Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce2490cfba712d8c6ccb8848562850a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 6:49 pm    Předmět: Citovat

MyScene napsal:
Tak po přečtení celého vlákna jsem se rozhodla Smile dochází mi už Biosil, tak až ho doberu, podívám se po tabletkách panthenolu, snad mi taky bude zabírat Smile A šampon Panthenol, akorát nevím, jestli obyč nebo na mastné vlasy. Mě se nárazově docela mastí tak nevím který... no, nechám si poradit v lékárně Laughing Ale Pantehair radši brát nebudu, přeci jenom když je "silnější" a nevím co mi v kadeřích udělá jeho slabší verze Laughing


Tiež sa mi rýchlo mastia vlasy a Panthenol si plánujem kúpiť takisto. Skôr by som vzala ten na normálne vlasy. Šampóny na mastné vlasy nepoužívam už vôbec, urobia viac škody ako úžitku a sú dosť agresívne Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak ja tiež chcem pochváliť. Mám Panthenol na normálne vlasy. Nechala som ho pôsobiť po celej dĺžke a výsledkom sú jemné, pružné vlasy a to všetko bez nutnosti použiť kondicioner Smile

Mycí interval však zostal stále rovnaký, ale nevadí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 11:26 am    Předmět: Citovat

baby, chcem sa spytat, v noci ideme na dovolenku a k opalovaciemu kremu som kupila aj panthenol po opalovani na pokozku, regeneraciu, samostatny, reku ci by mohol byt na vlasy, tak co myslite?

prijemne chladi, ma taku hustejsiu konzistenciu, a je v zlozeni na druhom mieste hned po vode, samostatne sa vola panthenol, v takej striebornej flasticke s modrym uzaverom...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 7:47 am    Předmět: Citovat

Tak ja nemozem Panthenol na normalne vlasy inak nez chvalit. Pouzivala som ho cca 3/4 roka dozadu a teraz som sa k nemu opat vratila.
Vlasy take vzdusne, pruzne, na dotyk jemne no struktura akoby prave naopak posilnela, tazko vysvetlit. Embarassed Smile To, ze ma aj uhladzujuci efekt mi na rozdiel od zopar clenov velmi vyhovuje, aspon nemam na hlave po umyti vybuch. Very Happy
A jedno velke plus je aj (pre mna) uuuzasna vona, ktora vo vlaskoch vydrzi az 2-3 dni po samponovani.
Takze za seba mozem len doporucit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

A co říkáte na tento šampon? http://vypadavani-vlasu.heureka.cz/panthenol-revitalizacni-sampon-250-ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

kamsilka napsal:
A co říkáte na tento šampon? http://vypadavani-vlasu.heureka.cz/panthenol-revitalizacni-sampon-250-ml/


Nic, jelikož jsem ho nezkoušela, ale díky za tip, musím ho mít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

kamsilka napsal:
A co říkáte na tento šampon? http://vypadavani-vlasu.heureka.cz/panthenol-revitalizacni-sampon-250-ml/

Napadlo mě, aby to na některé nepůsobilo jako Alpecin, když je tam taky mentol. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

Panthenol šampon užívám a jsem s ním docela spokojená. Je k vlasům jemný, myje dobře. Dávám si ho dvakrát a potom masku. Beru i tabletky, skoro dva měsíce, takže zatím žádný viditelný výsledek. Chystám se i na Panthenol kondicionér Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ten revitalizační šampon od Panthenolu zkoušela, ale asi je brzy na nějaké výsledky po prvním použití, ale je příjemný, menthol moc hezky voní a vlásky mi voněly ještě druhý den potom Smile Akorát, že moc nepění, ale to nevadí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

kamsilka napsal:
Tak jsem ten revitalizační šampon od Panthenolu zkoušela, ale asi je brzy na nějaké výsledky po prvním použití, ale je příjemný, menthol moc hezky voní a vlásky mi voněly ještě druhý den potom Smile Akorát, že moc nepění, ale to nevadí Smile


A zkoušela jsi si ho dávat při umytí dvakrát? Já to tak dělám. Při prvním mytí nepění v podstatě vůbec, ale při tom druhém už naprosto perfektně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.