Freeman
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8118a8641ba6b5fbd386d0af189d39eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zrovna jsem se divala na internetovy shop s kosmetikou Freeman a mají tam cosi nového... jsou to laky, tužidla a gely na vlasy, jmenuje se to 60 second style
Zaujalo mě to. Píšou, že to neobsahuje alkohol... jsou tam tužidla na vlnité vlasy, na objem a pro uhlazení účesu a další podobné přípravky...
Zkoušel jste už někdo? Nebo viděli jste to aspoň v drogérce? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

tak vcera jsem ho hledala div jsem dusi nevypustila a nikde neni Crying or Very sad ani dm ani teta a v tescu na ktere jsem spolehala nejvice taky nic Evil or Very Mad tak asi mi nezbyde nic jineho nez objednat z internetu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
tak vcera jsem ho hledala div jsem dusi nevypustila a nikde neni Crying or Very sad ani dm ani teta a v tescu na ktere jsem spolehala nejvice taky nic Evil or Very Mad tak asi mi nezbyde nic jineho nez objednat z internetu Confused


Mívali ho ve Shleckeru... ale už jsem tam dlouho nebyla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 2:08 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
vesper napsal:
tak vcera jsem ho hledala div jsem dusi nevypustila a nikde neni Crying or Very sad ani dm ani teta a v tescu na ktere jsem spolehala nejvice taky nic Evil or Very Mad tak asi mi nezbyde nic jineho nez objednat z internetu Confused


Mívali ho ve Shleckeru... ale už jsem tam dlouho nebyla.


u nás ve Schleckeru maj jen krém na ruce (ten je teda fakt úžasnej) a krémy na tělo.. šampony a ostatní věci bohužel Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

dik holky, uz ma objednano z calca sampon pro objem a druhy pro lesk, a maji sympaticke postovne Smile tak snad bude moje cuprina spokojena Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

Jinak šampony mají u nás v Tescu - Liberec. Jediná positivní věc, jinak ten obchoďák stojí za nic :/ Ten žlutý jsem měla, ale ty větší jsou lepší, akorát nemůžu sehnat s tou papayou, po něm tak krásně voněly vlásky Sad a přes net objednávat vážně nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

Odette napsal:
Jinak šampony mají u nás v Tescu - Liberec. Jediná positivní věc, jinak ten obchoďák stojí za nic :/ Ten žlutý jsem měla, ale ty větší jsou lepší, akorát nemůžu sehnat s tou papayou, po něm tak krásně voněly vlásky Sad a přes net objednávat vážně nebudu.


jojo, tesco je na prd.. ale díky za tip, mrknu se i u nás Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommisek
0-7
0-7


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Tak moje zkušenosti s freemanem:

slupovací pleťová maska - měla jsem dvě různé nebyly zlé ale ani nepřinesly žádný výsledek bych řekla.

šampon papaya a awapuhi - volume - lituju ,že jsem si tenhle šampon koupila čerstvě po umytí jsou vlasy v normálu, ale na druhý den jsou suché jako sláma a připadají mi uplně matné. Je to možná moje chyba, že jsem vzala na objem, ale měli jen tenhle a na poškozené a já se bála, že budu mít na hlavě ještě větší placku. Nutně jsem potřebovala šampon a tenhle byl jediný netestovaný na zvířatech tak jsem to brala. Bohužel mám pocit že šampony za 20kč půl litru, které má doma máma mým vlasům dělají lépe než tenhle.

Mám i pár dobrých zkušeností a to s krémovým pleťovým peelingem meruňka, tělovým peelingem se solí a Guave a REGENERAČNÍM tělovým mlékem shea máslo & lemongrass.
Tyto tři výrobky mohu jen doporučit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 11:36 am    Předmět: Citovat

Jinak moje spokojenost s peelingem byla vysoká i s tělovými mléky. Hlavně to čokoládové krásně vonělo a bylo takové vážně mastnější Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

Já mám skvělou zkušenost s peelingem se solí a myslím i granátovým jablkem. Byl tak hustý, že šel ztuha i jen vymačkat z tuby. Po vypotřebování jsem ho ale znovu už nesehnala a tak jsem si koupila ten cukrový s guavou. A to je pravý opak.
Je hrozně tekutý a ta cukrová zrníčka se hned rozpouští.
Škoda. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.