Vlasová voda Luna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3f96ce7e211dff64f623408ac839267Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Prosím,prosím potřebovala bych poradit.

Včera sem si koupila lopuchovou vodu na vlasy značka.Luna.Stála asi 30 Kč.Znáte jí někdo?Máte s ní nějaký vzkušenosti?Já bych si nerada dala na vlasy něco o čem nic nevím.

A eště jednou prosím o radu.Nevíte kde se v Hradci Králové dá sehnat kartáč z kančích štětin?

Do třetice všeho dobrého Embarassed .Musí se ten olej na vlasy od dolivy umýt šamponem nebo stačí vodou?

Moc děkuji za rady. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

Annabellka napsal:
Prosím,prosím potřebovala bych poradit.

Včera sem si koupila lopuchovou vodu na vlasy značka.Luna.Stála asi 30 Kč.Znáte jí někdo?Máte s ní nějaký vzkušenosti?Já bych si nerada dala na vlasy něco o čem nic nevím.

A eště jednou prosím o radu.Nevíte kde se v Hradci Králové dá sehnat kartáč z kančích štětin?

Do třetice všeho dobrého Embarassed .Musí se ten olej na vlasy od dolivy umýt šamponem nebo stačí vodou?

Moc děkuji za rady. Smile


Vlasovou vodu Luna jsem taky měla ( proti lupům) - neuškodila, ale ani nenadchla.
Pokud myslíš olej Doliva Intensiv Haarkur, obsah 100ml, tak ten se neoplachuje šamponem, dává se na umyté vlasy a pak se jen spláchne vodou ( je to napsané i vzadu na lahvičce).
S kartáčem ti neporadím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně že to tvoje vlasy přežily.Děkuju mockrát. Smile JJ přesně tu myslím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

S tím kartáčem zkus se podívat do DM tam ted měli docela slušnou zásobu přírodních hřebenů a kančí tam měli myslím také...Vlasovou vodu Luna jsem měla s olivovým olejem(podle mě byla fajn ale nenatírala jsem si jí na pokožku hlavy-tam přišel lopušák, ale rovnou na konečky když už tam byl ten olivový olej nebo jsem z ní dělala zábaly a šlo to..¨)
A ten olej bych smyla pokud nechceš vypadat jako profesor snape z harryho pottera Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Lunu mám právě teď na hlavě - kopřivu. Objevila jsem ji před několika měsíci a překvapila mě její cena, cca 20 Kč. A používám ji asi 2 - 3x týdně a sama nevím, je-li účinná nebo ne :-/ Každopádně docela nepříjemně smrdí. Vždycky doufám, že časem pomůže a přední vlasy začnou růst nebo se alespoň posílí, zarostou kouty a podobně, ale furt nic, tak nevím :-/ Mám pocit, že účinnější budou kofeinové přípravky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Lunu mám právě teď na hlavě - kopřivu. Objevila jsem ji před několika měsíci a překvapila mě její cena, cca 20 Kč. A používám ji asi 2 - 3x týdně a sama nevím, je-li účinná nebo ne :-/ Každopádně docela nepříjemně smrdí. Vždycky doufám, že časem pomůže a přední vlasy začnou růst nebo se alespoň posílí, zarostou kouty a podobně, ale furt nic, tak nevím :-/ Mám pocit, že účinnější budou kofeinové přípravky.

tak se koukni jaký je u toho složení..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem se. Nic moc extra. Sice nějaké vitamíny A, C, kopřivový nálev a kdoví co ještě. Proto je to asi tak levné, žádné slavné účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:42 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Koukala jsem se. Nic moc extra. Sice nějaké vitamíny A, C, kopřivový nálev a kdoví co ještě. Proto je to asi tak levné, žádné slavné účinky.

njn, nevím co je v tom tvym, ale co sem se koukala třeba u olejů,tak do těch levných nacpou parafinum liquidum a aroma a pak to vydávaj za přírodní.. Mad
jestli ti to nepomáhá tak to vyhoďSmile to už je si myslím lepší nasbírat si vlastní kopřivy a udělat vývar:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:36 am    Předmět: Citovat

Kopřivový vývar jsem si dělala několik měsíců, měla jsem po něm hodně přesušené vlasy.

Tu Lunu vyhazovat nechci, stále jsem ve víře, že by mohla jednou zabrat Laughing Sice začaly růst malinké vlásky, takové štětinky, ale těžko říct, jestli je to z toho. A ten parafín v tom naštěstí není Smile Doberu to, už toho mám na dně a pak zkusím něco jiného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat

Chcete povedat, ze ta lopuchova voda od napr. Nadeje je lepsia? Zatial som mala len Lunu lebo inu u nas nedostat ale som spokojna, aj mi vonia. Skusila som vsetky, ale najviac mi sadla prave lopuchova, trocha zihlavova a na konce olivova. Lopuchovu si davam skoro kazdy den a zda sa mi perfektna. Dokonca mi aj vonia pekne. No a lopuchovy odvar som si raz robila z cerstvo nazbieraneho lopucha, a asi tyzden ma z neho hlava bolela a neviem preco Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.