Je jedno, čím si myjeme vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21e50a8511de928e417bb2b31a153d2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abekara
21-40
21-40


Založen: 30.6.2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 8:19 am    Předmět: Citovat

Tak mým vlasům to teda jedno není...
Schauma, Elseve, Timotei, Fructis, levné šampony = lupy, matné splihlé vlasy

Head and Shoulders, Gliss Kur, Dove, Pantene, meruňkový Alverde = vlasy v pohodě

Urterkram, africké bahno, Shikakai = vlasy pevné, objemné, ale matné a hrubé Sad (ale já mám silné, rychle se mastící vlasy, na mamčiny jemné jsou tyto jmenované přírodnosti moc fajn, tak pěkné vlasy u ní nepamatuju..)

Alverde na hnědé vlasy, takové ty malé DM šampony (100 ml, třeba vaječný), Herbal Essences, šampony Luna od Alpy = vlasy pěkné k mojí spokojenosti, upravitelné, s přiměřeným objemem a hebké na dotek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 1:09 pm    Předmět: v Citovat

Není, když používám šampony z kadeřnictví nebo z lékárny, mám hrozně zplihlé, těžké a brzy mastné vlasy. Nejvíce mi vyhovují z drogerie, Balea a schauma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 9:12 pm    Předmět: Citovat

Šampony z kadeřnictví obsahují plihnoucí látky, vždycky! Abys musela k tomu pořídit tužidlo, ochranu na foukání, lak... Wink Wink Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 9:30 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, mám šampony apod. všeho druhu (mimo různě přírodních i litrovku od kadeřnice) a výsledky nejsou výrazně horší ani lepší, nejvíc se mi osvědčilo je točit.
Tedy ne že by mi kterýkoliv z nich vytvořil na hlavě objem, ale u rovných dlouhých vlasů to snad ani není technicky možné, jejich váha je zkrátka stáhne dolů. I foukání proti srsti jednou za uherský rok vydrží cirka deset vteřin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 8:11 am    Předmět: Citovat

Proxim napsal:

Tedy ne že by mi kterýkoliv z nich vytvořil na hlavě objem, ale u rovných dlouhých vlasů to snad ani není technicky možné, jejich váha je zkrátka stáhne dolů. I foukání proti srsti jednou za uherský rok vydrží cirka deset vteřin.
Přesně! Včera sem zkoušela kulmu a jediný místo, kde to vydrželo víc než 5 minut (nepřehánim), byly konečky. A to ještě jen trochu Laughing Měla jsem tužidlo po celé délce, chladlo to stočený a chycený zobákama, nakonec jsem to přelakovala lakem Wella z kadeřnictví.
Bůhví, co sem udělala špatně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 10:24 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Přesně! Včera sem zkoušela kulmu a jediný místo, kde to vydrželo víc než 5 minut (nepřehánim), byly konečky. A to ještě jen trochu Laughing Měla jsem tužidlo po celé délce, chladlo to stočený a chycený zobákama, nakonec jsem to přelakovala lakem Wella z kadeřnictví.
Bůhví, co sem udělala špatně!


Věřím - a nemyslím si, že bys něco udělala špatně. Tenhle typ vlasů má v delším provedení zkrátka jiné přednosti než objem a tak je potřeba to brát.
Sice sama nemám tak svéhlavou kštici jako ty, při nošení v copech se mírně zvlnit nechá, ale objem se do ní nedostane ani tak, prostě jen není rovná jak hřebíky. A víc už se nakroutit nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 1:01 pm    Předmět: v Citovat

Harik napsal:
Šampony z kadeřnictví obsahují plihnoucí látky, vždycky! Abys musela k tomu pořídit tužidlo, ochranu na foukání, lak... Wink Wink Rolling Eyes Laughing


No skvělý a záhada je vyřešena Laughing Přesto já mám ráda hustý vlasy a ne něčím oblepený, aby vypadalo, že jich má člověk méně...Ono, i když si vlasy vyfoukám, tak ten den super, ale druhý den to je tak na nošení v culíku a to pro mě není Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 12:46 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Šampony z kadeřnictví obsahují plihnoucí látky, vždycky! Abys musela k tomu pořídit tužidlo, ochranu na foukání, lak... Wink Wink Rolling Eyes Laughing


Vždy ne. Mám ted šampon od kadeřnice, značka Echosline a tyhle šampony jsou bez silikonů a parabenů, vlasy po nich neplihnou.

https://www.profesionalnikosmetika.cz/vlasova-kosmetika/sampony-na-vlasy/pro-kudrnate-vlasy/echosline-curl-shampoo-sampon-na-kudrnate-vlasy-350ml.html

https://www.profesionalnikosmetika.cz/vyrobce/kadernictvi/echosline-profesionalni-vlasova-kosmetika/seliar/seliar-keratin-vlasova-pece-s-keratinem-arganovym-olejem/echosline-seliar-keratin-shampoo-keratinovy-sampon-350ml.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 2:37 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Mám ted šampon od kadeřnice, značka Echosline...


Vida, vlastním podobný, jen z jiné řady. Střídám ho s jinými, ale mám ho už cirka rok, půlka flašky je vypotřebovaná a spokojenost maximální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 2:52 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
ilona napsal:
Mám ted šampon od kadeřnice, značka Echosline...


Vida, vlastním podobný, jen z jiné řady. Střídám ho s jinými, ale mám ho už cirka rok, půlka flašky je vypotřebovaná a spokojenost maximální.


Mám ho teprve týden , plus kondicioner ( na suché, krepaté vlasy) a zatím jsem taky spokojená.
Kadeřnice, která mi ho doporučila jse bezva- není to moje kadeřnice, ale maminky, ale přesně odhadla můj typ vlasů - sice mám vlasy skoro rovné, ale strukturou po mamce , která má kudrny - takže momentálně mám vlasy hrubé , se sklonem ke krepacení .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.