Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09746304784fab770905d5918154f964Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 6:24 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:

A Tyrkys - jsem ráda, že aspoň spolu jsme si to vysvětlily a že je to ok.
Třeba časem vložím fotku svých původních vlasů (moje maminka si je schovává v sekretáři hned vedle úspor na pohřeb, tak až tam budu, nafotím) a jejich barvy po henně (tehdy byl u nás k dostání jen jeden druh a jen obyč čistá červená), když mi bylo cca osmadvacet. (Do té doby jsme fotili jen na černobílej film.)



Někde na internetu jsem viděla, jak to vypadá ná bílých vlasech, byla to zajímavá měděná, ale nic řvavého. Používám i Lamdu to je má stálice.
Zatím ahoj Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 9:13 pm    Předmět: Citovat

vzhľadom na opakované nevhodné príspevky diskusiu dočasne zamykám
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 11:17 am    Předmět: Voono Citovat

Ahojte, dnes som si kúpila Voono hennu na vlasy. Má s ňou niekto z Vás skúsenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 11:19 am    Předmět: Citovat

Mrkni sem (i když nevím, jak dalece ti to pomůže): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=8103
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 11:39 am    Předmět: Citovat

Téma bola koli hádkam uzatvorená. Tak otváram novú - nekomerčnú Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 12:16 pm    Předmět: Re: Voono Citovat

Polna_trava napsal:
Ahojte, dnes som si kúpila Voono hennu na vlasy. Má s ňou niekto z Vás skúsenosti?


Ahoj, barvila jsem Voono hennou odstín Copper taková pěkná měděná. Složení obsahovala pouze čistou hennu. Na mé dříve barvené vlasy chytla krásně do měděna. pěkně se s ní pracovalo a neodpadávala. Na fb je skupina barvíme se Voono hennou, kde jsou příspěvky, jak to komu chytlo. https://www.facebook.com/groups/213969935673475/
Já s ní byla spokojená. Přidala jsem do ní pouze citron, dve lžíce octa. Pokud máš trochu tmavší vlasy zkus spíše odstín Orange, je trochu tmavší. Na netu třeba i na youtube najdeš video od MU , kde barvila odstínem wine red, ale chytlo ji to pěkně na její hodně tmavé vlasy. Na světlejší chytá pěkně do červeno.měděna. Myslím, že na fb jsem to viděla v té skupině.
Snad Ti to trochu pomohlo. Jinak v balení je 100g za 249 kč.
Krásné slunné pondělí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 12:37 pm    Předmět: Citovat

Čítala som tvoju recenziu v predchádzajúcej diskusii Very Happy Kúpila som si odtieň Copper. Chcem z tmavej na červenú https://68.media.tumblr.com/a8993e652833802609de6fef4c8ed3c7/tumblr_ocptlvhtN11vuw5ato2_1280.jpg tento odtieň a slečna v predajni mi poradila Voono, že chytá lepšie ako Khadi - hovorila mi to z vlastnej skúsenosti. Budem farbiť o 3 týždne ako mám farbu len od včera, tak dám výsledok pred a po.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 1:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla Wine Red. Jak jsem psala do prvního tématu, tak mě ta henna nadchla, nicméně komentář jsem psala skoro hned po barvení. Nejspíš díky indigu jsem měla vlasy skoro černé, ale na sluníčku se opravdu leskla vínová, takže jsem byla ráda, neboť neznám moc hen, které by dělaly vínový odstín a chytlo to vínově. Nicméně barva se měnila podle toho, jak moc se mi henna a osobně myslím, že nejvíce indigo, vymývalo. Ve výsledku mám teď spíš červenou, takovou mahagon, kterou jsem měla doposud snad s každou hennou.
Shrnula bych to takhle. Voono je podle mě kvalitní henna, na rozdíl od jiných (přiznávám, že nemám zas tak bohaté zkušenosti) vůbec nehrudkovala, vlasy vyživila a prostě co měla udělat, to udělala. Smile Nevím, jak by se barva chovala po vícerém barvení, zda by se nakonec spíš držela vínová místo červené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 2:01 pm    Předmět: Citovat

Polna_trava napsal:
Čítala som tvoju recenziu v predchádzajúcej diskusii Very Happy Kúpila som si odtieň Copper. Chcem z tmavej na červenú https://68.media.tumblr.com/a8993e652833802609de6fef4c8ed3c7/tumblr_ocptlvhtN11vuw5ato2_1280.jpg tento odtieň a slečna v predajni mi poradila Voono, že chytá lepšie ako Khadi - hovorila mi to z vlastnej skúsenosti. Budem farbiť o 3 týždne ako mám farbu len od včera, tak dám výsledok pred a po.


Ahoj, je to moc pěkný odstín, ale raději počkej měsíc. Pokud máš na hlavě chemickou barvu ať to pak nedopadne blbě. Když pak budeš barvit hennou. Těším se na výsledek Smile vlož ho pak do galerie Smile na profilu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 6:31 pm    Předmět: Citovat

diskusia o voono je odo dneška znova odomknutá
všetkým prispievajúcim by som zároveň chcela pripomenúť zásady slušného chovania na tunajšom fóre, prosím vás, aby ste ich do budúcna rešpektovali

_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.