Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=acd6be5ef88fc50761a5a4a9047e77edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 12:01 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:


Nevím, jestli si rozumíme.

Copper jakožto čistá henna je svítivě agresívní barva. Přeloženo do pregnantního jazyka: Čistá lawsonia barví světlé, a zejména bílé vlasy do odstínu, který je agresívně svítivě červenooranžový v odchylkách závislých na konkrétním původu a způsobu zpracování rostliny. Tečka.

Děkuji za pochopení. Smile


Dobrý den, mohu se zeptat, kde a jak jste přišla na to, že odstín Copper je agresivní barva? http://voono.cz/produkt/henna-copper/ co jsem četla u nich na webovkách a i na krabiččce, kterou mám doma. Je to Bio henna, žádná chemická barva. To, že jde více do zrz je způsobeno, že do směsi přidávám celý citrón. Docela by mne Váš výklad zajímal. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 12:57 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:



Nevím, jestli si rozumíme.

Copper jakožto čistá henna je svítivě agresívní barva. Přeloženo do pregnantního jazyka: Čistá lawsonia barví světlé, a zejména bílé vlasy do odstínu, který je agresívně svítivě červenooranžový v odchylkách závislých na konkrétním původu a způsobu zpracování rostliny. Tečka.

Děkuji za pochopení. Smile



Dobrý den, před barvením jsem měla vlasy barvené chemicky na měděno-červený odstín. Když jsem pak použila VOONO odstín Copper, vlasy byly více do měděna, protože jsem do směsi přidala šťávu z citronu- vlasy se tak lehce zesvětlily. Mé přírodní vlasy jsou tmavší, ale na chemicky obarvené Voono odstín Copper chytl sytě a výrazněji než na tmavší přírodní odrost. Není to žádná chemická agresivní barva, ale na světlé vlasy tento odstín chytá krásně a výrazně. Pokud máte tmavé nebude to vidět. Já jsem s Copper moc spokojená, vlasy jsou krásné, zdravé, lesklé, hebké. Miluji hennu. Hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adriana11
8-20
8-20


Založen: 3.2.2017
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 2:33 pm    Předmět: Citovat

Slečna asi nerozumí, že prostě my jsme spokojené a vadí ji to. Já jsem zkoušela zrz odstíny a jsem spokojená a rozhodně agresivní mi nepřišla, ale pokud slečna chce jinou, ať klidně používá jinou. Nikdo ji tady nenutí................

Bohužel IP adresa se nazapře. Fake profily by měly blokovány.

Tyrkys napsal:
saruli napsal:



Nevím, jestli si rozumíme.

Copper jakožto čistá henna je svítivě agresívní barva. Přeloženo do pregnantního jazyka: Čistá lawsonia barví světlé, a zejména bílé vlasy do odstínu, který je agresívně svítivě červenooranžový v odchylkách závislých na konkrétním původu a způsobu zpracování rostliny. Tečka.

Děkuji za pochopení. Smile



Dobrý den, před barvením jsem měla vlasy barvené chemicky na měděno-červený odstín. Když jsem pak použila VOONO odstín Copper, vlasy byly více do měděna, protože jsem do směsi přidala šťávu z citronu- vlasy se tak lehce zesvětlily. Mé přírodní vlasy jsou tmavší, ale na chemicky obarvené Voono odstín Copper chytl sytě a výrazněji než na tmavší přírodní odrost. Není to žádná chemická agresivní barva, ale na světlé vlasy tento odstín chytá krásně a výrazně. Pokud máte tmavé nebude to vidět. Já jsem s Copper moc spokojená, vlasy jsou krásné, zdravé, lesklé, hebké. Miluji hennu. Hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 7:06 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:
Nevím, jestli si rozumíme.

Copper jakožto čistá henna je svítivě agresívní barva. Přeloženo do pregnantního jazyka: Čistá lawsonia barví světlé, a zejména bílé vlasy do odstínu, který je agresívně svítivě červenooranžový v odchylkách závislých na konkrétním původu a způsobu zpracování rostliny. Tečka.

