Je jedno, čím si myjeme vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb7338be3cbb41dcbf940afee2aff2d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
byla jsem v sobotu u jednoho kadernika co mi ohporucila jedna holka..byl dobry, jak jsem chtela odstrihnout 3cm tak to udelal...dal mi na konecky vlasu nejakou kuru, ze jsem je mela suche...ale je proti prirodnim samponum, ze spis prirodni komsetiku na plet, ale ne na vlasy. u nich pouziva nejake prirpavky golwell ale na netu nemuzu najit slozeni. pokud by tam nebyly silikony tak bych mozna zkusila. mozna ba mi pomohl i ten jejich protilupinovy sampon. Nizoral nezabira.


teta používala na hodně moc mastné vlasy s lupy nějaký elixir Q od capillanu, byl brčálově zelený, smrděl mi, a kombinovala to s nizoralem a ještě nějakým "šuntem" za pár korun, co měli u nich v drogerce na vesnici, a lupy jí zmizely...akorát jí po tom hodně zjemněly vlasy, což jí sice nevadilo, protože je má jako hřeby, ale mně by to až tak neuchvátilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

Neni to jedno, čím si myjeme vlasy. Mám špatnou zkušenost. Před třemi lety jsem si koupila jistý vanilkovo-žloutkový šampon. Byl nějaký silný, strašně to pěnilo a měla jsem pocit, jako když mám v hlavě písek,jako když je tam hodně nějakého detergentu a straně to odmašťuje. Potom jsem měla na konečkách ošklivé bílé tečky asi půl centimetru od konce a v tom místě se vlasy lámaly. Do té doby byly nepoškozené. Možná jse udělala chybu, šampon byl pro jemné vlasy a já mám silné. Ale je pravda, že šampon rychle z obchodů zmizel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:57 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Neni to jedno, čím si myjeme vlasy. Mám špatnou zkušenost. Před třemi lety jsem si koupila jistý vanilkovo-žloutkový šampon. Byl nějaký silný, strašně to pěnilo a měla jsem pocit, jako když mám v hlavě písek,jako když je tam hodně nějakého detergentu a straně to odmašťuje. Potom jsem měla na konečkách ošklivé bílé tečky asi půl centimetru od konce a v tom místě se vlasy lámaly. Do té doby byly nepoškozené. Možná jse udělala chybu, šampon byl pro jemné vlasy a já mám silné. Ale je pravda, že šampon rychle z obchodů zmizel.


Opravdu to není jedno, protože v poslední době jsem si hodně navykla na přírodní šampony (hlavně kvůli velmi citlivé vlasové pokožce). Používám Cannaderm (můj nejolíbenější), Alverde, sem tam méně přírodní Ryor (který mi ovšem taky vyhovuje), Laveru. Včera jsem si umyla vlasy nějakým chemickým šamponem s Aloe vera a můžu se udrbat, vlasy mám jako slámu... takže rozdíl je opravdu znát. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

nevím jestli se to už stalo i vám, ale když mi teď dá na hlavu někdo něco, byť i dražšího nebo chemického, přesto tzv. kvalitního, tak mé podvědomí to chvíli samo se sebou řeší, že přece po jednom použití se nic nestane...ale vzapětí už jsem v koupelně a umývám to svými přírodními věcmi, protože to na sobě nesnesu...takže pro mě, není jedno, čím si vlasy myju a co na ně používám, protože síla myšlenky je silná a když si řeknu, fuj, chemie...tak si to přebere i to mé tělo... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

V mém případě to jedno je, já mám vlasy plus mínus stejné, at je umyji čímkoli.Vyloženě mi nesedl jen přírodní urtekramm a žlutý Yves rocher. Myslím, že do přírodního šamponu bych už nešla, protože mi vlasy vysušují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem ještě nikdy nezpozorovala žádnou razantní změnu-jen u přírodních šamponů-ty mi vlasy hodně vysušily u moře a následky jsem řešila ještě doteď. Jinak si myslím že tohle všechno také z velké části závisí na psychice. Občas myju drogérkovou Schaumou nebo Dove,pak přírodními šampony a taky občas salonovými a vlasy si teď vážně nestěžují a jsou o mnoho lepší než když jsem používala jen přírodní-holt to musím střídat:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

Šampony v mém případě je jedno čím si myji,spíše horší je například chlór v bazéně to mám pak vlasy hodně suché a musím si je hned umýt, aby zas vypadaly lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

Já teda nemůžu mýt vlasy Gliss kurem, Elsévem, Pantene a podobnými silikoňáky, které mi udusí pokožku hlavy a vlasy mi splihnou, jsem pak jak mokrá slepice. Nejlepší kombinace je šampon bez silikonů + občas nějaká silikonová maska, hlavně teď přes zimu, abych vlasy uchránila před mrazem.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Já těd taky nemužu šampóny ze silikonama..mám po nich taky vlasy zplihlé a děsně suché Confused no děs zlatý přírodní šampony Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 7:54 pm    Předmět: Citovat

me je to celkem jedno ... akorat po delsim pouzivani nesilikonaku se mi delaji lupy, tak jsem zustala u elsevu a jinych silikonaku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.