vlasová kúra Swiss o par
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34bcf4f9d5135c21ef91d75514805137Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 3:11 pm    Předmět: vlasová kúra Swiss o par Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Fairy napsal:
Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy



Fairy, ty jsi ale pokušitelka Exclamation Právě mi dochází nesmyvatelný vlasový balzám a uvažuju, co pořídit dál... Akorát si nejsem jistá, jestli jsem jiv obchodě viděla - zrovna včera jsem to obhlížela, ale nemám pocit, že by tam něco takového bylo. Mohla bys mi prosim, prosim napsat, jak přesně se to jmenuje.... Embarassed


Já ti vlastně ani nevím! Prostě !vyživující olejová maska" pro dlouhé vlasy proti třepení konečků. Kelímek je celý žlutý, s ezlatým víčkem.Je v tom tuším bambucké máslo a mandlový olej (tuším, nepíšu teď z domova a masku tu u sebe nemám).V Rossmanu a Droxi stojí 119 Kč. Do DM nechoď, tam stojí 139! Wink


Díky moc za odpověď. Nakonec jsem si ale pořídila bezoplachovou vlasovou kůru na suché a namáhané vlasy, tak uvidím. Ono ale vybrat něco z té řady je těžké, mají toho strašně moc, a tak jsem pořád nevěděla, co si vzít... Embarassed Wink (a to mi ještě za zády vrčel miláček, ať si konečně něco vyberu.. Wink Razz )
Jinak jsem si předevčírem koupila takový ten malý "polštářek" Swiss O´Par (nejsem si jistá, jestli to píšu správně... Embarassed ) z dm a po použití jsem byla celkem mile překvapena - krásně lesklé vlasy. Byla to jarní vlasová kůra pro normální, suché a lámavé vlasy s jabloňovým květem (no myslím, že to jabloň vidělo tak jedině, když jel kamion se zbožím okolo sadu Very Happy ) . Akorát to je trošku nedomyšlené balení - prý to má být jedna dávka, já jsem si dala stěží třetinu, a i to se mi zdálo moc, navíc se to po otevření nedá už nijak rozumně uzavřít, tak doufám, že mi ten zbytek nějak moc neseschne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Klarusa: To je takový ten polštářek za dvacku, co mívají v několika barvách (jako na různé typy)? Já už o tom taky uvažovala, jen jsem si pořád nějak nebyla jistá... Tak to ho možná taky zkusím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Klarusa: To je takový ten polštářek za dvacku, co mívají v několika barvách (jako na různé typy)? Já už o tom taky uvažovala, jen jsem si pořád nějak nebyla jistá... Tak to ho možná taky zkusím Wink


Ano, to byl přesně ten Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

jarni vlasova kura to zni dobre,ale vubec nemam poneti co je to za vyrobek..i kdyz ja asi spis koukam po nejakem tom samponu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Tyhle kúry také znám. Teď jsem si koupila pro lesk a tuším i objem a ta kúra je taková třpytivě bílá a je to skořice. Ještě jsem ale neměla odvahu ji vyzkoušet, ale když tu píšete jak jsou dobré, tak to zkusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Jinak jsem si předevčírem koupila takový ten malý "polštářek" Swiss O´Par (nejsem si jistá, jestli to píšu správně... Embarassed ) z dm a po použití jsem byla celkem mile překvapena - krásně lesklé vlasy. Byla to jarní vlasová kůra pro normální, suché a lámavé vlasy s jabloňovým květem (no myslím, že to jabloň vidělo tak jedině, když jel kamion se zbožím okolo sadu Very Happy ) . Akorát to je trošku nedomyšlené balení - prý to má být jedna dávka, já jsem si dala stěží třetinu, a i to se mi zdálo moc, navíc se to po otevření nedá už nijak rozumně uzavřít, tak doufám, že mi ten zbytek nějak moc neseschne.


Včera jsem v DM neodolala a koupila si tu medovou. Krásně voní i přes obal, ale nejsem si moc jistá použitím. Nechala jsi ji na vlasech opravdu jen 2 minuty? A oplachuje se jen vodou nebo se musí smýt šamponem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:
Klarusa napsal:

Jinak jsem si předevčírem koupila takový ten malý "polštářek" Swiss O´Par (nejsem si jistá, jestli to píšu správně... Embarassed ) z dm a po použití jsem byla celkem mile překvapena - krásně lesklé vlasy. Byla to jarní vlasová kůra pro normální, suché a lámavé vlasy s jabloňovým květem (no myslím, že to jabloň vidělo tak jedině, když jel kamion se zbožím okolo sadu Very Happy ) . Akorát to je trošku nedomyšlené balení - prý to má být jedna dávka, já jsem si dala stěží třetinu, a i to se mi zdálo moc, navíc se to po otevření nedá už nijak rozumně uzavřít, tak doufám, že mi ten zbytek nějak moc neseschne.


Včera jsem v DM neodolala a koupila si tu medovou. Krásně voní i přes obal, ale nejsem si moc jistá použitím. Nechala jsi ji na vlasech opravdu jen 2 minuty? A oplachuje se jen vodou nebo se musí smýt šamponem?


Ano, nechala jsem ji jen ty dvě minuty a stačilo. Opláchla jsem ji jen vodou. Ale hlavně si fakt nedávej celý ten balíček, to je strašně moc (mě vystačí tak na 5-6x, teda je pravda, že si ho dávám jen na konce vlasů, ne na celou hlavu, to bych pak asi ty vlasy měla moc zplihlé). Teď budu zkoušet kiwi, tak doufám, že bude taky dobrá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Ano, nechala jsem ji jen ty dvě minuty a stačilo. Opláchla jsem ji jen vodou. Ale hlavně si fakt nedávej celý ten balíček, to je strašně moc (mě vystačí tak na 5-6x, teda je pravda, že si ho dávám jen na konce vlasů, ne na celou hlavu, to bych pak asi ty vlasy měla moc zplihlé). Teď budu zkoušet kiwi, tak doufám, že bude taky dobrá Wink


Díky. Jen budu muset ještě vykoumat, jak ten polštářek zase zavřít. Napadají mě jen sponky na zavírání pytlíků s kořením. No, uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:
Klarusa napsal:

Ano, nechala jsem ji jen ty dvě minuty a stačilo. Opláchla jsem ji jen vodou. Ale hlavně si fakt nedávej celý ten balíček, to je strašně moc (mě vystačí tak na 5-6x, teda je pravda, že si ho dávám jen na konce vlasů, ne na celou hlavu, to bych pak asi ty vlasy měla moc zplihlé). Teď budu zkoušet kiwi, tak doufám, že bude taky dobrá Wink


Díky. Jen budu muset ještě vykoumat, jak ten polštářek zase zavřít. Napadají mě jen sponky na zavírání pytlíků s kořením. No, uvidíme.


Já ho nezavírám, nechám to tak - vždycky jen nastřihnu malinký kousek v rožku a je to v pohodě, nevysychá to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ten Swis O Par jsem měla taky už před časem a stejně jako Klarusku mě moc mile překvapil,zbyla mi půl,nechala jsem ho otevřený a asi za tři si ho dala při dalším mytí znovu a byl pořád dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.