Balea
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c26fd9b4eb63fa3242a1776649ffc4a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Co říkáte na kosmetiku z DM Balea a nebo také jejich kosmetiku Réelle? Od Baley něco mám a jsem spokojená, Réelle jsem zatím nezkoušela, ale vzhledem k ceně mě to docela láká Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Co říkáte na kosmetiku z DM Balea a nebo také jejich kosmetiku Réelle? Od Baley něco mám a jsem spokojená, Réelle jsem zatím nezkoušela, ale vzhledem k ceně mě to docela láká Smile.


Balee se cíleně vyhýbám, ještě jsem z ní neměla snad nic, co by mi přapadalo kvalitní. Většinou mě to štípalo a depilační krém od ní mi šeredně spálil nohy. Mad

Jinak jsem zrovna na hlídání u babičky a zblejskla jsem tu ve sprše šampon Kérastase pro jemné vlasy. Sice je to bohužel objemák, tedy nic vhodného pro mé vlásky, ale vyzkoušení té značky si prostě nemohu nechat ujít. Je mi jasné, že sama si ji za ty peníze nikdy nekoupím, ani nechci, zdá se mi už trochu moc snobská a silikonová. Ale testovat prostě musím všechno, na co přijdu Wink
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Co říkáte na kosmetiku z DM Balea a nebo také jejich kosmetiku Réelle? Od Baley něco mám a jsem spokojená, Réelle jsem zatím nezkoušela, ale vzhledem k ceně mě to docela láká Smile.


Balea mi nijak nevadí (mám třeba tělový krém nebo odličovač a je to ok), viděla jsem i šampony Balea a nějaké kůry na vlasy, nemám s nima, ani jsem neslyšela, žádné zkušenosti, ale nějak mě to neláká....trochu pochybuju nad kvalitou... A o Reele nebo jak se to jmenuje jsem slyšela jen špatné názory. Nezkoušela jsem to, ale někdo říkal, že po tom vypadají vlasy tak nějak "nezdravě"....tak nevim... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem žádnou vlasovou kosmetiku Balea nezkoušela. Mám akorát nějakou pleťovou - ta je celkem OK, i když žádné zázraky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Já jsem Baleu (šampon a kondicionér) zkoušela a nic moc... první den jsem sice vlasy měla poměrně pěkné, ale druhý den už byly mastné. Navíc mi to nedělalo dobře na pokožku hlavy (i když na tom asi mělo "zásluhu" víc okolností). No, ale když se to porovná s cenou, tak nic lepšího od toho ani nikdo chtít nemůžeSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Z kosmetiky Balea používám jen odličovací mléko - mně vyhovuje, neštípe. Šampon Balea jsme měli doma jen jednou, ale hromadně nám mastil vlasy a kousal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Ja balea sampony nedoporucuju, masti vlasy a dost lidem jsem slysela delaji lupy. Me teda vlasy udelal vylozene osklive. reelle jsem mela v Nemecku a taky nic moc.
K tomu elseve, takze elese bezvadnej, vecer po umyti nadherny leskly vlasy, rano prvni den uz takovy nic moc a druhy den vylozene rousy Sad
Je to nejake silner, ty moje vlasky to asi neunesou. Byla jsem v Tescu a koupila si ten gel na oblicej jak tu doporucovala Fairy, hruska - jablko. Nadherne voni a kuze je pak krasne vypnut. A tak jsem prihodila ten papaya sampon, taky nadherne voni, cela kosmetika Freeman je jedna velka extaze vuni Very Happy . Vlasky jsou nadherne, leskle, poddajne, ale ne splihle. Ale uvidime dalsi dny, to jeste nemusi nic znamenat, jak jsem se jiz kolikrat sama presvedcila.

Jinak Fairy, jestlli mas ten Bain volumactive, tak myslim, ze Ti vyhovovat nebude, na tenhle sampon jsou dost negativni reakce, je presne na bazi, ze vlasy vysusi. Ale zkus to, jsem zvedava, jak Ti sedne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Já s tím vysušením počítala, tak jsem si před mytím dala zábal z olivového oleje a vysušení se nekoná Wink
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já s tím vysušením počítala, tak jsem si před mytím dala zábal z olivového oleje a vysušení se nekoná Wink


A jaky mas pocit z vlasku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Asi takový, že je to srovnatelné s jinými silikonovými šampony. Jsou pěkné a lesknou se, to ano, ale zas mi připadají takové jakoby řidší a zplihlejší (haha, prý šampon pro objem!).TY silikony jsou holt znát...Určitě to z mého pohledu není žádný zázrak, jen je to drahé jak pes. Ale čekala jsem právě takový výsledek, tak mě to ani nepřekvapilo. Určitě si tento šampon nekoupím.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.