Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea5e6044b295f068871bebbb6121d425Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Téda, to jsem nezkoušela, ale určitě zkusím, děkuji Smile Ale je pravda, že jsem někde četla, že by se šampon měl dávat dvakrát, že podruhé víc pění a navíc je účinnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 12:27 pm    Předmět: Citovat

Po několikátém používání PantHenolu jsem si všimla, že mi víc padají vlasy, myslíte si, že to může být tím šamponem? Nebo čím? Na šamponu je napsáno, že zabraňuje padání vlasů a podporuje růst vlasů tak nevím jestli mi padají vlasy staré, aby mi mohli narůst nové nebo mi prostě šampon nesedl, těžko říct, poradíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocickaaa
21-40
21-40


Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 8:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj,tak já jsem si zatím s panthenoeml Dr.Muler myla vlasy jen jednou.Měla jsem ten proti lupum.A jak to dopadlo?Měla jsem snad ještě víc lupu nez predtim,coz celkem nechapu.Kdyby se mi zmastili vice vlasy tak bych to jeste brala ale ze by se mi po nem udelaly jeste vic lupy?? Shocked No dám mu ještě pár šancí a pak uvidím co s ním.Třeba se to zlepší a bude ok(doufám) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 8:36 am    Předmět: Citovat

Nevíte, jaký je rozdíl mezi šamponem panthenol od Mullera a tímto ALTERMED Panthenol Forte šampon? který je lepší? V balzámu na vlasy od Mullera je silikon, ale v balzámu Altermed Panthenol Forte 2% hair balm jsem ho nenašla: Aqua, Cetearyl Stearate, Cetrimonium Chloride, Cetylalkohol, Panthenol, Glycerin, Triticum vulgare, Gluten, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Polyquaternium-39, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Parfum, Lactic Acid

Je tam nebo ne? Jestli jsem ho nepřehlédla Wink A která značka je lepší? Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 11:52 am    Předmět: Citovat

Mne su silikony na mojej hlave docela jedno, takze ich zase az tak moc nestrazim Arrow nepodam uplne odborny posudok, ale zbeznym prezretim zlozenia usudzujem, ze silikony vazne neobsahuje.
Zato tych parabenov je tam teda neurekom! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 1:57 pm    Předmět: Citovat

Takže, já používám tento šampon:
http://www.altermed.cz/panthenol/panthenol-forte-2perc-shampoo
Dlouho jsem si myslela, že je to taky Muller, vypadá to skoro stejně. Rozdíl je v tom, že opravdu nepbsahuje silikony, ale ani parabeny, tož beru jako obrovskou výhodu. Nechci nic s parabenama, holt studium ekotoxikologie udělalo svý Laughing Šampon je podle mě šetrnej k vlasům i pokožce, musím ale mýt 2x, poprvý sice pění dost, ale nevystačí to na celou hlavu a neodstraní všechnu mastnotu. Lupy jsem po něm nikdy neměla, Vlasy se rozčesávaly celkem dobře, a i cena je příznivá (okolo 80,- Kč). A výtažkem z ženšenu, který je vlastně v asii všelék, a zelenýho čaje se fakt nic zkazit nedá Smile Za mě ANO.
Kondiš jsem nezkoušela, protože jsem měla zásobu jiných, ale určitě mám v plánu si ho k tomu koupit, neobsahuje silikony, ani parabeny ani nic jinýho špatnýho dle mýho ekotoxikologickýho názoru Smile

Abych nebyla úplně off topic, tak jsem používala i Panthehair na poškozené vlasy od Mullera, tento:
http://www.muller-pharma.cz/produkty/panthehair/?purl=366761-panthehair-sampon-na-poskozene-vlasy
Šampon byl super, vlasy krásně uhladil, hydratoval a i když jsem někdy nepoužila kondicioner, tak se krásně daly rozčesat. Obsahuje ale myslím jeden silikon, a hromadu parabenů. A myslím že ještě EDTA kyselinu, což podle mě taky není rozhodně výhra Cool Ke konci používání jsem měla pocit, že jsou moje vlasy spravený až moc, že už začly občas trochu plihnout, jenže když to obsahuje silikon, co bych chtěla že. Tak jsem si pořídila ten Panthenol altermed zmíněnej v prvním odstavci, a je to teda rozhodně lepší. Kdo má vlasy vysušený, poškozený a potřebuje je rychle "spravit", PantheHair je dobrá volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:18 am    Předmět: Citovat

Tak kvůli svědění hlavy lupům (sice málo, ale jsou tam...) jsem zakoupila šampon proti lupům od Dr.Müllera - Panthenol (ten větší a levnější, ne Panthehair).
Po prvním použití je super, že mě hlava nesvědí... Ale vlasy jsou strašně divné, jakoby něčím potažené, tfuj... Buď jsem špatně vymývala nebo nevím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ganymedea
21-40
21-40


Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Ja som si po dlhšom uvažovaní (predsa len, tých peňazí sa mi míňa akosi viac Confused ), zašla kúpiť Panthenol na poškodené vlasy. Bohužiaľ ho nemali v dvoch lekárňach, tak som sa musela uspokojiť s Panthehair.
Teraz mám za sebou už druhé umývanie a som spokojná. Prvýkrát som si ho na hlave síce nechala 10 minút, po čom boli už na druhé deň vlasy spľasnuté a kvázi mastné, ale super sa leskli Cool dokonca aj tie moje vysušené konce.

Včera som už nechala iba 5 minút a vlasy sa krásne lesknú, nemusím už ani používať balzam aby sa nekrepatili. Takže na veľmi narušené vlasy, ako sú moje, je Panthehair super.

Tip: pridala som si do šampónu pár kvapiek TTO, možno aj preto sa mi nezamastili tak rýchlo ako minule Wink


Naposledy upravil Ganymedea dne čt leden 05, 2012 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tak kvůli svědění hlavy lupům (sice málo, ale jsou tam...) jsem zakoupila šampon proti lupům od Dr.Müllera - Panthenol (ten větší a levnější, ne Panthehair).
Po prvním použití je super, že mě hlava nesvědí... Ale vlasy jsou strašně divné, jakoby něčím potažené, tfuj... Buď jsem špatně vymývala nebo nevím Rolling Eyes


Myslím, že to obsahuje nějakej silikon, nebo něco, podívej se... z nějakýho důvodu (už právě nevím jakýho) jsem se rozhodla že si ho nekoupím, když mi došel ten Panthehair. Anebo je tak šetrnej, že to napoprvý všechno neumeje, mě se to taky někdy stává s tím co mám já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem si koupila od Dr. Müllera PantheHair proti lupům, mám dojem, že jsem ho měla už před 2 lety, ale už jsem si nepamatovala jaké měl účinky.
Vlasy jsem si s ním umyla už dvakrát, předtím mě trápila trochu suchá pokožka hlavy a pár lupů. Po 1. mytí jsem měla lupů více a svědila mě pokožka. Byla jakoby taková 'strupovitá' a když jsem se poškrábala, tak nasledovalo sněžení. Vlasy ale vypadaly jinak pružně a leskle.
Po 2. mytí se intenzita lupů nezmenšila a svědění také ne. Nejspíš ho nebudu používat a budu se modlit, aby mi to do začátku školy napravil Alpecin Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.