Která henna je nejlepší?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e3fa96ef7c990b7a185cec6b58e9cefZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

Josipa napsal:
Ju ju DM henna slabota, francouzska ma sytější odstín a je vidět rozdíl mezi barvama. stejně by mě ale zajímalo, jak to dokážou, když je to teda přírodní, že tam jsou rozdíly. chápu, že do černý přidají indigo, ale do těch jemnejch nuancí mezi mahagonem, bordo, kaštanem....


Že jo? Mě připadá, podle fotek lidí ve fóru co se barví hennou, že i když píšou, že se barví kaštanovou, tizián, měděnou, že výsledek je jen jeden a to zrzavý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Josipa napsal:
Ju ju DM henna slabota, francouzska ma sytější odstín a je vidět rozdíl mezi barvama. stejně by mě ale zajímalo, jak to dokážou, když je to teda přírodní, že tam jsou rozdíly. chápu, že do černý přidají indigo, ale do těch jemnejch nuancí mezi mahagonem, bordo, kaštanem....


Že jo? Mě připadá, podle fotek lidí ve fóru co se barví hennou, že i když píšou, že se barví kaštanovou, tizián, měděnou, že výsledek je jen jeden a to zrzavý Smile


jako je to do zrzava, ale právě jsem si dala bordo, jak jsem psala, a předtím mahagon a rozdíl tam opravdu vidím!! bordo je víc do červena, sytější odstín nez ten mahagon, ten byl víc do oranzova. takze jako jo, ale taky to muze bejt zpusobeny,ze jsem si davala hennu po 3 tydech,takze se to taky samo o sobe ztmavi pri te druhe aplikaci. no je to zahada Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

prosííím ale u nás mají barvy pžímo se to jmenuje henna a májí různe odstíny nejen do rez,ale i do blond a popelava...mám po odbarvení světle béžovo-rez vlásky...myslíte že ba tomu nějaká ta popelavá nabo blon pomhohla abych tu rez redukovala?????,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 12:10 am    Předmět: Citovat

Myslím, že jestli mají i odstín "henny" do popelava, tak v tom buď není moc henny, nebo to stejně chytne do zrzava Wink Co je to za značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

no je to jakoby psaný rukou a je to henna nebo lenna Very Happy nevim...ale je tam jakoby nakloněná část dívčího obličeje a vlasy má barevný podle barvy tý heny (vždy stenjá holčina) a zezadu jsou nějaký egyptský malůvky a popis odkud to pochází a tak...jsou v tom nějaký bilinkový příměsi-jako hooodně heřmánku nebo ořechový slupky nebo tak a je to přášek co se zalije horkou vodou a kaše se mrskne asi na 6 hodin na vlásky...stojí to asi 56kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamka
21-40
21-40


Založen: 12.5.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

no jo to je ta DM-ková
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamka
21-40
21-40


Založen: 12.5.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

no a co si myslíte o Logoně - Zlatá blond?
Jam může být henna blond?
Mě vždycky přes zimu odrůstají v létě zesvětlené vlasy a nevypadá to moc hezky, tak bych to chtěla něčím zamaskovat:)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem Logonu- barva na vlasy bylinná s hennou odstín Sahara, tak uvidím Laughing
Odpo jdu na to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

vymývá se ta henna hodně rychle?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 4:45 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
vymývá se ta henna hodně rychle?


Zalezi na tom, cim ji rozredis, jestli/a jak dlouho nechas odstat, kolik ji davas, jak dlouho nechas pusobit a v neposledni rade, jako znacku - treba DMková nevydrzi tak dlouho, z hennecolor treba mesic.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.