Mastný krém na konečky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f6a25e9d16253fa7e2e288230ef1866Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
ilona napsal:


Very Happy Very Happy Very Happy aha- já měla dojem, že jsem zde někde ve foru čelta příspěvěk o Induloně- asi jsem se spletla!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Já myslím, že nespletla, je to někde ve fóru o roztřepených konečcích nebo o vlasových olejích, teď nevím. Ale já to nepoužívám, takže bližší informace podat nemůžu.


Nespletly jste se, o Induloně je přímo vlákno.. jenže se toho taky obávám, co všechno v Induloně je.. Jenže když já tu doma žádný přírodní krém nemám, jedině nějaký s měsíčkem, jenže o tom se tu taky psalo, že není na vlásky vhodný Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Leilla napsal:
Dana napsal:
ilona napsal:


Very Happy Very Happy Very Happy aha- já měla dojem, že jsem zde někde ve foru čelta příspěvěk o Induloně- asi jsem se spletla!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Já myslím, že nespletla, je to někde ve fóru o roztřepených konečcích nebo o vlasových olejích, teď nevím. Ale já to nepoužívám, takže bližší informace podat nemůžu.


Nespletly jste se, o Induloně je přímo vlákno.. jenže se toho taky obávám, co všechno v Induloně je.. Jenže když já tu doma žádný přírodní krém nemám, jedině nějaký s měsíčkem, jenže o tom se tu taky psalo, že není na vlásky vhodný Sad


Já, když jsem tu byla nová, jsem indulonu zkoušela a musím říct, že byla vcelku účinná. Ani nevím, proč jsem přestala, možná jsem si přečetla složení... Ale možná se k ní někdy zase vrátím protože mi přišla opravdu dobrá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 6:57 pm    Předmět: Citovat

Zloženie som síce nečítala, ale ak v nej nie je nič čo by vyslovene rozpúšťalo vlasy, tak prečo nie na presušené konce...
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

indulonu občas dám.. pokud vím, tak v modré a olivové ani nejsou silikony..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pardubice
21-40
21-40


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 6:40 am    Předmět: Citovat

já čas od času vtírám den před mytím do konečků dětský pleťový olej HIPP - přes noc se krásně vsákne. Přemýšlela jsem nad kosmetickou vazelínou - nezkoušel to někdo z vás? Díky za reakce, K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem si tam dala tu Indulonu.. No.. udělalo mi to takové mastné pramínky, tak jsem si udělala drdol.. Pak to rozpustím, a co nevidím - pramínky byly takové jakokdyby strašně suché, slepené a absolutně nešly rozčesat.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 12:38 pm    Předmět: Citovat

Když si myji vlasy někde mimo domov a nechci s sebou tahat kupu krámů, tak dávám na konce krém od Alverde, který mám vždy s sebou a je to mnohdy lepší, než leckterý olej Shocked !Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já takhle už dýl jak měsíc používám tělové máslo od Alverde (s makadamiovým olejem). Vzhledem k tomu, že je to přírodní kosmetika, říkám, si, že mi na vlasech moc škody napáchat nemůže a zatím jsem opravdu spokojená. Překvapilo mě, jak hezky se vstřebává - vůbec po něm nemám ty konečky slepené, zůstanou mi akorát pěkně hydratované a voňavé. S oleji jsem nikdy takhle dobré výsledky neměla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já takhle už dýl jak měsíc používám tělové máslo od Alverde (s makadamiovým olejem). Vzhledem k tomu, že je to přírodní kosmetika, říkám, si, že mi na vlasech moc škody napáchat nemůže a zatím jsem opravdu spokojená. Překvapilo mě, jak hezky se vstřebává - vůbec po něm nemám ty konečky slepené, zůstanou mi akorát pěkně hydratované a voňavé. S oleji jsem nikdy takhle dobré výsledky neměla...


VěřímSmile! Já mám právě jak se zdá taky větší úspěch s přírodními krémy než přímo s oleji, ale když už jich mám tolik nakoupeno, tak tedy spotřebovávám a spotřebovávám Rolling Eyes Very Happy ....ale až je vyplácám, nejspíš zůstanu u krémů neb účinky jsou jedinečnýSmile!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

ak by sem niekto zabludil - ktory pletovy krem alverde sa najviac osvedcil na konceky????? a davate na suche, alebo na vlhke. dakujem velmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.