je to primo urcene na vlasy? Kolik to takhle stoji?


Ne-e, na vlasy to není, je to na kůži. Jsou dva druhy Excipial U Hydrolotio - mléko, spíš gelovité, na mírně až středně vysušenou kůži - ten jsem na vlasy nezkoušela, a pak je Excipial U Lipolotio - mléko, husté a výživné, na středně a hodně vysušenou kůži - to jsem patlala i do vlasů v kombinaci se sperjem Gliss Kur Oil Nutritive a bylo to vážně dobré.
Jen je problém, že vždy jsem ho měla jen na recept, doplácela jsem asi 12 Kč. Ono je právě léčebné a nevím jestli je na volný prodej. Kouknu a kdyžtak hodím odkaz.

Moja mama ho používa na ruky. Má silnú alergiu na čistiace prostriedky, ale aj na prášok v gumených rukaviciach. Ruky sa jej tak extrémne vysušia, že má diery až do mäsa. Jediné, čo jej skutočne pomáha ako prevencia, je tento krém. Pokiaľ sa pozabudne a nekrémuje a vyskytne sa jej prasklina či rana, dáva na to Imazol a keď sa to zacelí, pokračuje zas Excipialom. Je to fakt mastné a výživné. Len sa mi zdá, že obsahuje silikon. Nie som si istá, či hydrolotio alebo lipolotio, ale na jednom z nich som to tam sa mi zdá videla.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:33 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
http://www.lekarna.cz/excipial-u-lipolotio-1x200ml-emulze/
Tož, z tohoto usuzuji, že je i volně prodejné a ani není tak drahé.

Až teraz na tom linku číítam, že obidva obsahujú dimetikon.
Návrat nahoru
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:39 am    Předmět: Citovat

To ano, ale myslím, že není hned na prvních místech. Sice nevím, jak moc je dimetikon "težký", ale na konečkách mi moc nevadí.
A jinak je to moc dobrý krém, já měla o prázdninách jakýsi exém po těle, kterého jsem se zbavovala tak, že jsem kůži vysušovala nějakým smradlavým tekutým pudrem. Byla jsem pak neskutečně šťastná, když mi doktorka na tu sice vyléčenou, ale hodně přesušenou kůži napsala právě Lipolotio. Vrhla jsem se po něm a mazala dimetikon nedimetikon Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Přesně jak píšeš Taru,tohle znám.Jen občas musím nasadit i těžký kalibr kortikoidy-na ekzém.Jinak,jak jsem psala,Lipolotio mi na vlasy vyhovuje a faktem je,že na suché konce,ať chci nebo nechci,musím na střídačku použít nějakou tu chemii se silikonem,jinak by byly ještě sušší a příšernější.Lipolotio se mi fakt jeví jako menší zlo než Gliss kur-ten ve spreji s tou bílou vrstvou,kde jsou snad 4 -cony Sad nebo něco jiného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

dekuji Taru za odpoved a upresneni Wink mozna ze ho nekdy vyzkousim jak na pokozku,tak ho napatlu na vlasy. Skoda,ze sem o nem nevedela drive, mela jsem na obliceji suche plochy od akne,ted uz je to lepsi,ale kdyz se to zhorsi, vrhnu se na nej:) jinak ho asi doporucim zname,take ma praskliny na rukou az do masa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Není zač Wink na kůži je vážně dobrý, a že je dobrý na vlasy je takové větší plus Very Happy a Gliss patlám taky každou chvíli a jsou v pohodě Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

ja mam to lipolotio este doma skoro cele, na kozu je genialny ale nikdy ma nenapadlo davat si telove mlieko do vlasov. je to lepsie na suche alebo mokre koceky ? a nevyzera to potom tak polepene ? Embarassed
_________________
(( Spr??vn??? vid?????????????????????­me jedin??? srdcem ))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

ja si vo svojich obdobiach tzv. vlasovej paniky capla na vlasy fakt kadeco uz Laughing
inak s tym Excipial U Lipolotio mam aj ja skusenost - NEZNASAM pocit premastenosti na tvari, rukach a hocikde ale zaroven mam problem, ze po umyti ruk mam hnusnyyyy pocit sucha....a Excipial U Lipolotio je naaaajlepsi....ale na vlasy som ho este nedavala....vyskusam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

Mě se na vlasy v poslední době osvědčilo přírodní hedvábí od Delia cosmetics. Stačí ho jen malinko vetřít do vlhkých vlasů a hlavně na konečky a fakt pomáhá, krásně se potom rozčesávají a nejen bezprostředně po aplikaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

Tallulah napsal:
ja mam to lipolotio este doma skoro cele, na kozu je genialny ale nikdy ma nenapadlo davat si telove mlieko do vlasov. je to lepsie na suche alebo mokre koceky ? a nevyzera to potom tak polepene ? Embarassed


Ide o to, odhadnúť primerané množstvo. Mne vyhovuje vtierať tieto mastné srandičky do vlhkých vlasov. Ale už x-krát som mastila suché a pekne som to prehnala. Asi aj preto, že mám v podstate suché vlasy, boli tie polepené konce do 2 dní preč, krém sa vpil.
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.