Nováček žádá o radu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da8d0a0ceedfa7109e1b34b5c349d567Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yaydese
0-7
0-7


Založen: 3.8.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 12:20 pm    Předmět: Nováček žádá o radu Citovat

Zdravím,
ráda bych ty svoje chudinky podpořila i vnitřně dobrým krmením. Kamarádce, která m (nebo spíš měla) v důsledku probémů se štítnou žlázou hrozně malé vlasů, pomohla razantní změna v jídleníčku a teD'po 3 letech má krásnou hřívu. Ale inspirovalo mě to a ráda bych na těch svch taky zapracovala i touto cestou, Vzhledem k tomu, že kamaárádka brala ohled i na zdravotní problémy. JSou úpravy stravy jiné než u zdravého člověka. Dostala jsem poukaz do lékárny benu, kde mají velkou sekci se https://www.benu.cz/zdrava-vyziva. Takže bych si tam ráda udělal větší nákup za 1000-2000 Kč. A má otázka zní. Co si ze zdravé výživy koupit na posílení vlasů. Díky za vaše rady
Mám tip na para ořechy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.
Upřímně nevím, jestli se takhle od boku vůbec dá poradit. Každému sedí něco jiného, každým vlasům chybí něco jiného...
Jediné, co mě napadá, jsou doplňky stravy Revalid a Donnahair. Wensdy díky nim zachránila nejeden vlasopád a doporučuje je jako nejkomplexnější. Akorát to už není úplná příroda. Na druhou stranu - jak tak procházím ten tvůj odkaz, tak musím říct, že pod pojmem ,,zdravá výživa" bych si představil poněkud jiné věci (zkrátka přírodní a bio nutně ještě neznamená zdravé - ani obecně, natožpak pro konkrétního člověka).

P.S.: Jestli budeš odpovídat, tak ignoruj tu chybovou hlášku - odpověď se odešle bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.