Prodloužení vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9581180516554cb5bb719ec1fc7c4e87Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Djana
0-7
0-7


Založen: 5.5.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 8:19 pm    Předmět: Prodloužení vlasů Citovat

Pěkný den .. docela jsem začla uvažovat o prodloužení vlasů, ale nejprve bych chtěla zjistit pro a proti a zda do tohoto vůbec investovat. Momentálně mám vlasy po ramena, ale chtěla bych je mít alespoň do půli zad a příteli se také líbí dlouhé vlasy. Takže bych se chtěla zeptat, jestli je možné prodloužené vlasy kulmovat a fénovat ? Je potřeba nějaká speciální kosmetika ? A hlavně jakou metodu prodloužení zvolit a kde si vlasy nechat prodloužit ? Snad se tu najde někdo, kdo mi poradí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tady se najdou zejména lidi, kteří si nechali narůst svoje vlastní a nic takového neřeší. Kulmováním a fénováním horkým vzduchem se ničí jakékoliv vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 10:40 am    Předmět: Citovat

Bohužel ti neporadím, pokud by sis chtěla udělat obrázek, jaké je tu osazenstvo, najdi si vlákno "Zvláštní diskuze-prodám vlasy". Vesměs negativní a nechápající názory, co se týká prodlužování vlasů...jinak jsou tu milí lidé, kteří tě vyslechnou a pomůžou s lecčím. S tvou otázkou bych ti radila obrátit se na diskuzní fóra na stránkách salonů, kde prodlužují vlasy. Anebo, a to je moje rada, zkus vytrvat a pokus se vypěstovat si svoje vlasy. Myslím, že ten pocit nic nenahradí. Embarassed
Nevím, jaký máš typ vlasů, abych radila konkrétněji, ale nahoře na liště najdeš top témata, které tě navedou, jak postupovat při pěstování vlasů. Věř, že se ty rady můžou výrazně lišit od rad kadeřníků a tvrzení v reklamách, ale na mě to mělo skutečný účinek. A to nemluvím hned o změně šampónu na bahno, barvy za hennu, hřebenu za kartáč s kančími štětinami... Laughing K tomu si člověk dojde postupně (nebo taky ne). Jde hlavně o změnu náhledu a přístupu.
Hodně štěstí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 12:12 pm    Předmět: Citovat

Zvolila bych metodu vlastního růstu Very Happy
Myslím, že jsem někde četla, že s prodlouženými by mělo jít dělat vše, když se o ně staráš, jak máš. Ale jak už bylo napsáno, nejlíp poradí přímo tam, kde se na to specializují Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:04 am    Předmět: Citovat

Hodně informací najdeš na fóru "omlazení.cz".
Z vlastního sledování mojí tety, která to už několikrát podstoupila- je to drahej špás, který vypadá moc pěkně, ale je spíš jen na koukání. Ať jsou spoje jakékoli, vždycky jsou na dotyk cítit, což je dost divný- takže pro partnera nic moc. Používá se na to kosmetika stejná jako na normální vlasy a stejně "normálně", jen s větší opatrností, se s vlasy manipuluje (česání, fénování...). Salóny často tvrdí, že to vlastní vlasy neničí, ale není to pravda. Postupným nošením prodloužených vlasů se trochu zhorší ty vlastní, což vede k tomu, že je člověk "odsouzen" do toho cpát peníze stále. První nasazení vlasů je palba, ale levné není ani pravidelné chození na posunování.
Teta to shrnula tak, že teď už to prostě dělat musí, ale tenkrát by spíš volila cestu růstu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.