Zarovnávání postupky

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2b6a79a85f5cc00fc70893aac08c8ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 12:11 pm    Předmět: Zarovnávání postupky Citovat

Ahoj dlouhovlasatice, řešili jste někdy problém se zarovnáváním postupně sestříhaných vlasů?
2 měsíce zpátky jsem udělala asi hroznou blbost, ostříhala jsem se metodou Lee Stafforda (takové to jak si uděláte culík uprostřed čela a šmiknete), protože jsem ty vrchní vlasy a vlasy kolem obličeje měla suché a cápaté, tak jsem jich chtěla trochu pomoct. Ale tenhle střih pro mě není asi to pravé ořechové (mám vlnité vlasy, středně husté). Vůbec se mi nelíbí ty řídké konce, navíc mi dost padají vlasy (ze stresu, na vysoké tomu bohužel neporučím). Dřív jsem je nosila do V a lehce sestříhané na koncích, teď bych ráda do U, abych měla husté konce Smile
Procházela jste tím něchterá? Smile Jak dlouho to trvalo? Máte třeba fotky dokumentující svou snahu? Smile A bude lepší je šmikat postupně, třeba cm každý měsíc nebo radikálně ustřihnout?
Dííííky za rady! ♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 8:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
s postupkou a jejím odrůstáním zkušenost nemám, ale s dorůstáním řídkých konců ano (myslím, že se to celkem daří - na mé poměry). Nešmikat najednou, stříhat postupně. Zkus si přečíst tohle:
http://longhairedatheart.blogspot.cz/2010/03/even-hemline-without-loosing-length.html
Ale je to běh na dlouhou trať...
Hodně štěstí!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 3:01 pm    Předmět: Citovat

Pár let zpátky jsem hodně krátila délku a sestříhala ji právě do mírné postupky... Když jsem pak zatoužila zase po dlouhých, zarovnaných vlasech, šla jsem na to pravidelným měsíčním stříháním té nejdelší části - zbytek jsem nechávala volně růst. (Jen občas jsem jednotlivě probírala roztřepené konečky.) Rozdíl se vyrovnal asi do půl roku.
Je na Tobě, jestli si na to vyrovnání postupně počkáš, anebo rovnou radikálně zkrátíš a ten rozdíl délek už teď minimalizuješ. V každém případě držím palce, ať jde to odrůstání rychle a dobře. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 9:43 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc za rady, přečetla jsem si ten článek, co mi doporučila Meadow a budu postupně zastřihávat měsíční přírůstek Smile Už mě strašlivě štve ten zužující se cop úplně do tenoučka, snad se to po tomhle procesu spraví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frisanek.elinka
0-7
0-7


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2017 12:15 pm    Předmět: Citovat

Také jsem měla před třemi roky stejný nápad. Nechápu to, před tím jsem několik let čekala, až mi doroste ofina Very Happy

Postupně se toho zbavuji, tak, že zastříhávám jenom konce. Ale je fakt, že to nedělám pravidelně, ale tak jednou za půl roku, což je moc dlouhý interval a i ostatní vlasy v té době už chtějí zastřihnout. Věřím, že kdybych to dělala častěji, tak už jsou řídké konce pryč. V současné chvíli postupuji tak, že střihnu nejdelší vlasy (klidně více) a ty kratší se snažím zastřihovat pouze dle potřeby, spíše po jednotlivých pramínkách.

pro případné otevření tématu, kontaktuje moderátory. danny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.