Dočasné ztmavení vlasů
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ce464271ecd506529f39517b8b891eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 9:05 pm    Předmět: Dočasné ztmavení vlasů Citovat

Ahoj, prosím o sdílení nápadů Very Happy
Mám panenský vlasy, nedotčený chem barvama, bez silikonů, parabenů atd.... barva střední až tmavá popelavá blond, pár centimetrů konečků odbarvených na světlou.
Půjdu na tematický ples za postavu, která má černé vlasy. Původně jsem to chtěla nechat bejt, paruku mít nemůžu kvůli jiným doplňkům a nehodlam obětovat svůj stav vlasů pro jednu noc. Ale napadlo mě že by mohl být způsob jak dočasně vlasy ztmavit/zčernit aniž by to ovlivnilo původní barvu.
Napadlo mě obarvit se krepákem ale prý to barví, nemůžu chodit po plese s černým krkem a ušima a navíc budu tančit a určitě se zapotím.... Nevím vůbec, jak fungují tužidla, jak dlouho vydrží a co do nich všechno cpou, ale trochu se bojím, abych místo krásných vlasů neměla na hlavě nevzhledné hovínko Very Happy Pak mě ještě napadly gelový barvy, bojím se ale, že budu mít černou hlavu moc dlouho, opět to bude barvit a bude se to ošklivě a dlouho vymejvat.
Nějaký nápady/názory/rady?
Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 11:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, gelovkami jsem si prošla, na neodbarvených vlasech nedrží prakticky vůbec - fialová na světlé blond byla na odrostech po druhém, třetím mytí úplně pryč, životnosti trochu pomohlo až opakované barvení. Odbarvené vlasy naopak natónovat může a zpravidla ne do odstínu, který by člověk očekával nebo chtěl.
S pouštěním to bylo občas veselé, pigment jde dolů velmi ochotně a tím intenzivněji, čím víc ho na hlavě ještě zbývá. Kůži nebarví, ale látky a oblečení celkově jsou jiný příběh - pokud bys měla šaty až ke krku a vlasy přes ně, nedala bych ruku do ohně za to, že by potem nic nepustilo. Ono stačilo si pár dní po barvení občas prohrábnout vlasy a měla jsem fialové nehty. Nebo spát na ručníku, který také za krátkou dobu přebíral barvu pruhu. Ani nebyla potřeba vlhkost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2017 1:30 pm    Předmět: Citovat

Bývaly barevné spreje na vlasy. Nicméně, sestra blondýnka jeden takový vymývala několik dní a i pak měla lehký nádech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2017 2:34 pm    Předmět: Citovat

A co nějaká postupně vymývající barva? Myslím, že existují dva typy např. od Palette (aspoň existovaly před lety, oboje jsem použila párkrát) a dají se vymýt. Pokud by ti nevadilo, že zbavit se toho nebude na jedno umytí, ale spíš na několik týdnů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 10:55 am    Předmět: Citovat

No nevím, ono je rozdíl nabarvit šamponem světle hnědé vlasy a blonďaté. Já ho smyla vždycky. Sestra musela červený šampon od pelette ostříhat (naštěstí si obarvila jen posledních 20cm vlasů do pasu) a švagrová použila černou a nesmyla to také nikdy (do dnes dobarvuje, leda by se vzala strojkem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 1:55 pm    Předmět: Citovat

Vlasové kriedy?

Inak, napadly ma vodovky, alebo prstové farby určené pre malé deti, tie sú dermatologicky testované a idú zmyť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 5:16 pm    Předmět: Citovat

Aha, já neměla problém s vymýváním, ale vlasy mám spíš tmavě plavé, takže ne tak moc světlý odstín.
Měla jsem na mysli hlavně ten typ "instant color" - ten tolik nedrží jako ten "color shampoo" a je šetrnější k vlasům. S kterým z nich máš zkušenosti, Wensdy? Moc zkušeností s tím tedy nemám, ale docela by mě překvapilo, kdyby ani ten "instant color" nešel vymýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:36 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odpovědi. U těch šamponu je to přece narvaný silikonama a parabenama ne?
Křídy zase strašně vysušujou, jak říkam, nehodlam kvůli tomu obětovat stav svých krásných vlasů.
Myslíte že by ty gelovky na těch mejch tmavších blond se neudržely? To by bylo ideální, obarvila bych ráno v den plesu a přes večer by to snad neudělalo černej flek na krku. Šaty mít až ke krku nebudu, ale tak jako tak budou taky černý. Kdysi jsem svoje odbarvený barvila fialovou a ta se rychle vymejvala, to je pravda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:37 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odpovědi. U těch šamponu je to přece narvaný silikonama a parabenama ne?
Křídy zase strašně vysušujou, jak říkam, nehodlam kvůli tomu obětovat stav svých krásných vlasů.
Myslíte že by ty gelovky na těch mejch tmavších blond se neudržely? To by bylo ideální, obarvila bych ráno v den plesu a přes večer by to snad neudělalo černej flek na krku. Šaty mít až ke krku nebudu, ale tak jako tak budou taky černý. Kdysi jsem svoje odbarvený barvila fialovou a ta se rychle vymejvala, to je pravda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:37 pm    Předmět: odpo Citovat

Děkuju za odpovědi. U těch šamponu je to přece narvaný silikonama a parabenama ne?
Křídy zase strašně vysušujou, jak říkam, nehodlam kvůli tomu obětovat stav svých krásných vlasů.
Myslíte že by ty gelovky na těch mejch tmavších blond se neudržely? To by bylo ideální, obarvila bych ráno v den plesu a přes večer by to snad neudělalo černej flek na krku. Šaty mít až ke krku nebudu, ale tak jako tak budou taky černý. Kdysi jsem svoje odbarvený barvila fialovou a ta se rychle vymejvala, to je pravda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.