Freeman
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=272b9865997f0e00c7140093cc2efe2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat

Nemá Freeman nějaký čistící gel na obličej? (ne peeling)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:23 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Nemá Freeman nějaký čistící gel na obličej? (ne peeling)

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Jé, ten vypadá pěkně, mrknu zítra do Tesca, jestli o budou mít Smile Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:03 am    Předmět: Citovat

Používáte kosmetiku Freeman?

K přítelovi na vyzkoušení jsem si koupila tohle http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/detail.php?dkod=50604 a nádherná vůně, vlasy neslepí, moc pěkné. Měla bych chuť vyzkoušet i šampon v budoucnu (i když v drogerce jsem viděla mnoho peelingů, ale na vlasy jen tyhle laky).

Jinak musím říct, že to není lak v pravým slova smyslu, ale spíš mi to přijde jako výživa ve spreji (jako máme Gliss Kury a podobně), ale tohle je opravdu nádherné, vlasy voňavé, hmm...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:59 am    Předmět: Citovat

Šampony jsem viděla ve velkém Tescu, jestli máš možnost do nějakého většího... Wink Taky mě už nějakou dobu lákají, ale jsou to dost velké pixly, to nemám ráda.. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 9:38 am    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Používáte kosmetiku Freeman?

K přítelovi na vyzkoušení jsem si koupila tohle http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/detail.php?dkod=50604 a nádherná vůně, vlasy neslepí, moc pěkné. Měla bych chuť vyzkoušet i šampon v budoucnu (i když v drogerce jsem viděla mnoho peelingů, ale na vlasy jen tyhle laky).

Jinak musím říct, že to není lak v pravým slova smyslu, ale spíš mi to přijde jako výživa ve spreji (jako máme Gliss Kury a podobně), ale tohle je opravdu nádherné, vlasy voňavé, hmm...

tak já bych řekla, že je to lak jak poleno... ofinu drží jak přibitou a taky celkem slušně vysušuje (ne teda nijak přehnaně, ale mnohem víc, než lak od alverde - ale taky mnohem líp drží)

já jsem s ním teda spokojená, ale ty kecy o hydrataci a výživě, co jsou na obalu, jsem na sobě jaksi nezpozorovala... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Šampony jsem viděla ve velkém Tescu, jestli máš možnost do nějakého většího... Wink Taky mě už nějakou dobu lákají, ale jsou to dost velké pixly, to nemám ráda.. Mad



V Tescu, tak to děkuji za tip, určitě tam někdy vyrazím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 6:38 pm    Předmět: Citovat

Egle, tak na mě to působilo úplně jinak.... já jsem si s tím včera večer nastříkala suché vlasy, promnula a po1,5 hodině šla spát a ráno jsem měla vlasy hezký, neslepený... prostě jak po nějakým balzámu ve spreji. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

tak ten "lak", dámy, funguje na kudrnaté vlasy skvěle Wink zvlní, vlasy drží, nejsou krepaté, ale ani slepené, nejsou vysušené a jsou lehce vyživené Laughing

jinak chválím ten kondicionér s papájou, je lehký, nezatěžuje a přitom vyživuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
tak ten "lak", dámy, funguje na kudrnaté vlasy skvěle Wink zvlní, vlasy drží, nejsou krepaté, ale ani slepené, nejsou vysušené a jsou lehce vyživené Laughing

jinak chválím ten kondicionér s papájou, je lehký, nezatěžuje a přitom vyživuje Wink


Mně se mají vlasy tendenci lehce vlnit, hlavně teď, když už je mám maličko delší než dřív a je skvělý. Večer nastříkám do vlasů a těm to očividně strašně prospívá. A celý následující den vlasy úžasně voní. Takže nechápu, proč to má označení "lak", když mě to vlasy vůbec neztuží - jen do takové míry, že vlasy jsou pevnější a nelétají. Skvělej přípravek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.