Děsíte okolí?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e531325a7f541ae6a4185f3f09239acbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 1:58 pm    Předmět: Děsíte okolí? Citovat

Zrovna mám před mytím, tak si tu vesele sedím s igelitem na hlavě. Jsem s přítelem na koleji, takže chudák nemá před tou nádherou kam utéci Very Happy Asi štěstí, že je to jen jednou do týdne Very Happy
Napadlo mě, že se ze srandy zeptám, co na takové vlasové úchylky říká vaše okolí - olej, igelit, bylinné odvary chutných barev a další legrácky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 5:43 pm    Předmět: Citovat

Já už vyslechla tolik posměšků a legrácek na úkor mý extravagantní hygieny Wink bahno na hlavě, neber ty vejce...Ty si to dáš na hlavu.. tady je furt všude nějaký listí v hrncích Atd Atd Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 1:26 pm    Předmět: Citovat

"Proč máš ve sprše dva šampóny?"
"Kulich v létě?"
"Jak jako vajíčkem?"

Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2017 5:51 pm    Předmět: Citovat

Zrovna před měsícem jsme měli neohlášenou návštěvu babičky a zrovna to byl jediný volný den na hennu. Takže kulich na hlavě a vykukující igelitové čepice, naštěstí to nekomentovala. Very Happy Řekla bych, že okolí si už celkem zvyklo, jedině patlání henny je pořád nějak fascinující, takže narážky na kravinec na hlavě a tak dále, známe Very Happy

Dřív jsem děsila okolí, když jsem experimentovala s natáčením vlasů na noc na ponožky nebo papírové ubrousky, vypadalo to fakt divně Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.