Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9952500e99490a17a4eddcdd623cb7eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 3:59 pm    Předmět: Panthenol - Dr.Müller Citovat

A ještě bych se chtěla zeptat...máte někdo zkušenosti se šamponem Panthenol? Koupila jsem si ho v lékárně...ale jelikož prvně vyzkouším tu Dolivu...zajímalo by mě, co mi na něj prásknete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

Moc doporucuju ten panthenol sampon od Dr. Müllera . O hodne lepsi nez Schauma.
Vlasy jsou pevnejsi, nadherne se lesknou, drzi tvar, a tim jak se necha pusobit treba 5 minut na hlave, panthenol pronika do vlasove pokozky a to dela vlaskum moc dobre. A cenaza hubicku Very Happy

http://www.lekarna.cz/p/kosmetika/panthenol-sampon-250ml-norm-vlasy-dr-muller/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Takze nez odjedu na vikend, jeste jeden prispevek.
Ted jsem si umyla vlasy potreti tim Dr Müllerem. Ty vlasy jsou neuveritelny, asi je to blbost, aby byly kazdym umytim jeste lepsi, ale me to tak prijde. Jsou nadherne leskly, pruzny, drzej krasne tvar- nemela jsem vubec lak- a uces drzel- to se mi driv nikdy nestalo a myji objem, fakt vypadaji vlasy hustsi. Fakt doporucuju!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Takze nez odjedu na vikend, jeste jeden prispevek.
Ted jsem si umyla vlasy potreti tim Dr Müllerem. Ty vlasy jsou neuveritelny, asi je to blbost, aby byly kazdym umytim jeste lepsi, ale me to tak prijde. Jsou nadherne leskly, pruzny, drzej krasne tvar- nemela jsem vubec lak- a uces drzel- to se mi driv nikdy nestalo a myji objem, fakt vypadaji vlasy hustsi. Fakt doporucuju!!!!!!!!!


Prosím, je to tenhle šampon? www.krasa.cz/panthenol-sampon-na-barvene-a-narusene-vlasy
...aha- teď jsem jsem si teprve všimla odkazu výš- tak se omlouvám, je to ten sám výrobek Embarassed


Naposledy upravil ilona dne so březen 10, 2007 8:22 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Takze nez odjedu na vikend, jeste jeden prispevek.
Ted jsem si umyla vlasy potreti tim Dr Müllerem. Ty vlasy jsou neuveritelny, asi je to blbost, aby byly kazdym umytim jeste lepsi, ale me to tak prijde. Jsou nadherne leskly, pruzny, drzej krasne tvar- nemela jsem vubec lak- a uces drzel- to se mi driv nikdy nestalo a myji objem, fakt vypadaji vlasy hustsi. Fakt doporucuju!!!!!!!!!
huráááááááááá Galadriel konečně našla svůj šampon....... Very Happy Very Happy Wink To je super Wink Jsem ráda i za tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Jo, Panthenol je bezvadnej šamón, vlasy pevný, pružný, lesklý a maj objem. Taky doporučuju... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Galadriel bude viset za vlasy v průvanu!Jak mě navnadila na Múllera, tak jsem samozřejmě vyměkla, koupila ho na normální vlasy a už zas koukám, jak je vůbec nemám vysušené, jakse hezky lesknou a jsou takové měkké, ale jinak než po silikonech, takové vláčné po celé délce. Hrom do díla, nevím, jaký šampon mám používat dřív! Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Jj, ten Panthenol už jsem jednou měla a byl skvělý, takový příjemný, ale byl to mamčin šampon a já jí ho jen kradla Laughing Mamka má hodně problémy s vlasama, strašně jí padají a tak si kupuje drahé šampony proti padání a moc se jí nelíbí, když je patlám i já. Ona si myslí, že když s vlasama nemám žádné problémy, tak mi stačí obyčejný šampon z drogerky. Ale já se dost bojím, že budu mít vlasy po ní, už teď mi hodně padají Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Tak mi právě přišel šampon s levandulovou silicí od Dr. Mullera, tak sjem na to zvědavá, zítra ho vyzkouším a podám hlášení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Začínám velice pečlivě vybírat, který šampon si koupím v nejbližší době. Nechci utratit moc peněz, proto zatím vede šampon od Dr.Mullera.
Ale mám problém. Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi Panthenol šamponem a Panthehair šamponem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.