Caltha

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe90621434af6642109ae19d5d6071ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 10:39 pm    Předmět: Caltha Citovat

Caltha - nenašla jsem, tak zakládám nový téma

Objevila jsem novou kosmetiku na vlasy, ale mají i jiná pečovátka o tělo... Je to přírodní kosmetika doma vyráběná, s certifikátem kvality, tak můžete psát zkušenosti, kdo jste zkusil...

Zatím jsem zkusila:
šampon vrbová kůra a lopuch - úplně jsem byla nadšená, vlasy hebký, pružný, hydratovaný, ale přesto objemný, míň se mi vlasy mastí, krásná vůně...

kopřiva s jílem - umyje dobře, ale mě osobně asi moc nesedí, vlasy mám po nich sušší a dřív se zmastí, kámoška s ním ale byla naprosto spokojená

Dál si dělám zálusk na Yucca "příchuť"

kámoška vyzkoušela mandarinku a ta jí tolik nesedla
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 12:22 pm    Předmět: Citovat

Na návštěvě jsem ozkoušela nějaký z jejich tekutých šamponů, bohužel si ale nepamatuju, který to byl. Nicméně vylučovací metodou asi Yucca... páč vůni kopřivy, lopuchu a mandarinky (což jsou další tekuté šampony nabízené na jejich stránkách) bych byla schopná identifikovat - tento voněl krásně, ale nebyla mi ta vůně vůbec povědomá. Jinak vlasy mi umyl pěkně, objem dobrý. Za mě ok. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.