Freeman
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f58eac818241c14c8da70bc08a177a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 7:37 pm    Předmět: 1-minutová kůra od firmy Freeman Citovat

Dámy a pánové,
nemáte náhodou zkušenost s 1-minutovou kůrou Papaya od firmy Freeman? Není testovaná na zvířatech, velmi jemně voní, žádný chemický Fructies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 9:10 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Dámy a pánové,
nemáte náhodou zkušenost s 1-minutovou kůrou Papaya od firmy Freeman? Není testovaná na zvířatech, velmi jemně voní, žádný chemický Fructies...

To slyším poprvé, kde e to dá sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 9:28 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Dámy a pánové,
nemáte náhodou zkušenost s 1-minutovou kůrou Papaya od firmy Freeman? Není testovaná na zvířatech, velmi jemně voní, žádný chemický Fructies...

Nejsou to takové ty malé pytlíčky co prodávávají v DM, je to na jedno použití...nebo si to s něčím pletu....???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Feliscatus napsal:
Dámy a pánové,
nemáte náhodou zkušenost s 1-minutovou kůrou Papaya od firmy Freeman? Není testovaná na zvířatech, velmi jemně voní, žádný chemický Fructies...

Nejsou to takové ty malé pytlíčky co prodávávají v DM, je to na jedno použití...nebo si to s něčím pletu....???


Myslím, že nepleteš, ale v případě těhle pytlíčků se jedná o jakési pleťové masky od zmiňované firmy. Na vlasovou řadu jsem natrefila už před více lety, ale zkusím jí teď poprvé. Myslím, že šlo o drogerii Teta Very Happy Takže vyzkouším tedy sama a poreferuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:15 pm    Předmět: Citovat

Freemana znám,a le to už jsou léta, co jsem to používala! PAk to tu nějak přestalo být k dostání ,ale už se to zase pomalu vrací. S maskou zkušenosti nemám, jen se šamponem, ale pamatuji si jen, že jsem ho měla ráda, protože krásně voněl a dělal lesklé vlasy.
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 12:51 pm    Předmět: Citovat

Vlastně jsem tady asi slíbila, že poreferuju o kondicionéru Freeman. Nu, vlasy lesklé, rozčesatelné, voňavé, ale žádný převrat Cool
Také tu ale musím trochu obhájit Avon. K jejich vlasovým výrobkům důvěru nemám, naopak, ale mají jeden slušný a to olivovou masku z řady Planet Spa. Po všem ostatním mě svědila kůže a vlasy byly tuhé a špatně upravitelné-prostě chemie. Olivová maska je jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Zajímali by mě vaše zkušenosti s kosmetikou Freeman, myslím že od firmy Calco. Fairy už tu psala dost pochvalně o laku na vlasy. Dívala jsem se na jejich internetový obchod a zaujali mě i nové druhy šamponů na vlasy s UV filtrem, tak uvažuju o koupi, abych zas neměla po létě vlasy vyšisované od sluníčka. Proto než si něco pořídím, bych chtěla nejprve zjistit jaká je spokojenost s touhle značkou. A nevíte jak je to u těchto výrobků s těmi silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
kopretinka napsal:
Zajímali by mě vaše zkušenosti s kosmetikou Freeman, myslím že od firmy Calco. Fairy už tu psala dost pochvalně o laku na vlasy. Dívala jsem se na jejich internetový obchod a zaujali mě i nové druhy šamponů na vlasy s UV filtrem, tak uvažuju o koupi, abych zas neměla po létě vlasy vyšisované od sluníčka. Proto než si něco pořídím, bych chtěla nejprve zjistit jaká je spokojenost s touhle značkou. A nevíte jak je to u těchto výrobků s těmi silikony?


Silikony v nich jsou. určitě je tam ten snadno smývatelný Dimethicone. Šampony jsem měla naposled před lety, ale dělaly mi pěkné vlas ya krááásně voněly.

DOliva: Netvrdím, že bude vhodná pro všechny vlasy, ale konečky vlasů "přesušené"? No tak to opravdu zírám! Shocked Já mám konečky suché skoro pořád, jen po DOlivě ne! To nesmývání jim docela prospívá. Vždyť je v tom olivový olej, jak by to mohlo být přesušené? Trochu slepené ano, ale obvykle to během prvního česání zmizí. Smile



Freeman vyrabel bombasticky peeling, extra jemny, tuba vydrzela pres rok. Vyrazne spokojena jsem byla take s pullitrovym kondicionerem papaya a neco, pouzivala jsem ho misto samponu, vlasy byly mekounke a takove zive.

Co se toho "presuseni" tyka, anglicky to znamena "crunchy" ends. Olej totiz muze opravdu paradoxne vlasy vysusit. V podstate zabranuje jen tomu, aby z vlasu unikala vlaha, ale sam ji nedodava. Mne tohle dela kokosovy olej, vlasy jsou takove lamave a jako slama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Kdo puziva Freeman:

mate tu radu oranzovou nebo takovou tu barevnou, jak sampony stoji vzhuru nohama?
Ja jsem mela http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/freeman_vlasy_papaya.php Šampon papaya a awapuhi a nadsena jsem moc nebyla.

Ale zacinam ted premyslet, jestli to celou tu dobu nedelam spatne, ze kupuju sampony na objem. Jak uz jsem tady s Fairy resily, asi to neni zrovna vhodne, a ze je mozna lepsi kupovat na normalni vlasy, i kdyz ma clovek jemne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Galadriel, já osobně používám šampony spíš pečující na suché vlasy, ty pro normální použiji jen když cítím, že vlasy jsou mastnější než obvykle. Na mastné vlasy nepoužívám vůbec, jsou příliš silné. Někde jsem vyčetla, že se to takhle má dělat, od té doby se toho držím a nemohu si stěžovat. Naopak, někdy mi vlasy přijdou vysušené i po tom šamponu pro suché.

A po DOlivě se mi dnes skutečně skvostně lesknou Very Happy . Vysušené nejsou v žádném případě! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.