Vlasová voda Luna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6f5ccb8023d8035ee781c8f24738368Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

tak nějak jsem myslela, že to bude...že ta od Luny nebude asi tak čistě přírodní a účinná a budou tam ještě další příměsi. Není lopuch jako lopuch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

presne Very Happy
plus o lopuchu tu znacna vetsina prohlasila,ze pozoruje pomerne rychle ucinek na rustu a mnohdy i na kvalite vlasu,uz po kratkodobem uzivani,no a o lune nic nepadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

No o ktoromsi Dixi som pocula ze obssahuje aj lopuch, ten je lepsi?
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
No o ktoromsi Dixi som pocula ze obssahuje aj lopuch, ten je lepsi?


Já jsem ho měla,koupila jsem si ho, než jsem v Brně sehnala ten od Naděje. Lopuch od Naděje je lepší, pomohl mi při padání vlasů ( ne že by po něm vlasy přestaly padat, ale při pravidelné aplikaci mi po něm začaly rychle podrůstat vlasy nové) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

tak tyhle vodičky mám taky, tu lopuchovou sem si koupila v domnění, že je to ten tady často zmiňovaný lopušák, a ještě před tim jsem si koupila kopřivu. ta kopřiva hrozně smrdí, lopuch zas voní, přijde mi, že ty vlasy, co rostou (rostou stále stejně, nevidim žádnej zázrak) jsou ale lesklejší. na druhou stranu budu muset ale asi omezit používání, protože se mi zdá, že mě začíná svědit hlava a když se podrbu, mám na prstě takový skoro lupy(asi při častym používání vysušuje) (používala jsem asi 1-2x týdně)(teď to omezim).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

A ty vlasové vody se dávají jenom na pokožku nebo se můžou dávat i po délce? Na té březové vodě od Dixi píšou, že vyživuje vlasy a vlasovou pokožku-takže se může dát i na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A ty vlasové vody se dávají jenom na pokožku nebo se můžou dávat i po délce? Na té březové vodě od Dixi píšou, že vyživuje vlasy a vlasovou pokožku-takže se může dát i na vlasy?

No to som si nie moc ista, lebo Dixi som este nemala. Lunu, ked som dala po dlzke, tak nem dobre, vysusovala mi vlasy, ale je mozne, ze to kvoli alkoholu, ktory obsahuje, lebo olivova Luna alkohol neobsahuje a ta praveze mojim vlasom prospieva. Lopuchovu teda davam do pokozky a olivovu po dlzke a je to fajn. Treba hlavne skusit a citat zlozenia.
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Soufflet napsal:
A ty vlasové vody se dávají jenom na pokožku nebo se můžou dávat i po délce? Na té březové vodě od Dixi píšou, že vyživuje vlasy a vlasovou pokožku-takže se může dát i na vlasy?

No to som si nie moc ista, lebo Dixi som este nemala. Lunu, ked som dala po dlzke, tak nem dobre, vysusovala mi vlasy, ale je mozne, ze to kvoli alkoholu, ktory obsahuje, lebo olivova Luna alkohol neobsahuje a ta praveze mojim vlasom prospieva. Lopuchovu teda davam do pokozky a olivovu po dlzke a je to fajn. Treba hlavne skusit a citat zlozenia.


aha, nj, je taky s alkoholem. Je tam sice napsané, že je i s tukem, ale stejně to asi bude vysušovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
aha, nj, je taky s alkoholem. Je tam sice napsané, že je i s tukem, ale stejně to asi bude vysušovat..

Tazko povedat. Ved skus, malo by to byt prioritne do pokozky ale co vyskusas je uz na tebe. Nie je to nejake drasticke ale na tej Lune s alkoholom a bez som zaznamenala citelny rozdiel.
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A ty vlasové vody se dávají jenom na pokožku nebo se můžou dávat i po délce? Na té březové vodě od Dixi píšou, že vyživuje vlasy a vlasovou pokožku-takže se může dát i na vlasy?


Souf já myslím že když to dáváš na tu pokožku tak to dáš trošku i na ty vlasy.To steče ale že by to bylo vhodné na konečky...to bych si je možná raděj ustříhla než na ně dát dixi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.