Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aeb8d0de43894eef93d01f7ca7e2a5faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adriana11
8-20
8-20


Založen: 3.2.2017
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 5:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

na webu mají do teple hnědé. Je to dost světlé. Mrkni na jejich web -nejčastější dotazy.






AjaP napsal:
Také by mě zajímal odstín Light brown, ještě nikdo nezkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2017 4:32 pm    Předmět: Citovat

Na web jsem se dívala, ale žádná fotografie po nabarvení tímto odstínem zde není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 5:35 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem hledala něco stran světle hnědé a krom lákavé fotografie výřezu vlasů přímo u produktu - která ale neříká nic o tom, jaká podkladová barva vlasů byla před barveníím - jsem našla na celém webu jen pocit, že je to intenzívní propagační masáž. Hromada frází chválících vlastnosti, které má ale v podstatě jakákoli henna.
Konkrétních informací o barvách málo.
Fotek z reálných barvení nula.
Stránku "Nejčastější dotazy" jsem nenašla vůbec, ale možná jsem hledala blbě, co já vím.

Jen je mi divné, že všude na DV to nadšeně propaguje v podstatě jen jeden člověk... A tentýž i na FB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela tmavě hnědou a jsem poměrně spokojená. Na bílé vlasy chytla dost dobře už napoprvé, pokud by se mi nechtělo to dotahovat k úplnému barevnému vyrovnání, tak by asi stačila i ta jedna fáze.

Nicméně je pravda, že foto výsledné barvy, které mají na stránkách, je úplně o ničem, vůbec neodpovídá reálu. Samozřejmě, henna může chytnout různým lidem různě, ale zrovna u té tmavé mají cosi spíš světlejšího, s poměrně teplým nádechem do zrz - což je dost mimo zrovna u tmavě hnědé, i s ohledem na popis, podle kterého má jít o studený tón. Málem mě to odradilo od koupě, přitom výsledek na vlasech je normálně tmavá, bez nějakých výraznějších přechodů do oranžova.

Nevím no, snad to ještě vylepší, přece jenom asi nejsou tolik zavedení. Je pravda, že zatím třeba oproti Khadí nemají vůbec žádné vyloženě světlé/blond barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 8:31 pm    Předmět: Citovat

Právěže ta jejich světlá hnědá vypadá hodně moc světle, až neuvěřitelně. A i dost studeně, na hennu. Proto by mě zajímalo, jaké jsou s ní zkušenosti v reálu, hlavně na bílých vlasech. Jestli drží a skutečně má ten odstín, nebo na šedinách letí do červenooranžova jako ta Khadí.

Tmavě hnědou nechci, dělá mě starší (resp. nevypadám v ní o něco mladší jako v té světle hnědéSmile) a vymývá se do červena. Kolem starší tváře pak působí jako ta červenohnědá babská, nechci nechci... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 9:24 pm    Předmět: Citovat

Když ony ty fotky u jednotlivých produktů jsou jedna a táž fotka, jen digitálně barevně posunovaná. To nemůže být věrný reálu ani omylem. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 6:40 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:
Taky jsem hledala něco stran světle hnědé a krom lákavé fotografie výřezu vlasů přímo u produktu - která ale neříká nic o tom, jaká podkladová barva vlasů byla před barveníím - jsem našla na celém webu jen pocit, že je to intenzívní propagační masáž. Hromada frází chválících vlastnosti, které má ale v podstatě jakákoli henna.
Konkrétních informací o barvách málo.
Fotek z reálných barvení nula.
Stránku "Nejčastější dotazy" jsem nenašla vůbec, ale možná jsem hledala blbě, co já vím.

Jen je mi divné, že všude na DV to nadšeně propaguje v podstatě jen jeden člověk... A tentýž i na FB.


Ahoj, nevím koho máš na mysli, ale jejich hennu jsem zkoušela a jsem s ní moc spokojená. Zkoušela jsem odstín Copper a chytla moc pěkně, nedrolila se, je to moc fajn Bio henna .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 9:29 am    Předmět: Citovat

A můžeš prosím tedy srovnat s jinými hennami od jiného výrobce? V čem je jiná?

Ta coper je ale podle produktového náhledu svítivě rezavooranžová. Agresívní barva. Mně je padesát a už do tohohle prostě jít nemůžu. Víš o někom, kdo zkoušel ty tlumenější odstíny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 8:23 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:
A můžeš prosím tedy srovnat s jinými hennami od jiného výrobce? V čem je jiná?

Ta coper je ale podle produktového náhledu svítivě rezavooranžová. Agresívní barva. Mně je padesát a už do tohohle prostě jít nemůžu. Víš o někom, kdo zkoušel ty tlumenější odstíny?


Ahoj, Copper není tak svítivá, jak si myslíte.
Koukněte na mou recenzi.
Je to krásná měděná, na slunci svítí , ve stínu je tmavší.
Krásně se s ní pracovalo, neodpadávala jako jiné henny,je to kvalitní bio henna.
Jinak pokud mohu poradit při výběru odstínu koukej na složení, Copper je čistá bio henna (lawsonia inermis).
Je to henna ne barva! A není agresivní! Jak by henna mohla být, pokud nemáte alergii.
Koukala jsi na jejich fb skupinu? https://www.facebook.com/groups/213969935673475/?fref=ts
voono: https://www.facebook.com/voononatural/?fref=ts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys napsal:

Ahoj, Copper není tak svítivá, jak si myslíte.
Koukněte na mou recenzi.
Je to krásná měděná, na slunci svítí , ve stínu je tmavší.
Krásně se s ní pracovalo, neodpadávala jako jiné henny,je to kvalitní bio henna.
Jinak pokud mohu poradit při výběru odstínu koukej na složení, Copper je čistá bio henna (lawsonia inermis).
Je to henna ne barva! A není agresivní! Jak by henna mohla být, pokud nemáte alergii.
Koukala jsi na jejich fb skupinu? https://www.facebook.com/groups/213969935673475/?fref=ts
voono: https://www.facebook.com/voononatural/?fref=ts



Nevím, jestli si rozumíme.

Copper jakožto čistá henna je svítivě agresívní barva. Přeloženo do pregnantního jazyka: Čistá lawsonia barví světlé, a zejména bílé vlasy do odstínu, který je agresívně svítivě červenooranžový v odchylkách závislých na konkrétním původu a způsobu zpracování rostliny. Tečka.

Děkuji za pochopení. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.