Vlasy se mi vlní nahoru
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4529e230afa1737cf81ffa8ab547f958Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 7:43 pm    Předmět: Vlasy se mi vlní nahoru Citovat

Zdravím vás, řeším takový problém, který mě trápí a už z toho šílím. Chci si nechat narůst dlouhé vlasy, ale když se podívám jak ted vypadám, mám chut se hned ostříhat. Dlouhé jěště nejsou, ale ted vypadají strašně. Jedna půlka mých vlasů je v pohodě, ale ta druhá se mi hrozně vlní nahoru, vůbec si nechtějí lehnout. Když je umyji a ulíznu tak aby ležely, tak po chvíly žačnou konečky stoupat a postupem dne se zvedají dál a dál a dál. Občas to řeším gelem nebo tak, ale to taky není spasitelný, časem se zase zvednou. Už si nevím rady a když se na sebe kouknu, tak mám sto chutí se ostřihat. Nevíte o nějakém způsobu, který by ty vlasy zkrotil? Pokud možno, tak dlouhodobě.
Děkuji za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 8:23 pm    Předmět: Citovat

delší vlasy. Tíhou si pak lehnou.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 8:36 pm    Předmět: Citovat

Jo, to si taky říkám, ale to může trvat a já vypadám fakt jak vůl. V podstatě mám takový poloafro. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Deniell, vítej na DV.
Jediné, co mě napadá, je sepnout vlasy do gumičky či nějakého jiného účesu. Pokud jsou na to ještě krátké, tak asi jedině čelenka, sponky apod. Já jsem v téhle fázi měl jako chlap asi výhodu, že jsem to dokázal (aspoň částečně) neřešit. Ale věř mi, když to vydržíš, stojí to za to.

(Jen dopředu upozorňuju na ,,kritickou délku po ramena". V této délce mají vlasy tendence se jakoby zaseknout a nerůst dál do délky. Příčinou je ničení konečků šoupáním o oblečení apod. Řešení je jediné - sepnout vlasy do culíku, drdolu či jiného účesu.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:54 pm    Předmět: Citovat

No, doufám, že tohle období už budu mít za sebou a dočkám se výsledku. Smile
Jinak, čelenku používám a je to i znát, že pomáhá, ale na ty moje vlasy... to chce už něco pořádného. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:59 pm    Předmět: Citovat

Musím souhlasit s tím, že pomůže délka.
Ve 14 jsem chtěla být moderní, taky všichni okolo pindali, ať "si s těma vlasama něco udělám", protože vlnité pod ramena asi byly nuda. No tak jsem si nechala udělat postupný sestřih.
To afro, co mi vzniklo, trochu zkrotlo až za dva roky Very Happy A taky se to vlnilo nerovnoměrně, tak to sem tam nehezky odstávalo. Jo, a ještě jsem k tomu měla sexy ofinu, co na jedné straně měla centimetr a na druhé končila u ucha.
Vydrž, fakt to doroste Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 11:06 pm    Předmět: Citovat

2 roky? Když to přeženu, tak mi zbývají ještě 1 rok a 9 měsíců. To sem zvědav jestli to vydržím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 6:03 pm    Předmět: Citovat

Tak ono záleží, jak rychle ti to leze Very Happy
Dnes je mi necelých 22 a jak na YouTube vidím, jaké výsledky mají ze stejné délky, jako jsem měla tehdy, lidi po třech letech, neubráním se závisti - po těch sedmi, co to dorůstá mně, se růst zrychlil až v posledních měsících díky kokosáku Very Happy
Tak třeba budeš z těch šťastných a za dva roky nebudeš pod rameny, ale u pasu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 6:53 pm    Předmět: Citovat

Je to dost dlouhé i na kratší francouzský cop nebo něco podobného? Cokoliv co to připne k hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 10:32 pm    Předmět: Citovat

fairywoodlandsprite: Kdepak, ty vlasy jsou tak krátké, že je zatím nesepnu.
Rhiannon: Já mám ty vlasy krátké. Bratr nadává ať se jdu ostříhat, ale k vlasům po ramena mám ještě daleko. Smile A právě tam je můj cíl. Nechám si to po ramena, možná i o trošku delší, ale k pasu bych to nejspíš nedal. Moc starostí, moc péče a tak. Very Happy

Každopádně, díky všem, že mě podporujete a uklidňujete mě lepšími zítřky (spíš teda roky). Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.