Henna s indigem a její odbarvování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61badc8e158e65c6962694000431ef0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ncchristy
0-7
0-7


Založen: 8.3.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2017 6:05 pm    Předmět: Henna s indigem a její odbarvování Citovat

Ahoj Smile Moc doufám, že mi tady někdo z vás, které máte s tmavou hennou zkušenosti poradí. Smile

Již nějakou dobou se barvím hnědou hennou. Vyzkoušela jsem značku Khadi, Lamdu ale poslední barvení bylo již několikrát s henne color.
Chci z henny přejít na chemii, protože nepozoruji žádné regenerační schopnosti (naopak se mi opět vyskytly lupy, mám vysušené vlasy), ale hlavně mi barva chytá do sytě černé barvy což není můj cíl. Jsem objednaná ke kadeřnici a chci vlasy zesvětlit na světlejší hnědou a potom na ní hodit nějakou barvu pro získání středně hnědé barvy.

Máte s odbarvováním henny a následným barvením chemií nějaké zkušenosti? Všude čtu něco jiného a často to bývají nějaké zmatené výkřiky. Moc vám děkuji za odpovědi! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2017 11:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

je rozdíl odbarvovat hennu a odbarvovat indigo (nebo hennu smíchanou s idigem). Henna (lawsonia) odbarvit většinu jde, opatrně, a na několikrát. S indigem je to horší. Rádo s odbarvovačem tvoří zelenou, která nejde skoro ničím "přerazit"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.