Děkuji za pochopení. Smile

Dámy, ,,svítivě agresivní barva" znamená hodně zářivou měděnou. Ne agresivní vůči vlasům či pokožce hlavy.
Myslím, že celé nedorozumění je v tom, že někomu se tu zářivá zrz líbí a někomu už míň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 6:51 am    Předmět: Citovat

Slečny, slečně Saruli je bez měsíce padesát a hennou se poprvní barvila, když vy dvě jste ještě nebyly na světě. Celé nedorozumění je v tom, že slovní zásoba a schopnost číst se mezi námi více než jen generačně liší. Smile

Znovu: Píšu o světlých až bílých vlasech. Na tmavých vám henna udělá jen tón. Vaše argumenty mi přijdou podobně logické, jako když někdo v prodejně obuvi vrátí boty, že devětatřicítky jsou mu na čtyřicítku nohu malé, a vy dvě na něj budete křičet, že je hlupák, protože vám dvěma s nohou třicet osm a půl jsou boty akorát.

Hezký den přeju a už to proboha neřešte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 8:00 am    Předmět: Citovat

saruli napsal:
Slečny, slečně Saruli je bez měsíce padesát a hennou se poprvní barvila, když vy dvě jste ještě nebyly na světě. Celé nedorozumění je v tom, že slovní zásoba a schopnost číst se mezi námi více než jen generačně liší. Smile

Znovu: Píšu o světlých až bílých vlasech. Na tmavých vám henna udělá jen tón. Vaše argumenty mi přijdou podobně logické, jako když někdo v prodejně obuvi vrátí boty, že devětatřicítky jsou mu na čtyřicítku nohu malé, a vy dvě na něj budete křičet, že je hlupák, protože vám dvěma s nohou třicet osm a půl jsou boty akorát.

Hezký den přeju a už to proboha neřešte.


Myslím, že stačilo to napsat rozumně už na začátku, kdy jsem se snažila Váš výklad pochopit. Chápu jak to myslíte
Taky už mám sem tam šediny a na ty Voono Cooper chytl pekně maličko světleji, ale je to moc pěkné. Na barvené vlasy, kde nebyly šediny to chytlo krapet tmavěji,jinak žádný velký barevný rozdíl. Je to přirozené , barvím vždy na měděnou s citrónem .
Zkuste Voono odstín Copper a uvidíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monna01
8-20
8-20


Založen: 18.4.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 8:49 am    Předmět: Citovat

Very Happy

Naposledy upravil Monna01 dne st duben 26, 2017 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 9:37 am    Předmět: Citovat

Buď je to tady opravdu cílená propagační vymývárna mozků, nebo totární slepičinec. Nic jiného mi z těch mimózních reakcí nevychází. Omlouvám se, vím, že riskuju blok na celých dv, ale už nevím, co na to jiného napsat.

Copak jsem to předtím nenapasala dost jasně, že jde o agresívní tón barvy a na světlých (myšleno třeba platinově blond,) nebo bílých vlasech? Hlavně že mě Tyrkys dvakrát citovala.
Nepíšu o jednotlivých šedinách. Píšu o BÍLÝCH VLASECH.
Mám bílé vlasy. Komplet.
Vnucovánéí oranžové henny jakožto skvělé na vašich hnědých vlasech je vůči tomu naprosto irelevantní.

Proslovy o přírodnosti a skvělosti henny a o tom, že mi vadí, že je někdo jiný spokojený, jsou, promiňte, akorát zbytečné výlevy.
Stačilo by udržet pozornost a logiku threadu, když jsem na začátku psala o tom, že mě zajímá světle hnědá právě proto, že se podle produktových náhledů zdá být poměrně tlumená.

A slečně Adrianě speciálně:
Zajímalo by mě, jak jste z mojí IP adresy usoudila, že jsem fake profil.
Jestli rozumíte IT tak dobře jako textům v češtině, radši bych se na vašem místě na tak tenkou půdu křivých nařčení nepouštěla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monna01
8-20
8-20


Založen: 18.4.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 11:48 am    Předmět: Citovat

[quote="Tyrkys"][quote="saruli"] No nevím, já zas tak dobré zkušenosti nemám Crying or Very sad já měla vlasy dost flekaté a proužkaté. Používala jsem obyč z DaM a Rossman a celkem hrůza, pak jsem zkusila tuhle voono a jsem moooc spokojená.

Naposledy upravil Monna01 dne st duben 26, 2017 1:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sialvia45
0-7
0-7


Založen: 26.4.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 11:55 am    Předmět: Citovat

Holky já nevím co řešíte, henna je skvělé a už bych neměnila, pravda, je že se musí častěji barvit než třeba obyčejný paletko, ale jinak 100:1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.